Як доїхати?

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
9 км по шосе. Ти впевнений, що хочеш цього?
Конечно не, просто у них на сайте написано 1км, поэтому и спрашиваю )))
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Їду завтра раненько Токмак-Київ.
Маршрут прокладати після Запоріжжя на Дніпро - Царічанку-Решетилівку?
Якщо так, то як краще попасти на лівий берег Дніпра в ранкову годину пік?
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Їду завтра раненько Токмак-Київ.
Маршрут прокладати після Запоріжжя на Дніпро - Царічанку-Решетилівку?
Їздимо зазвичай до Полтави через Запоріжжя-об'їздна Новомосковська-Красноград-Полтава. Можливо на Київ краще й через Дніпро, але з заторами й світлофора и напевно може бути довше.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мені краще довше, але рівний асфальт.
Дорога війни Херсон-Мелітополь мене виснажила.
Почитав відгуки про Р-52 Дніпро-Решетилівка. Грусть-тоска. Ремонти, черги, напливи, місцями дорога по полю.
Н08 на ділянці Дніпро-Кременчук також не надихає на подорож.

В якому стані зараз Запоріжжя-Новомосковськ і Новомосковськ-Красноград. Остання роки три тому склала поганеньке враження. Хоч вона і автомагістраль, однак багато було ям з гострими краями. Підступних і непомітних.
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
В якому стані зараз Запоріжжя-Новомосковськ і Новомосковськ-Красноград. Остання роки три тому склала поганеньке враження. Хоч вона і автомагістраль, однак багато було ям з гострими краями. Підступних і непомітних.
З точки зору пасажира, то в прийнятному стані)) До Київ-Харків далеко, але деякі ділянки краще, ніж 3 роки тому. Красноград-Полтава хоч ями залатали)) Здається 70- 90-120 їхали. Великих ям не було. Є декілька ділянок в р-ні кафе "Мурашник" перед Новомосковськом з ямами по коліно і закинутим мостом))
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Р-52 Дніпро-Решетилівка. Грусть-тоска. Ремонти, черги, напливи, місцями дорога по полю.
Там жопа.

В якому стані зараз Запоріжжя-Новомосковськ і Новомосковськ-Красноград. Остання роки три тому склала поганеньке враження. Хоч вона і автомагістраль, однак багато було ям з гострими краями. Підступних і непомітних.
Ті ями наче заклеїли. Але поперечні напливи-трампліни нікуди не ділись. І все-таки, їхав би по ній.

*Інфа місячної свіжості.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Полтава - Лубни вже відкрили? В чергах за фурами не треба стояти?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Полтава - Лубни вже відкрили? В чергах за фурами не треба стояти?
Її і не закривали))) Там від Решетилівки до Хоролу більша частина дороги в ремонті, проїзд по 2м смугам. І тут вже як пощастить, можна проїхати вільно і спокійно, а можна тошнити 70кмч ці 50км із суцільним потоком в обидві сторони. Декілька поїздок останнім часом в тому напрямку - і кожен раз рух різний.
Не знаю, який стан дороги Дніпро-Кам'янське-Кременчук, але якщо там без ям і можна тримати 90-100 то варто туди, а далі Кременчук-Хорол.
Якшо вибереш цей шлях - підкажу, як треба у Семенівці поїхати
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Дніпро-Кам`янське також не дуже, однак там немає руху фур.
Але все одно розповідай про Семенівку.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Прочитав відгуки про Н-08 на ділянці Дніпро - Кременчук.
Никогда не едьте сюда, никогда вообще. Дороги просто нет. Очень много наплывов и черной битумной дороги которая под фурами превратилась в волнистое море. Waze повел сюда вместо ремонтируемой Решетиловки в Запорожье, я никогда не ездил через Кременчуг, решил рикнуть и послушал Waze. Это просто пипец. И сам Кременчуг и эта дорога. После поездки - замена наконечника рулевой. Ни-ког-да сюда больше. Лучше ремонтируемая Решетиловка или Полтава-Новомосковск с огромным крюком, чем сюда.
Я хочу собі танк. :(
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Дніпро-Кам`янське також не дуже
Это по Полтавской трассе? Очень даже ничего там дорога. Не такая, как на Запорожье, конечно, но все же... Единственное, мост перед Баловкой, там да, жопа, но это всего 50 метров.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Дніпро-Кам`янське також не дуже
Это по Полтавской трассе? Очень даже ничего там дорога. Не такая, как на Запорожье, конечно, но все же... Единственное, мост перед Баловкой, там да, жопа, но это всего 50 метров.
Я не дописав. Дніпро - Камянське (Дніпродим) - Кременчук. Напевно, це більше про ділянку Камянське - Кременчук (правий берег).
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Дніпро-Кам`янське також не дуже
Это по Полтавской трассе? Очень даже ничего там дорога. Не такая, как на Запорожье, конечно, но все же... Единственное, мост перед Баловкой, там да, жопа, но это всего 50 метров.
Ага, почитав вас і порадив знайомому трасу. А він мені потім висилав відео, що 30% шляху нема, просто поле, з попередніх вантажівок вилітають хмари пилу і їдеш у тумані напомацки...
 
Зверху