monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
накатил пива на завтрак - отлично почуваю ))) ниякiх спецэффектов после укола. К вечеру мышцы в районе укола немного болят.

кстати сертификат уже в Дие, всего несколько часов прошло.
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
У дії другий бустер підтягнувся, але зник перший(який тепер насправді непотрібен).
Сьогодні побачив пост у Інсті щодо можливості отримати сертифікат другого бустору. Перерегенував сертифікати й з'явився перший бустер, а в новому вже пише правильно 4/4.
 

golang

Заблокирован
Реєстрація
03.12.22
Місто
Киев
У дії другий бустер підтягнувся, але зник перший(який тепер насправді непотрібен).
Сьогодні побачив пост у Інсті щодо можливості отримати сертифікат другого бустору. Перерегенував сертифікати й з'явився перший бустер, а в новому вже пише правильно 4/4.
а зачем он нужен это сертификат? неужели ещё где-то спрашивают?
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
а зачем он нужен это сертификат? неужели ещё где-то спрашивают?
Після якогось чергового апдейта Дії, зник той сертифікат, або за строком, але не пробував і не підтягував, нахіба?😀
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
RifleR, коли я кажу про сертификат то звісно маю на увазі саме сертіфікат а не куплену Слонопупнями бумажку. Людина з сертіфікатом більш здорова та безпечна для оточуючих. Чому та як? Ми не будемо вести Слонопупняньских дискусій
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Людина з сертіфікатом більш здорова та безпечна для оточуючих
людина з ВАКЦИНОЮ більш здорова та безпечна для оточуючих, а не людина з СЕРТИФІКАТОМ.
І питання, на яке ви відповідали, було задане саме щодо сертифіката. Його суть: "навіщо заморочуватися з Дією, з генерацією сертифікатів, якщо про них не запитують".
А ви відповіли на зовсім інше запитання: "навіщо вакинуватись", хоча про це ніхто не запитував (думаю, відповідь на це вже й так давно відома).
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
RifleR, та ні мій друже, для мене людина з сертификатом і є вакцінованою оскільки цей факт підтверджено документом.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
для мене людина з сертификатом і є вакцінованою оскільки цей факт підтверджно документом
до чого тут ви? Ви питаєте у людей сертифікати? Інакше не спілкуєтеся з ними, чи як?))
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
RifleR, всього лише мені це показує рівень їх інтелекту. Ось про що я писав а не про вакцину
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Без бумашки ты - букашка,
А с бумажкой - Человек
(с)
:star:
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
LiquidStrm, если голова не может понять зачем сертификат, то о человеке лично мне все ясно.
Post automatically merged:

А вообще хочется спросить справку на Вич тоже должны обязательно спрашивать чтоб она была?
 
Останнє редагування:

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
всього лише мені це показує рівень їх інтелекту
я все ще не розумію. Людина, яка вакцинувалася, але забила на сертифікат (бо зараз його не питають) - має низький інтелект, чи що ви намагаєтесь довести?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
RifleR, не робив отой пан що спитався нічого. Чому? Тому що він звичайний офтопер. Все.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
не робив отой пан що спитався нічого
я не знаю. Давайте спитаємо його. golang , ви робили вакцинацію, чи ваше питання - просто оффтоп?

Але навіть якщо абстрагуватись від особистості конкретного автора, запитання правильне. Я, наприклад, теж після того, як отримав бустер цієї осені, навіть не цікавився сертифікатом. Є він, чи нема - яка різниця, якщо не питають? Тому і подумав, що golang задав питання з тих же мотивів. А тут ви на нього так наїхали. Це щось особисте між вами? Сорян, якщо я втрутився у якусь суперечку.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
RifleR, Цей дядько вітав в цій темі всіх фіг зна чому. Звісно офтоп.

Сертифікат зробити треба менше 30 секунд. Зовсім не бачу проблеми
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Може бути вірус-двійник якщо всі симптоми Коронавірусу: втрата нюху, пневмонія, згущення крові... А тести всі негативні . Лежу в палаті з пацієнтами, що мають харчові отруєння....
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Родичці ставили корону за характерною картиною на КТ та симптоматикою. Всі тести були негативними. Лежала в шпиталі.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Може бути вірус-двійник якщо всі симптоми Коронавірусу: втрата нюху, пневмонія, згущення крові... А тести всі негативні . Лежу в палаті з пацієнтами, що мають харчові отруєння....
Може, у мене у доковідні часи (2018-19) була втрата нюху та смаку, сильний кашель, температура та деяка втрата розумових здібностей
 
Останнє редагування:
Зверху