Интертелеком LTE

  • Автор теми kaev
  • Дата створення
Статус
Закрита.

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Я принципиально против того, что-бы эти частоты выделялись "из-под полы", по непрозрачным договорнякам
Непрозрачность - это по твоему мнению... Тебе так удобнее считать =)
Хотя не всё удаётся вставить в свою "матрицу"... Например:
Вот это очень странно. Что пообещали КС-у, что-бы он соглсился на такое, я даже не знаю.
=))))
Post automatically merged:

Аналогічне питання може поставити КС
Такой вопрос уместен в теме КС, не тут.

Інтер теж міг поділитись
ИТ так и сделал...

Но чтобы всё стало на свои места, достаточно ответить, всё-таки, на простой вопрос, который я задал, а не переводить стрелки на КС.
Viso вопрос проигнорил, и ты его перефутболиваешь на КС =)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
@raptor, я твою позицию понял, мне просто интересно, осознаешь ли ты, что когда Интер недоплатив в бюджет несколько миллиардов (пусть и меньше 10ти :) ), лишил каждого из граждан каких-то денег, которые шли бы на субсидии, школы, социальные проекты? В том числе и тебя. Осознаешь? И одобряешь это?
Я усвідомлюю те, що неможливо заплатити в бюджет купу лярдів, коли їх в нього нема. І ці "недоплачені" гроші - лише в тебе в голові. В іншому випадку, якби не домовились, то би було так, як є зараз. А це ще гірша ситуація, ніж та, на яку вийшли.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
обеспечиват жопошные районы
обеспечивал, обеспечивает))
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Підозрюю що в недалекому майбутньому знову буде обмін частотами. І інтеру дадуть 15 Мгц бенду 20 з 806-821 і 847-862 Мгц. Щоб вивільнити пару 45 Мгц для продажу на тендері бенду 28 для трійки операторів. Таким чином повністю Україна відійде від СДМА.
Тож інтеру найрентабильніше будувати бенд 20.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
То есть, уже не "повільно будуватимуть для витрамання умов ліцензії" в b20?
И не "частоти бенд 20 перепишуть на нього і продадуть оператора "?

Охрана, отмена?
Спасибо, Зак!
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
То есть, уже не "повільно будуватимуть для витрамання умов ліцензії" в b20?
И не "частоти бенд 20 перепишуть на нього і продадуть оператора "?

Охрана, отмена?
Спасибо, Зак!
Будь ласка, мені пофігу продадуть до чи після, чи зовсім не продадуть, я лише гіпотизи пишу, а там як буде, може й зовсім не продаватимуть.

Щодо частот, провів підрахунок і всього видали 30,435 МГц.
Отже як варіант може бути так
10 Мгц в 20 бенді і 3 канали задіяні для СДМА.
5 Мгц в 20 бенді і 5 каналів задіяні для СДМА. Найбільш вірогідний варіант. Тому що перший канал Бенд 20 нічим не зайнятий згідно таблички, яку додав сюди, тому ніякого бенду 5 не чекайте!


частоти1.PNGчастоти 2.PNG
 
Останнє редагування:

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Будь ласка, мені пофігу продадуть до чи після, чи зовсім не продадуть, я лише гіпотизи пишу
Пожалуйста... Мне тоже пофигу, что тебе пофигу... Я лишь написал, как интересно наблюдать, как одни и те же люди (не только ты) чуть ли не каждый день пишут практически противоречащие друг другу "гипотизы" =) Реально прикольно ;)

Отже як варіант може бути так
10 Мгц в 20 бенді і 3 канали задіяні для СДМА.
5 Мгц в 20 бенді і 5 каналів задіяні для СДМА. Найбільш вірогідний варіант.
Оба варианта - такое... Переходное. Поэтому пофиг с точки зрения, какой лучше.
Нет VoLTE - нет реальной конкуренции.
Но, конечно же, как первый шаг - предоставление интернет-LTE это гуд...
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Отже як варіант може бути так
10 Мгц в 20 бенді і 3 канали задіяні для СДМА.
5 Мгц в 20 бенді і 5 каналів задіяні для СДМА. Найбільш вірогідний варіант.
Оба варианта - такое... Переходное. Поэтому пофиг с точки зрения, какой лучше.
Нет VoLTE - нет реальной конкуренции.
Но, конечно же, как первый шаг - предоставление интернет-LTE это гуд...
Звичайно, що перехідне але 10МГц в 20-му було б краще, також цікавий хід, як мати частоти в комплексі і платити трішки менше за них.
Отже гіпотезую, що якщо нікому не продаватимуться і не об'єднається. І якщо гіпотетично держава забажає продати 45 МГц бенду 28, то потрібно буде домовлятися з інтером і його рухати вище, а раз є загальна частота в 30 МГц, то можливо погодяться перейти на частоти вище, але за обмін своїх частот сдма,якщо до того часу не здадуть їх, і можливо отримає 15 МГц в бенд 20.

Також чаму сказав що бенд 5 буде, тому що не розібрався з частотами, а новина писала що 10 мгц в 20 і 6.29 в 5. А вийшло що по факту частот менше і вони об'єднані. Тому там помилився, і ти підловив мене, що я протирічу сам собі.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.05.16
Місто
Солоденьке місто 🍇
Отже як варіант може бути так
10 Мгц в 20 бенді і 3 канали задіяні для СДМА.
5 Мгц в 20 бенді і 5 каналів задіяні для СДМА. Найбільш вірогідний варіант.
Оба варианта - такое... Переходное. Поэтому пофиг с точки зрения, какой лучше.
Нет VoLTE - нет реальной конкуренции.
Но, конечно же, как первый шаг - предоставление интернет-LTE это гуд...
Звичайно, що перехідне але 10МГц в 20-му було б краще, також цікавий хід, як мати частоти в комплексі і платити трішки менше за них.
Отже гіпотезую, що якщо нікому не продаватимуться і не об'єднається. І якщо гіпотетично держава забажає продати 45 МГц бенду 28, то потрібно буде домовлятися з інтером і його рухати вище, а раз є загальна частота в 30 МГц, то можливо погодяться перейти на частоти вище, але за обмін своїх частот сдма,якщо до того часу не здадуть їх, і можливо отримає 15 МГц в бенд 20.

Також чаму сказав що бенд 5 буде, тому що не розібрався з частотами, а новина писала що 10 мгц в 20 і 6.29 в 5. А вийшло що по факту частот менше і вони об'єднані. Тому там помилився, і ти підловив мене, що я протирічу сам собі.

Только в нашей стране пока пройдет конверсия 700 МГц, то и 5G пора будет строить.
 
  • Like
Реакції: Zak
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+

5G та регулятор у смартфоні: шанс для телеком-бізнесу
Депутати та експерти завершили роботу над законопроєктом про електронні комунікації. Що зміниться у разі його ухвалення?
...
Ефективне використання радіочастотного ресурсу
Радіочастотний ресурс (РЧР) — частина радіочастотного спектру, придатна для передавання та приймання електромагнітної енергії радіоелектронними засобами, — фізично обмежений. Він поділений між різними операторами.

Наразі операторам заборонено надавати свій спектр в користування третім особам. Це позбавляє операторів гнучкості та ефективності у його використанні. Як результат РЧР може "простоювати" чи використовуватися не на повну потужність. Це негативно впливає на якість послуг для абонентів.

Проєкт пропонує дозволити операторам передавати спектр в користування третім сторонам — так званий spectrum sharing, що практикується у країнах ЄС. В Україні це погоджуватиме НКРЗІ. Підстави для відмови описані у проєкті.


Припускаю ось на чому ІТ буде заробляти гроші здаючи b20 слоникам ...
 
Реєстрація
16.05.16
Місто
Солоденьке місто 🍇

5G та регулятор у смартфоні: шанс для телеком-бізнесу
Депутати та експерти завершили роботу над законопроєктом про електронні комунікації. Що зміниться у разі його ухвалення?
...
Ефективне використання радіочастотного ресурсу
Радіочастотний ресурс (РЧР) — частина радіочастотного спектру, придатна для передавання та приймання електромагнітної енергії радіоелектронними засобами, — фізично обмежений. Він поділений між різними операторами.

Наразі операторам заборонено надавати свій спектр в користування третім особам. Це позбавляє операторів гнучкості та ефективності у його використанні. Як результат РЧР може "простоювати" чи використовуватися не на повну потужність. Це негативно впливає на якість послуг для абонентів.

Проєкт пропонує дозволити операторам передавати спектр в користування третім сторонам — так званий spectrum sharing, що практикується у країнах ЄС. В Україні це погоджуватиме НКРЗІ. Підстави для відмови описані у проєкті.


Припускаю ось на чому ІТ буде заробляти гроші здаючи b20 слоникам ...

Нечего там сдавать. Ему бы самому наскребти частот на нормальный канал.
И да, знаешь сколько таких законопроектов было? И ни один не приняли, в т.ч ЗУ "О Доступе к инфраструктуре"
 

Serge3

Заблокирован
Реєстрація
28.09.09
Місто
Запорожье
"Цифровой концлагерь " в смартфоне, это ж вам не дороги с теплотрассами ремонтировать ,тут пилят бабло по типу : строить "стену" , таблички с названиями улиц менять. Наверняка вся инфа в приложениях между собой будет обмениваиться и стучать куда надо. А главное делают так, чтобы пересичный добровольно туда влез, за счет мнимых ,хорошо разрекламированных ,незначительных "плюшек". Ну и конечно же, без коврового покрытия это работать не будет.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.03.09
Місто
Нововолинськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
Вважаю усякі розмови про хто кому що заплатив чи не доплатив... дурні і не потрібні це абсолютно не важливо, головне щоб був інтернет скрізь а ще головне збільшення конкуренції
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху