Каким поисковиком вы пользуетесь?

Ваш "главный" поисковик

  • Google

    Голосів: 158 83.2%
  • Яндекс

    Голосів: 24 12.6%
  • Рамблер

    Голосів: 1 0.5%
  • Bing (MSN)

    Голосів: 0 0.0%
  • Мета

    Голосів: 1 0.5%
  • Yahoo

    Голосів: 0 0.0%
  • Nigma.ru

    Голосів: 3 1.6%
  • duckduckgo.com

    Голосів: 3 1.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    190

Linux

Заблокирован
Реєстрація
30.03.09
Місто
Киев
в последнее время стараюсь Яндекс юзать.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Linux, странная логика.
кажется мысль была незаконченной :)
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Російські пошуковики і соціальні мережі "зачистили" відео з падінням вінка на Віктора Януковича.
Так в пошуковику Яндекс. Відео не знайдеш жодного відео інциденту, тоді як Google видає приблизно 196 результатів."
http://www.google.com.ua/search?q=я...hKW2DQ&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&ved=0CBIQ_AU

На рамблере поки находить. але чи довго?
от і довіряй після цього радянським пошуковикам
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Ха! Уже поміняли політику - все знаходить яндекс! що зайвий раз доводить що управляється зовні запросто його діяльність
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
на ютюбе мульён вариантов: и оригинал, и с собачкой, и расширенный с концовкой..
меня улыбнуло очередное видео с этим кумэдным персонажем ))
 
Реєстрація
27.11.08
Місто
Верхнеуральск
Телефон
Айфон 3G
Нигмой. У меня даже их футболка есть.
 
Реєстрація
07.06.08
Місто
Львов
Телефон
Nokia 6120 Classic, FLY IQ446 Magic
Проголосовал за Нигму, для меня это основной поисковик. Правда на работе очень долго откликаются сервисы Яндекса (страницы зависают на десяток секунд в том числе страницы, на которых реклама Яндекс Директ), поэтому пользуюсь Гуглом. Хотя для поиска картинок предпочитаю Яндекс :)
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
а я користуюся взагалі то гуглом. Але останнім часом гугл в мене щось на робочому компі не так працює і сьогодні почав використовувати яндекс. був здивований, що нічого на ст.сержанта швеця не знайшлося з відео, спробував гугл і побачив різницю.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
тут не варто шукати якийсь підтекст. Якщо взяти іншу тварину, на перших позиціях буде те саме (див. спойлер). Причина в тому, що словосполучення "задушили коліном" має вищий пріоритет (через популярність) і перетягує всю видачу на себе.
download (1).png
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
RifleR, мені стало дивно, бо думав, що все, що стосується священного БЛМ і расизму загалом у сервісах великих американських корпорацій давно "приведено до порядку".
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
RifleR, мені стало дивно, бо думав, що все, що стосується священного БЛМ і расизму загалом у сервісах великих американських корпорацій давно "приведено до порядку".
Це скільки зусиль треба... На таке тільки китайці спроможні хіба що.
 
Зверху