Интертелеком на Xiaomi

Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
"Інтертелеком на Xiaomi" – досить специфічне явище. По ідеї мав би працювати на всіх китайських версіях телефонів, де перевірка *#06#, крім двох ІМЕІ, вибиває MEID. Я користувався ІТ на китайських версіях Redmi 3X та Redmi 5 Plus, але коли ради інтересу спробував вставити руімку в Mi Max 3 (теж версія із MEID), то чомусь мережу знаходити не хоче.
 
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
Цифро буквенный вроде только у руим

Та где угодно. ESN состоит из 8-ми символов в HEX. Отличие только по цифрам начальным, по крайней мере была ранее. Например Сиерры начинались с 06, Чуавеи с 80 и так далее. Если непонятно какой есн в эфир светит, то это у ИТ продумано, прописывается мин и делается вызов, билинг отображает что ему шлют.
Тоесть теоретически можно с 000000 сделать запрос, а в билинг прилетит pESN?
Где-то читал что в штатах и pESN подхватывает
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Проверили. МЕИД в пересчете дает совершенно иной ресн, в эфир шлется совершенно другое. Наверное, написана патченная прошивка под наш рынок, которая "обнуляет" есн и делает его по сути клоном. На предоставленном эксперименте от Darknet, увидел массу номеров на том же есне, который шлется в эфир. Недалекие товарищи с известного отдела, давно запретили приказом заводить номер на есн, который более чем на 5-ти номерах. В общем перед покупкой, думай...те) Ну как там в известной "поговорке".
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
Прекрасно работает в ми максах 3 версии.
Качаете прогу hidden setings, идёте в пункт band mode, выбираете celular 800, жмёте ок.
ВНИМАНИЕ: симка ит ставится в 1 слот.
Эта инструкция работает на любых версиях мимакс 3 с любой прошивкой и любой руимкой, рут обязателен.
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-06-12-21-08-18-249_com.kasitskyi.hiddensettings.png
    Screenshot_2020-06-12-21-08-18-249_com.kasitskyi.hiddensettings.png
    131.4 КБ · Перегляди: 52
  • Screenshot_2020-06-12-21-16-42-934_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-06-12-21-16-42-934_com.android.settings.jpg
    153.7 КБ · Перегляди: 50
  • Screenshot_2020-06-12-21-16-48-397_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-06-12-21-16-48-397_com.android.settings.jpg
    150.2 КБ · Перегляди: 49
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
Прекрасно работает в ми максах 3 версии.
Качаете прогу hidden setings, идёте в пункт band mode, выбираете celular 800, жмёте ок.
ВНИМАНИЕ: симка ит ставится в 1 слот.
Эта инструкция работает на любых версиях мимакс 3 с любой прошивкой и любой руимкой, рут обязателен.
На MiMix2 вообще в любом слоте
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
На глобал прошивке работает после манипуляций в network signal guru, запуском cdma частот, работает даже без отображения meid кода.
А вообще для мимакс 2 у меня есть глобал локализованная прошивка с поддержкой cdma с коробки. Кому надо пишите в личку.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
На глобал прошивке работает после манипуляций в network signal guru, запуском cdma частот, работает даже без отображения meid кода.
А вообще для мимакс 2 у меня есть глобал локализованная прошивка с поддержкой cdma с коробки. Кому надо пишите в личку.
ВНИМАНИЕ: симка ит ставится в 1 слот.
У mi max 3 я пробував вставляти у другий слот – можливо, тому і не працювало. Прошивка – MIUI 11 від xiaomi.eu (але, думаю, причина не в прошивці, бо теж на сяомі еу у редмі 5 плюс ІТ чудово працював).

Цікава інфа, дякую!
 
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
после того как запустил evdo на прошитом номере, speedtest отображает интертелеком как кс .
Правда в том слоте стоит симка кс, но она с 0 на счету.
Другие онлайн сервисы видят нормально как интер
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Прекрасно работает в ми максах 3 версии.
Качаете прогу hidden setings, идёте в пункт band mode, выбираете celular 800, жмёте ок.
ВНИМАНИЕ: симка ит ставится в 1 слот.
Эта инструкция работает на любых версиях мимакс 3 с любой прошивкой и любой руимкой, рут обязателен.
Додам свої "5 копійок". Теж свого часу намагався "завести" CDMA на Mi Note 3. Перепробував всі відомі в мережі способи. Прочитав на 4PDA в темі про Mi Max 3 спосіб з використанням додатку Hidden setings і спробував на своєму апараті. В результаті все запрацювало і голос і передача даних, тільки з деякими відмінностями. В пункті band mode треба було вибрати Automatic (при виборі celular 800 не запускалося). Також, є нюанс, що при перевантаженні смарту все скидається і потрібно знову налаштовувати. Апарат без руту, на стабільній глобальній прошивці. Користуюся даним смартом вже більше року, якщо включити CDMA таким способом все працює чітко без глюків на всіх стабільних глобалках починаючи від Андроїду 7.1 закінчуючи 9.0. Те, що налаштування скидаються при перевантаженні смарту не напружує, як правило, частіше одного разу на місяць не доводиться це робити. Ну і налаштовується дуже просто і швидко.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Не знаю насколько я попал в тему.
Прошил свой MI 4c на прошивку на основе аосп. Сдма поднял через hiden menu, только вот беда, рев Б есть но передачи данных нет, думаю дело в точке доступа только вот когда стоит руим прописывать её некуда просто. В то же время на обычных операторах такой пункт есть. Кто-то с таким же сталкивался?
Upd: выручил addapn
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
При наборе *#06# , показывает IMEI-код и серийный номер

Я на Максе 3 включил с помощью приложения Android Hidden Settings.

Попробуй поставить в первый слот, выбрать в программке BandMode -> Cellular 800

+100 тобі в карму. NSG стала попсовою, нова версія не фіксує band. А старі не працюють, просять оновити софт.
Знов злетіло CDMA, успішно увімкнув його.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
medeo, 99% що ні: поко – тільки глобальні версії, де немає підтримки CDMA. Для цієї цілі треба вибирати моделі китайських версій.
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Там в спеках написан BC0 Я дал ссылку
Якщо в специфікаціях значиться BC0, то є надія, що ІТ буде працювати (якщо звісно, там не помилка, бо і таке може бути). Хоча на деяких моделях Сяомі працюють як китайські банди, так і європейські – як, наприклад, було з Mi Max 3. В будь-якому разі, поки не спробуєте, не будете повністю впевнені, і було б найкраще взяти один такий смарт, вставити туди ріїмку ІТ ще до покупки і спробувати, чи працює.
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Киев
Имеется K30 Pro с MEID, настроил с помощью hidden settings и все работало, когда сменил сим карту сдма слетела и больше не получается подключить обратно, перепробовал прошивать поставить рут, бесполезно.. нет сети. Что это может быть?
 
Зверху