Карта для нерезидента

  • Автор теми idea
  • Дата створення
Реєстрація
15.07.15
Місто
Киев
Телефон
iPhone 6s, iPhone 12
резидент - це той, хто має український паспорт!!!!!!!!

Я гражданин Украины нерезидент по документам. А по налоговому законодательству я налоговый резидент потому что я нахожусь в стране больше 180 дней в году и «центр моей жизни» проходит тут.

Тот кто имеет паспорт еще ничего не значит
Резидентство и гражданство - разные вещи.

У меня друзья резиденты Украины иностранцы. Есть «посвідка на постійне проживання»
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
можна зробити картку банку Восток "Зручний пріпейд"
Непогано. З врахуванням:
максимальний баланс картки – 14 000,00 грн;
 ліміт зняття готівки – 500,00 грн/добу та 4 000,00 грн/місяць;
 ліміт розрахунків за Карткою– 62 000,00 грн на рік;
 Картка діє тільки на території України;
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi
ну якщо ліміт замаленький, можна зробити пару карт😂. Ну а на худий кінець карту на якогось резидента
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Скарамуш, а в Сільпо на касі її можна поповнити? Бо як нерезу її поповнити? Лише 3 відділення на увесь Київ і 5 терміналів...
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Интересует, какие из 72 банков Украины оказывают услугу оформления банковского счета негражданам/нерезидентам Украины, и выдают к счёту банковскую карту.

1. Iboxbank - паспорт, + IПН, + посвiдка о перебуваннi.
3. Полтава Банк - тiльки рахунок, без платiжноi карти.
4. Банк Пiвденний - нац.паспорт, + IПН, + посвiдка о перебуваннi.
5. Iндустрiалбанк - нац.паспорт, + IПН, + посвiдка о перебуваннi (але перекази зайдуть лише у тiй валютi, у якiй оформлена карта).
6. UkrEximBank - паспорт, можно без IПН, + посвiдка о перебуваннi (тариф - от 10грн/мес).
7. Банк Альянс - паспорт (нац. и загран.), + IПН, + посвiдка о перебуваннi (но предупредили о финмоне именно при зачислении с зарубежа, возможны запросы о происхождении средств).
8. Универсалбанк - загран, + IПН, +посвiдка, но оформят только зарплатную/социальную карту.
8.1. Монобанк оформит + IПН, + посвiдка о ПОСТIЙНОМУ перебуваннi.
9. Пiреус Банк - нац.паспорт, + IПН, + посвiдка о перебуваннi.
10. ТАСкомбанк - загран, + IПН, + посвiдка о перебуваннi. (конвертацii нема, необхiдно вiдкрити к 1 картi кiлька рахункiв - грн, $, евро, в iншiй валютi перекази повертатимуться вiдправнику).
11. Банк Львiв - нац.паспорт, + IПН, + посвiдка о перебуваннi. (вартiсть офрмлення - 150 грн)
12. КомIнвестбанк - нац.паспорт, + IПН, + посвiдка о перебуваннi.
52. Банк Форвард - только граждане Украины.

Кто еще какой информацией обладает?
 
Останнє редагування:
Зверху