monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Починаю помічати людей в масках в приміщеннях...
та и на улице уже регулярно встречаю таких, правда редко.

четвертую мне сказали делать пока не положено, я к уязвимым категориям не отношусь.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
на улице уже регулярно встречаю таких, правда редко
Аналогічно помічаю у Львові, єдине більшість таких людей - в простих медичних масках, які захищають троха краще, ніж ніяк.
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Польща надасть Україні вакцину від COVID-19
Польща допомагає Україні не лише зброєю, але й вакцинами.



Україна отримає від Польщі вакцину від коронавірусу, а також комплексне щеплення від кору, свинки та краснухи.

Про це повідомив посол України у Польщі Василь Зварич.

“Польща надасть Україні мільйон доз вакцини pfizer від COVID-19, а також 100 тисяч доз щеплення ММR (кір, свинка, краснуха)”, - повідомив Зварич за результатами зустрічі із міністром здоров’я Польщі Адамом Нєдзєльським.

Сторони обговорили лікування українських військовослужбовців у Польщі, а також функціонуванню медичного хабу Medevac в Ряшеві-Ясьонці.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
В Києві хтось вже бачив файзер/модерну? В хелсі один коронавак
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А Файзера буде 1.8 мільйона доз на всю Україну. Мда…
Як на мене, цього достатньо. Перший бустер отримали тільки 725 тисяч, і щось мені підказує що на другий охочих буде не більше.
Плюс у країні війна і бездонні запаси коронаваку. В потоних умовах я загалом згоден що витрачати бюджетні гроші на пфайзер сенсу особливо немає.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Перший бустер отримали тільки 725 тисяч, і щось мені підказує що на другий охочих буде не більше
думаю, ще не всі охочі отримали і перший бустер (наприклад, я серед них). Адже коли його був час колоти? В лютому-березні? Тоді було якось не до бустерів. На літо вакцинуватись? Нема особливо сенсу. А от зараз можна було б і отримати, перед наступною хвилею. Так що будемо сподіватися, що файзера вистачить всім, хто захоче.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Дуже багато людей шпекали вже у січні, хто хтів, а не тягнув кота за %
щоб колоти бустер у січні, перші дві дози треба було отримати до червня. А тоді з вакцинами був ще більший напряг, ніж зараз, особливо з файзером/модерною.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
перші дві дози треба було отримати до червня ... напряг ... особливо з файзером/модерною
В той час легко доступним був Зеник, яким фактично більшість і вакцинували. В мене від підприємства організовували мобільну, перша 28.04, друга 22.07. Бустер вже модерною зробив 17.01.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
щоб колоти бустер у січні, перші дві дози треба було отримати до червня. А тоді з вакцинами був ще більший напряг, ніж зараз, особливо з файзером/модерною.
Коронавака тоді було трохи більше, ніж дофіга.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
У Тернополі з четверга, 22 вересня, відновлюють обов'язкове носіння масок. Зокрема, вдягати маски необхідно буде під час поїздок в громадському транспорті, перебування у магазинах, ТРЦ, закладах харчування та в релігійних установах. Зазначимо, що це перше рішення про відновлення обов'язкового маскового режиму, запроваджене після початку повномасштабного вторгнення.
 
Зверху