Конференц-связь от life:(

makar

Nokia BEST!!!
Регистрация
30.10.07
Адрес
Дон.обл.
Телефон
Nokia 701 и Nokia 6120 classic-"Просто Дешевле:)"
Читай внимательнее
тем более ранее с этими же телефонами такого при конференции не наблюдалось
на life такие гудки постоянно шли при объединении в конференцию, это далеко не новость, чел наверное ни разу не был в конференции вот и пишет 'новости'
 

В дин@мике

Известный пользователь
Регистрация
22.08.16
Адрес
Киев Деснянский район
Телефон
5
Позвонил один абонент,звонит другой,принимаю звонок,первого ставлю на удержание ,выбираю конференц связь и выскакивает крестик и пишет сбой,что за хворь с картой,кто знает!?
 

gen

Активный пользователь
Регистрация
15.06.18
Адрес
Київ
А якщо через клавішу "3"?
Приклад 1. Якщо ти хочеш поговорити з двома абонентами одночасно.

Подзвони на перший номер і перемкни його в режим утримування виклику; потім зателефонуй на другий номер і натисни 3 і YES (або кнопку відправки виклику). На дисплеї твого телефону з'явиться повідомлення про те, що виклики об'єднано в конференц-дзвінок, після чого ти можеш почати спілкування.

Приклад 2. Якщо ти хочете поговорити з трьома абонентами одночасно.

Об'єднай у конференцію два номери, як у прикладі вище, переведи конференц-дзвінок на утримання, потім зателефонуй на третій номер і натисни 3 і YES (або кнопку відправки виклику). На дисплеї твого телефону з'явиться повідомлення про те, що виклики об'єднано в конференц-зв'язок. Ти можеш об'єднати до п'яти номерів у конференц-дзвінок, повторюючи кроки, описані вище.
www.lifecell.ua/uk/pidtrimka/pitannya-v-kategoriyi/?category=140&question=344
 

rvk220

Регистрация
19.08.17
Адрес
Тернопіль
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
при разговоре в режиме конференц-связи заметил, что на протяжении разговора у двоих собеседников с которыми идет конференц-связь в трубке телефона постоянно через 15 сек. идет короткий звуковой сигнал
Тема, створена Вами 11 років тому, актуальна й тепер. При конференц-зв'язку справді чути пікання – станом на сьогодні це кожних 30 секунд. Мінімально підхарює)) В інших операторів такого не помічав.
P.S. Обрав Лайфселл для спілкування в сім'ї, і нерідко зідзвонюємось на 3 номери. Якби знав про це пікання + тривалість дзвінка до 30 хв, то, мабуть, добре подумав би щодо такого вибору) хоча все решта влаштовує: і якість зв'язку, і наповнення тарифу – тому, мабуть, знову вибрав би Лайфселл.
-----
Наскільки я розумію, це пікання кожних 30 секунд при конференц-зв'язку Лайфселл відключити неможливо? Не знайшов жодної інформації про це: гуглив, і єдиний адекватний результат – ця тема Ред форуму. На офіційному сайті Лайфселл, де про конференц-зв'язок, жодної інформації про періодичні звукові сигнали немає взагалі.
 
Последнее редактирование:

rvk220

Регистрация
19.08.17
Адрес
Тернопіль
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
максимальная продолжительность разговора, без обрыва связи, при пользовании услугой конференц связь
30 хв – максимальна тривалість одного дзвінка у Лайфселл. Телефонував до оператора, і він сказав, що обмеження наявне не у всіх тарифних планах (точної відповіді, на яких саме тарифних планах цього обмеження немає, він надати не зміг).

Конференція розглядається оператором як сукупність окремих дзвінків, тому тут без винятків. Приклад: абонент А телефонує абонентові Б, триває дзвінок. Через 10 хвилин абоненту Б телефонує абонент В, після чого абонент Б приймає виклик і об'єднує всіх трьох у конференцію. Проходить ще 20 хвилин (вже в форматі конференції): при цьому тривалість дзвінка між абонентами А і Б досягає 30 хвилин, і цей дзвінок автоматично переривається, після чого на лінії залишаються лише абоненти Б і В, яких (за умови продовження розмови) буде роз'єднано відповідно через 10 хв.
 

rvk220

Регистрация
19.08.17
Адрес
Тернопіль
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
Зіткнувся з досить специфічною ситуацією. На сім-карті Лайфселл "Залізна двадцятка", яку я активував минулої доби (30 квітня), учора (1 травня) не міг ініціювати конференцію: при спробі об'єднати активний дзвінок із тим, який в очікуванні, вибивало помилку (див. прикріплені зображення). Причому коли переставив сімку спочатку в інший слот, а потім і в інший телефон, то ситуація та сама, а з іншими сімками на цих самих телефонах міг ініціювати конференцію без проблем.
Тоді звернувся я в підтримку Лафселл у Фейсбук, описав ситуацію, операторка перевірила інформацію, і відписала, що "за номером встановлена заборона конференц-зв'язку"! Тоді вона відключила цю заборону, і проблема миттєво зникла.
От, думаю, чому на новій сім-карті за замовчуванням була увімкнена заборона конференц-зв'язку? На інших двох номерах, які відносно недавно перевів до Lifecell по MNP, конференц-звя'язок працював зразу. Цікаво, від чого це залежить.
 

Вложения

 • IMG_20200502_005242.jpg
  IMG_20200502_005242.jpg
  78.3 KB · Просмотры: 25
 • IMG_20200502_023219.jpg
  IMG_20200502_023219.jpg
  288.4 KB · Просмотры: 25
 • IMG_20200502_005419.jpg
  IMG_20200502_005419.jpg
  106.4 KB · Просмотры: 24
Последнее редактирование:

Nikitos

Известный пользователь
Регистрация
27.09.08
Адрес
Запорожье
Телефон
iPhone
На всех номерах (старых и новых), на которых ранее не использовалась эта услуга, lifecell отключил конференц-связь. Это нормальная ситуация. После обращения в КЦ её сразу подключают.
 

idea

Известный пользователь
Регистрация
05.07.18
Адрес
Бровари
Не нормальна, але що вже вдієш... Мені колись прямий номер відключили...
 
Сверху