Интертелеком LTE

  • Автор теми kaev
  • Дата створення
Статус
Закрита.

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Мне, для того чтобы стать рантье и сдавать 5-6 квартир в новостройках возле моря, не хватает самой малости - денег на первый платеж за 5-6 квартир возле моря. Поэтому прошу застройщика дать мне квартиры без первого платежа (зуб даю, заплачу 1-го июля). Ремонт в квартирах? Ну, вы мне квартиры сначала дайте, на ремонт я денег найду, сдам и сразу рассчитаюсь. :)

P. S. Я лояльно отношусь к IT, и очень хотел бы 4G от него, но ситуация выглядит именно так, как написал.
Ну я не думаю, что ИТ с самого начала планировал разводить такую клоунаду, наверняка инвестор таки был.
Предположу, что деньги планировались от рузьке. Но учитывая сложившейся обстоятельства, они и скорректировали настоящее положение. Пусть глава ШЕРИФА продаст пару-тройку вилл в Одесской области, внесёт их в капитал ИТ и будет счастье.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
І до чого тут карантин і коронавірус ? Це не кафе ,яке закрилося і немає каси. Мобільними операторами як користувалися так і користуються
Тому що:
1. під час карантину народ бідніє, відповідно шанс поставити цінник повище не великий
2. щоб купити стартовий пакет - потрібно порушити карантин та вийти за ним. eSIM та доставка додому як варіант - але скільки цими опціями скористається
3. Сидячи вдома, та отримуючи 100mbs по WiFi якось не сильно хочеться користуватись 4G. Дивлюсь сам як впало використання трафіка у мене в телефоні ....
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Предположу, что деньги планировались от рузьке.
Скорее всего. Еще могли быть китайцы, они уже давно принюхиваются к нашему телеком-рынку, и главное нормально относятся к огромным взяткам, в отличии от "цивилизованных" евпропейцев.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
І до чого тут карантин і коронавірус ? Це не кафе ,яке закрилося і немає каси. Мобільними операторами як користувалися так і користуються
Тому що:
1. під час карантину народ бідніє, відповідно шанс поставити цінник повище не великий
2. щоб купити стартовий пакет - потрібно порушити карантин та вийти за ним. eSIM та доставка додому як варіант - але скільки цими опціями скористається
3. Сидячи вдома, та отримуючи 100mbs по WiFi якось не сильно хочеться користуватись 4G. Дивлюсь сам як впало використання трафіка у мене в телефоні ....
щоб купити стартовий пакет Інтертелекома, треба щоб вони десь продавались. До чого тут карантин, коли і до цього купити старпак інтера можна було тільки у бариг на ринку?
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
щоб купити стартовий пакет Інтертелекома, треба щоб вони десь продавались. До чого тут карантин, коли і до цього купити старпак інтера можна було тільки у бариг на ринку?
Я про ідеальну ситуацію коли USIM Інтера з'являються в усіх хлібних наряду з трійкою...
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
В Интертелекоме предлагают переоформить лицензии на 4−8 каналы CDMA-связи и готовы отказаться от своих лицензий в диапазоне с 9 по 15 каналы. Это позволит оператору продолжить предоставлять услуги на существующих условиях.
Я так розумію, що мова йде про те, щоб вже хоч якось зберегтися на урізаних частотах, про LTE вже не йдеться. Я не вірю в чудеса, якщо досі не знашли кошти, то в теперішній ситуації це малоймовірно. А спекуляція соціальною складовою взагалі погано тхне…
 
  • Like
Реакції: twar
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
щоб купити стартовий пакет Інтертелекома, треба щоб вони десь продавались. До чого тут карантин, коли і до цього купити старпак інтера можна було тільки у бариг на ринку?
Я про ідеальну ситуацію коли USIM Інтера з'являються в усіх хлібних наряду з трійкою...
В ідеальній ситуації простий нарід користується тим, що і кум або купує синю/жовту/червону халяву в переході з рук.
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
В Интертелекоме предлагают переоформить лицензии на 4−8 каналы CDMA-связи и готовы отказаться от своих лицензий в диапазоне с 9 по 15 каналы. Это позволит оператору продолжить предоставлять услуги на существующих условиях.
Я так розумію, що мова йде про те, щоб вже хоч якось зберегтися на урізаних частотах, про LTE вже не йдеться. Я не вірю в чудеса, якщо досі не знашли кошти, то в теперішній ситуації це малоймовірно. А спекуляція соціальною складовою взагалі погано тхне…
Неверно понимаешь.
В данном предложении как раз идет речь о том, что LTE они оплатят 1 июля, а до того времени, чтобы не мешать КС делать рефарминг, временно уйдут с eGSM (9-15 каналы CDMA). Но после оплаты они получат все лицензии, как и договаривались изначально.
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
В данном предложении как раз идет речь о том, что LTE они оплатят 1 июля, а до того времени, чтобы не мешать КС, уйдут с eGSM (9-15 каналы CDMA). Но после оплаты они получат все лицензии, как и договаривались изначально.
Це лише в тому варіанті розвитку подій, в якому вони оплатять. Але я написав, що в такий варіант я вже не вірю. Тому я схиляюсь до варіанту, коли вони розуміють, що оплата малоймоіврна, і намагаються врятувати хоч щось.
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Це лише в тому варіанті розвитку подій, в якому вони оплатять. Але я написав, що в такий варіант я вже не вірю. Тому я схиляюсь до варіанту, коли вони розуміють, що оплата малоймоіврна, і намагаються врятувати хоч щось.
Ситуация кризисная. Менеджмент пытается выйти из нее разными путями с наилучшими условиями для компании.
Но следующий шаг за правительством. Согласно закона лицензии им обязаны аннулировать, и никак иначе. Остановить этот процесс можно специальным решением правительства, либо же через суд. Думаю они прорабатывают все варианты.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
где указано, что карантин - это форс-мажор ?
ст. 14-1 Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні",1 часть 2
(изменения согласно Закона Украины от 17.03.2020 г. № 530-IX):
2. Форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є надзвичайні та невідворотні обставини, що об'єктивно унеможливлюють виконання зобов'язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов'язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами, а саме: загроза війни, збройний конфлікт або серйозна погроза такого конфлікту, включаючи але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дії іноземного ворога, загальна військова мобілізація, військові дії, оголошена та неоголошена війна, дії суспільного ворога, збурення, акти тероризму, диверсії, піратства, безлади, вторгнення, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, введення комендантської години, карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, експропріація, примусове вилучення, захоплення підприємств, реквізиція, громадська демонстрація, блокада, страйк, аварія, протиправні дії третіх осіб, пожежа, вибух, тривалі перерви в роботі транспорту, регламентовані умовами відповідних рішень та актами державних органів влади, закриття морських проток, ембарго, заборона (обмеження) експорту/імпорту тощо, а також викликані винятковими погодними умовами і стихійним лихом, а саме: епідемія, сильний шторм, циклон, ураган, торнадо, буревій, повінь, нагромадження снігу, ожеледь, град, заморозки, замерзання моря, проток, портів, перевалів, землетрус, блискавка, пожежа, посуха, просідання і зсув ґрунту, інші стихійні лиха тощо.
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
где указано, что карантин - это форс-мажор ? ТППУ должна объявлять/подтверждать о наступлении форс-мажора
Відповідно до ч. 1 ст. 14-1 Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні", ТПП України і уповноважені нею регіональні торгово-промислові палати засвідчують форс-мажорні обставини і видають сертифікат про такі обставини. Порядок посвідчення форс-мажорних обставин визначений
Не там смотришь... Не ч1, а ч2:
2. Форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є надзвичайні та невідворотні обставини, що об'єктивно унеможливлюють виконання зобов'язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов'язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами, а саме: загроза війни, збройний конфлікт або серйозна погроза такого конфлікту, включаючи але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дії іноземного ворога, загальна військова мобілізація, військові дії, оголошена та неоголошена війна, дії суспільного ворога, збурення, акти тероризму, диверсії, піратства, безлади, вторгнення, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, введення комендантської години, карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, експропріація, примусове вилучення, захоплення підприємств, реквізиція, громадська демонстрація, блокада, страйк, аварія, протиправні дії третіх осіб, пожежа, вибух, тривалі перерви в роботі транспорту, регламентовані умовами відповідних рішень та актами державних органів влади, закриття морських проток, ембарго, заборона (обмеження) експорту/імпорту тощо, а також викликані винятковими погодними умовами і стихійним лихом, а саме: епідемія, сильний шторм, циклон, ураган, торнадо, буревій, повінь, нагромадження снігу, ожеледь, град, заморозки, замерзання моря, проток, портів, перевалів, землетрус, блискавка, пожежа, посуха, просідання і зсув ґрунту, інші стихійні лиха тощо.

Молодецъ читать умеешь, только читай все полностью
ТППУ должна объявлять/подтверждать о наступлении форс-мажора
Відповідно до ч. 1 ст. 14-1 Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні", ТПП України і уповноважені нею регіональні торгово-промислові палати засвідчують форс-мажорні обставини і видають сертифікат про такі обставини. Порядок посвідчення форс-мажорних обставин визначений
ТППУ удостоверила наступление форс-мажора?
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
ТППУ удостоверила наступление форс-мажора?
Спросил, где написано - ответил, где написано.

Молодецъ читать умеешь, только читай все полностью
ТППУ удостоверила наступление форс-мажора?
Аналогочино - молодец, читай полностью - "видають сертифікат про такі обставини протягом семи днів з дня звернення суб'єкта господарської діяльності за собівартістю. Сертифікат про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) для суб'єктів малого підприємництва видається безкоштовно. "

Кто и где тебе должен этот сертификат показывать? ИТ на своем сайте лично тебе? )
Или этот сертификат нужен в отношениях между ИТ и НКРЗ?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ТППУ удостоверила наступление форс-мажора?
Спросил, где написано - ответил, где написано.
Суть была о факте наступления форс-мажора и вопрос -то подразумевал, где написано, что наступил форс-мажор из-за короновируса/пандемии/эпидемии/карантин

Форс-мажор дійсно є через карантин.
Из контекста не стоит выдергивать
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Суть была о факте наступления форс-мажора и вопрос -то подразумевал, где написано, что наступил форс-мажор из-за короновируса/пандемии/эпидемии
А где ВООБЩЕ пишут? Исходя из твоей логики, форс-мажоры не наступают НИКОГДА, так как сомневаюсь, что кто-то видел когда-то из форумчан такие сертификаты

А Капитан таки прав - карантин действительно признан форс-мажором, это в своем законе отметила ТППУ.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...

Кто и где тебе должен этот сертификат показывать? ИТ на своем сайте лично тебе? )....
Та ИТ никому ни чего не должен и деньги за лицензию тоже. Все должны только ему - отсрочку, частоты, ))))
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Ты же сам говоришь:
Себастьян Перейро сказав(ла):
вопрос -то подразумевал, где написано, что наступил форс-мажор
Вот к тебе и вопрос - так ГДЕ ПИШУТ, что форс-мажор наступил?
Та ИТ никому ни чего не должен и деньги за лиценщию тоже. Все должны только ему))))
Всё, вопрос про форс-мажор снят, судя по попытке съехать на "сам дурак"? =)
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Ситуация кризисная. Менеджмент пытается выйти из нее разными путями с наилучшими условиями для компании.
Но следующий шаг за правительством. Согласно закона лицензии им обязаны аннулировать, и никак иначе. Остановить этот процесс можно специальным решением правительства, либо же через суд. Думаю они прорабатывают все варианты.
Мені як абоненту подобається Інтер, я би хотів, щоб він лишився на ринку, і щоб у нього все було добре. Але це лише емоції.

Якщо підходити до питання раціонально, то наразі я не бачу жодного позитивного сценарію для Інтера і себе як його абонента. Не оплатить LTE ліцензію, його чекає доля піплів. Візьме кредит і оплатить, а далі що? Де брати кошти на розбудову мережі? Знайдеться інвестор або покупець? Наразі це виглядає як мрія про зустріч з феєю, яка дасть інтеру 100 мільйонів доларів (чи скільки там потрібно).;) Чи я якийсь варіант не враховую?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Ты же сам говоришь:
Себастьян Перейро сказав(ла):
вопрос -то подразумевал, где написано, что наступил форс-мажор
Та ИТ никому ни чего не должен и деньги за лиценщию тоже. Все должны только ему))))
Всё, вопрос про форс-мажор снят? =)
Вопрос к Капитану, он написал, что форс-мажор наступил в связи с карантином, вот я его и спросил. Чего ты ко мне докапался?
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Вопрос к Капитану, он написал, что форс-мажор наступил в связи с карантином
Он не так писал...

А ты, похоже, решил что ТППУ объявляет форс-мажор одним своим объявлением для всех сразу... Это не так.
 
Статус
Закрита.
Зверху