Интертелеком LTE

  • Автор теми kaev
  • Дата створення
Статус
Закрита.

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
И кому нужны абоненты из сел-поселков и устаревшее железо? Неликвид.
C поганой овцы - хоть шерсти клок.

И как сказать неликвид. Я не про железо и не про интернет абонентов с сел (хотя и о них тоже речь).

Есть Интер который про..ал все полимеры. Денег у должника нет, вариантов, что он заработает и отдаст - тоже. У Интера есть номерной ресурс и технология sip - фактически это все, что будет приносить ему доход и дальше есть варианты.
а) Интер будет медленно зарабатывать и так же медленно рассчитываться - ну, если дадут, то так и будет.
б) Интер отдаст свое имущество и медленно возвращать свое будет уже кредитор (вряд ли).
в) Кредитор получит имущество должника и продаст его тому же Тенету - те знают, что делать с sip и с номерами и с интернетчиками по селам (тенет сейчас активно продвигает свои услуги как раз в этом сегменте) - у этого варианта вопрос, сойдутся ли в цене Интер, кредиторы и потенциальные покупатели.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Які кредитори, хто їм видав кредит??
кредитори це широке поняття. Наприклад КРРТ, яке ніяк з них грошей не виб'є.
Хто їм лікар, тим паче то не кредит як я розумію.
Ну, так, з боку КРРТ виглядає як дебіторка. ))
Точно, візьму собі len_non'а фін. аналітиком.
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
len_non, кредитори це широке поняття. Наприклад КРРТ, яке ніяк з них грошей не виб'є.
А чого вони тягнуться і йдуть на поводу у інтера?? Хто їм лікар, тим паче то не кредит як я розумію.
Это норм.суд. практика.лучше получить что то и остальное позже, чем судиться годами, с неясной перспективой.
 
  • Like
Реакції: idea

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
len_non, кредитори це широке поняття. Наприклад КРРТ, яке ніяк з них грошей не виб'є.
А чого вони тягнуться і йдуть на поводу у інтера?? Хто їм лікар, тим паче то не кредит як я розумію.
Это норм.суд. практика.лучше получить что то и остальное позже, чем судиться годами, с неясной перспективой.
Ага з неясною перспективою, розкажи мені, боржника признають банкротом і майно з молотка, гроші повертаються кому винні, чого ж вони пішли так би казати на мирову угоду.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
len_non, дит. садок.
Спершу треба знайти це майно, а більшість "майна" там, певно, або нема, або в заставі у банку, або записано на кюріну чи на сестру брата свата... Так що з молотка вдасться продати лиш фіранки і мишки.
гроші повертаються кому винні
Як правило, сума позовних вимог вища за вартість проданого майна. Кредитор то не один.
чого ж вони пішли так би казати на мирову угоду.
1) політичний тиск, можливо хабарі у профільному міністерстві, наслідком якого стало звільнення попереднього голови, також змова з іншими учасниками ринку, КРРТ ласий шматок і як кістка в горлі і зеонбудові, і приватним мовникам, і агресорові.
2) ІТ на певно сказав, або заплатимо зараз Ось стільки, але підписуємо мирову, але не платимо нічого і судимось далі. Для КРРТя як у бюджетної установи, певно з заборгованістю по зп, краще синиця у руках.
Не плутай кругле з квадратним, борг не є кредитом не сміши мої тапки.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
len_non, дит. садок.
Спершу треба знайти це майно, а більшість "майна" там, певно, або нема, або в заставі у банку, або записано на кюріну чи на сестру брата свата... Так що з молотка вдасться продати лиш фіранки і мишки.
гроші повертаються кому винні
Як правило, сума позовних вимог вища за вартість проданого майна. Кредитор то не один.
чого ж вони пішли так би казати на мирову угоду.
1) політичний тиск, можливо хабарі у профільному міністерстві, наслідком якого стало звільнення попереднього голови, також змова з іншими учасниками ринку, КРРТ ласий шматок і як кістка в горлі і зеонбудові, і приватним мовникам, і агресорові.
2) ІТ на певно сказав, або заплатимо зараз Ось стільки, але підписуємо мирову, але не платимо нічого і судимось далі. Для КРРТя як у бюджетної установи, певно з заборгованістю по зп, краще синиця у руках.
Не плутай кругле з квадратним, борг не є кредитом не сміши мої тапки.
Если есть в знакомцах "бюстгальтер" уточни у него про термины в учёте.
 
Реєстрація
31.08.10
Місто
Купянск
У КРРТ финансовые проблемы и перспективы не радужнее Интера. Аналог отключили (минус), Зеон в засаде (долг растет), по УТ-1 долг который никто не заплатит. Давай Интер отключим и выгонем. А завтра потушим свет и распилим мачты.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
давайте будем закрывать офтоп.
мне лично подходит, даже если они свернуться до Одессы и Одесской области и сделают супер дешевые тарифы!
Будет как с Голден телеком, два города и приемлемые тарифы!
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Цікаво, подали до суду і ніхто не з'явився... Їм що, не шкода грошей на позови?
 
Статус
Закрита.
Зверху