Интертелеком на устройствах Apple

Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Був в СЦ, в мене А1586- вроді би мало працювати, але спец з умним виглядом подивився і сказав- ніфіга: у вас телефон нашу частоту не підтримує- у вас 800, а в нас 850, і те що він працював в ІТ на старшій IOS через заливку бандлів його не переконало. Сказав що телефон не бачить їхню мережу. Осліп по ходу 🤪😎 після обнови IOS😄. Тому ще раз попрошу- може хтось поділиться бандлом для айфона 6 з ос 12.4.7?
 
Реєстрація
20.08.15
Місто
киев
Телефон
Samsung S23 Ultra
У меня оффициал (Асбис) SE 1723, поддержка CDMA бьётся по всем спекам. Вставлял руимку ЕК первых партий, эффект 0.

У Вас блокировка сдма на уровне модема ( это во всех оф СЕ). Можете проверить : поставьте руим ( ну естественно правильную с правильными настройками ) , сделайте полный сброс , у Вас будет сеть , как только дойдете до активации , сеть пропадет при активации. СДМА запрещено на уровне модема.
Так что не мучайте инженеров , они ничем не помогут.
Post automatically merged:

Був в СЦ, в мене А1586- вроді би мало працювати, але спец з умним виглядом подивився і сказав- ніфіга: у вас телефон нашу частоту не підтримує- у вас 800, а в нас 850, і те що він працював в ІТ на старшій IOS через заливку бандлів його не переконало. Сказав що телефон не бачить їхню мережу. Осліп по ходу 🤪😎 після обнови IOS😄. Тому ще раз попрошу- може хтось поділиться бандлом для айфона 6 з ос 12.4.7?


Скажите инженерам , пускай Вам сделают руим для айфона с настройками Веризон. Если там понимают в этом , то без проблем вам за 1 минуту сделают нормальную руим без всяких бандлов и прочего. Если нет - ну значит такие специалисты .
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Я схиляюсь до того, що такі спеціалісти. Нажаль! і то їхній центральний СЦ в Києві! Тепер вже точно думаю, що ІТ "тапки" і дуже скоро.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Був в СЦ, в мене А1586- вроді би мало працювати, але спец з умним виглядом подивився і сказав- ніфіга: у вас телефон нашу частоту не підтримує- у вас 800, а в нас 850, і те що він працював в ІТ на старшій IOS через заливку бандлів його не переконало. Сказав що телефон не бачить їхню мережу. Осліп по ходу 🤪😎 після обнови IOS😄. Тому ще раз попрошу- може хтось поділиться бандлом для айфона 6 з ос 12.4.7?
Я не спец но и то знаю что сдма "800" и "850" это одно и тоже, по правильному Band 0 и ничего другого. Понабирают блин хз кого вообще.
 
Реєстрація
13.12.16
Місто
Киев
Телефон
iphone 4 A1349, iphone 6s A1688
Підкажіть якої компанії бандл підставляємо зараз KDDI_LTE_jp чи ChinaTelecom_cn? Давно не користувався інтером на телефоні. Версія 13.6
---
Яке розширення для закидання в тлефон має бути? ipcc не підтягує чомусь. Дякую за відповідь!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Яке розширення для закидання в тлефон має бути? ipcc не підтягує чомусь. Дякую за відповідь!
На рахунок цього на стор 57, або за посиланням Тиц є детальна інструкція, як поправити Айтюнс щоб бачив ipcc
 
Реєстрація
16.12.16
Місто
Дніпро
Доброго ранку!
Є IPhone 4s CDMA, залочений під оператора "Sprint 24.0".
З правильною руім карткою Інтертелекома запрацює?
На форумі раніше писали, що саме модель "IPhone 4s" працювати з Інтертелком не буде, це вірно?
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Доброго ранку!
Є IPhone 4s CDMA, залочений під оператора "Sprint 24.0".
З правильною руім карткою Інтертелекома запрацює?
На форумі раніше писали, що саме модель "IPhone 4s" працювати з Інтертелком не буде, це вірно?
наскільки я знаю 4s тільки прошивка. з РУЇМками він ще не дружив. В мене тоже є 4s я його закнув в тумбочку, бо щоб підняти роботу цього тіла ще то дрочево. То епстор відвалиться то самовільно проги кудись діваються, то вимагає поміняти проль Епл айді. Його вже не підтримують років з пять і я думаю Огризочники щоб клієнит забули ці пристрої генерують різні приколи. Як звонілка відносно нормально, якщо залити тел.книгу в телефон, бо Icloud або google онлайн синхронізація працює через Ж**** контакти можуть зникнути, появитись або задублюватись. Рекомендую забути про це тіло, або використовувати як банальну звонілку.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
Одесса
Доброго ранку!
Є IPhone 4s CDMA, залочений під оператора "Sprint 24.0".
З правильною руім карткою Інтертелекома запрацює?
На форумі раніше писали, що саме модель "IPhone 4s" працювати з Інтертелком не буде, це вірно?
Доброго дня, телефон тільки програмується.
Не підтримує картку.
 
Реєстрація
16.12.16
Місто
Дніпро
Доброго ранку!
Є IPhone 4s CDMA, залочений під оператора "Sprint 24.0".
З правильною руім карткою Інтертелекома запрацює?
На форумі раніше писали, що саме модель "IPhone 4s" працювати з Інтертелком не буде, це вірно?
Доброго дня, телефон тільки програмується.
Не підтримує картку.
Картку не підтримує це погано. "Програмується" це перепрошивка? В салонах Інтертелеком це зроблять? Можливо Ви знаєте приблизну вартість?
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
Одесса
Доброго ранку!
Є IPhone 4s CDMA, залочений під оператора "Sprint 24.0".
З правильною руім карткою Інтертелекома запрацює?
На форумі раніше писали, що саме модель "IPhone 4s" працювати з Інтертелком не буде, це вірно?
Доброго дня, телефон тільки програмується.
Не підтримує картку.
Картку не підтримує це погано. "Програмується" це перепрошивка? В салонах Інтертелеком це зроблять? Можливо Ви знаєте приблизну вартість?
Так, "перепрошивка" в салонах роблять, точно сказати можливість не маємо. Якщо у Вашому регіоні це не зроблять, інженер зможе відправити телефон в головний сервісний центр.
Вартість від 75 грн, кінцева сума залежить від складнощі налаштування.
 
Реєстрація
16.12.16
Місто
Дніпро
В офіційному салоні Інтертелекому в Дніпрі сказали, що такого не роблять. Раніше коли був сервісний центр в Дніпрі то робили, але вже більше року як його закрили. Сказали треба звертатися в сервісні центри в Києві, Одесі та Харкові. :-(
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
К
В офіційному салоні Інтертелекому в Дніпрі сказали, що такого не роблять. Раніше коли був сервісний центр в Дніпрі то робили, але вже більше року як його закрили. Сказали треба звертатися в сервісні центри в Києві, Одесі та Харкові. :-(
Київ тоже відпадає! Я думав руїмку зробити, виявилось що мій телефон перестав підтримувати частоти ІТ
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
К
В офіційному салоні Інтертелекому в Дніпрі сказали, що такого не роблять. Раніше коли був сервісний центр в Дніпрі то робили, але вже більше року як його закрили. Сказали треба звертатися в сервісні центри в Києві, Одесі та Харкові. :-(
Київ тоже відпадає! Я думав руїмку зробити, виявилось що мій телефон перестав підтримувати частоти ІТ
Забыл сдма 800, чи як?
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
К
В офіційному салоні Інтертелекому в Дніпрі сказали, що такого не роблять. Раніше коли був сервісний центр в Дніпрі то робили, але вже більше року як його закрили. Сказали треба звертатися в сервісні центри в Києві, Одесі та Харкові. :-(
Київ тоже відпадає! Я думав руїмку зробити, виявилось що мій телефон перестав підтримувати частоти ІТ
Забыл сдма 800, чи як?
Сказали що не підтримується частота і фсьо! При тому що на попередній версії ОС все чудово через бандлом працювало, а тут забуло!
 
Реєстрація
31.03.13
Місто
Варшава
Телефон
iPhone 6 iOS12
К
В офіційному салоні Інтертелекому в Дніпрі сказали, що такого не роблять. Раніше коли був сервісний центр в Дніпрі то робили, але вже більше року як його закрили. Сказали треба звертатися в сервісні центри в Києві, Одесі та Харкові. :-(
Київ тоже відпадає! Я думав руїмку зробити, виявилось що мій телефон перестав підтримувати частоти ІТ
Забыл сдма 800, чи як?
Сказали що не підтримується частота і фсьо! При тому що на попередній версії ОС все чудово через бандлом працювало, а тут забуло!
Лови бандли
Відпишіть чи працюють.
 

Вкладення

  • Bundles.zip
    125.8 КБ · Перегляди: 26
Останнє редагування:
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Дякую за бандли.
Справа в тому що, ІТ напевне знов "покращив" покриття під Києвом в сторону Вишгорода, бо якось ні начому вже навіть періодично немає покриття. В понеділок буду на роботі в Києві і попробую позаливати і потестувати. по факту відпишусь. Хоча зараз вже якось немає бажання гратись з ІТ. Правда шкода номера, який я активовував 19.01.2011 плюс вся західна Україна вже фсьо. Навіть не знаю чи поповнювати рахунок навіть при тому що дають на три місяці плюс 40 хв на "ворогів"
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Дякую за бандли.
Справа в тому що, ІТ напевне знов "покращив" покриття під Києвом в сторону Вишгорода, бо якось ні начому вже навіть періодично немає покриття. В понеділок буду на роботі в Києві і попробую позаливати і потестувати. по факту відпишусь. Хоча зараз вже якось немає бажання гратись з ІТ. Правда шкода номера, який я активовував 19.01.2011 плюс вся західна Україна вже фсьо. Навіть не знаю чи поповнювати рахунок навіть при тому що дають на три місяці плюс 40 хв на "ворогів"
Номер можна перенести до іншого оператора.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Дякую за бандли.
Справа в тому що, ІТ напевне знов "покращив" покриття під Києвом в сторону Вишгорода, бо якось ні начому вже навіть періодично немає покриття. В понеділок буду на роботі в Києві і попробую позаливати і потестувати. по факту відпишусь. Хоча зараз вже якось немає бажання гратись з ІТ. Правда шкода номера, який я активовував 19.01.2011 плюс вся західна Україна вже фсьо. Навіть не знаю чи поповнювати рахунок навіть при тому що дають на три місяці плюс 40 хв на "ворогів"
Номер можна перенести до іншого оператора.
Прямий ні!!!
 
Зверху