Остап

Заблокирован
Реєстрація
15.02.09
Місто
Днепр
Телефон
Doogee X30

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
От тепер я взнав, що таке "жим-жим" коли в нашому під'їзді у сусідки з 1-го поверху знайшли короновірус :(
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Третьи сутки подряд в Украине антирекорд по числу заболевших COVID-19 - 1 453 новых случая, умерли 33 человека, всего - 78,2 тыс. инфицированных
А вот это уже не случайность... Печалька!
 
  • Wow
Реакції: arki

Мимоходом

Дебил, но зато откровенный.. :)
Реєстрація
24.06.17
Місто
Киев
У Польщі за добу виявили більше 800 нових випадків коронавірусу, що знову стало "антирекордом" з початку епідемії.
Міністерство охорони здоров’я Польщі повідомило про зростання кількості хворих на 809, що є найбільшим показником за увесь час епідемії.
Вчорашній "антирекорд" становив 726 випадків.
Більшість заражень знову припадають на Сілезьке воєводство - 259, також Малопольське та Мазовецьке - 144 і 104 відповідно. У решті регіонів - менше 50 випадків.
Померли за минулу добу 13 хворих.
Загальна кількість підтверджених випадків коронавірусу у Польщі з початку епідемії зросла до 50324, з них 1787 - померли, 36041 - одужали.
Динамика с Польшей у нас опять одинаковаю. Что местные эксперты-вирусологи-конспирологи скажут?
 
Реєстрація
18.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi
У Польщі за добу виявили більше 800 нових випадків коронавірусу, що знову стало "антирекордом" з початку епідемії.
Міністерство охорони здоров’я Польщі повідомило про зростання кількості хворих на 809, що є найбільшим показником за увесь час епідемії.
Вчорашній "антирекорд" становив 726 випадків.
Більшість заражень знову припадають на Сілезьке воєводство - 259, також Малопольське та Мазовецьке - 144 і 104 відповідно. У решті регіонів - менше 50 випадків.
Померли за минулу добу 13 хворих.
Загальна кількість підтверджених випадків коронавірусу у Польщі з початку епідемії зросла до 50324, з них 1787 - померли, 36041 - одужали.
Динамика с Польшей у нас опять одинаковаю. Что местные эксперты-вирусологи-конспирологи скажут?
А можно "попу сморщить" ? ;) Извини, я дерзок, понравился новый дизайн сайта, давно не был.. Уйду щаз ;)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Харків, Костопільський район Рівненської області і Кіцманський район Чернівецької області потрапили в оновлену "червону" карантинну зону.

Відповідна інформація розміщена на сайті Центру громадського здоров'я.

До "помаранчевої" потрапили:

Городенківський та Тисменицький райони Івано-Франківської області
Миколаївський, Городоцький, Перемишлянський, Пустомитівський райони Львіської області та місто Львів
Луцький і Любешівський райони Волинської області, Луцьк
Рівненський район Рівненщини.
До "жовтої" зони потрапили:

Козелецький, Носівський, Ніжинський, Бобровицький, Прилуцький район Чернігівської області, а також міста Ніжин і Прилуки
на Житомирщині туди віднесли Житомирський, Любарський, Романівський, Пулинський райони, Бердичів та Житомир
у Хмельницькій області жовтим позначено Білогірський, Волочинський, Теофіпольський, Красилівський, Чемеровецький райони, місто Хмельницький
у Чернівецький області "жовті" Путильський, Вижницький, Сторожинецький, Глибоцький, Герцаївський, Новоселицький, Хотинський, Кельменецький, Сокирянський, Заставнінський, Снятинський райони
в Івано-Франківській області "жовті" Коломия, Калуш, Косівський, Коломийський, Тисменецький райони
на Львівщині - Жовківський, Яворівський і Камянка-Бузький райони
все Закарпаття
м. Дубно, Ківерцівський, Манивецький, Гощанський, Здолбунівський райони Рівненської області
Володимир-Волинський і Нововолинськ Волинської області.
"Луцьк наразі переміщено до помаранчевої карантинної зони, Тернопіль - до зеленої. Ще тиждень тому оба міста були в червоній зоні", - повідомили в МОЗ.

1596801376783.png
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
От тепер я взнав, що таке "жим-жим" коли в нашому під'їзді у сусідки з 1-го поверху знайшли короновірус :(
"Космонавти" в скафандрах приходили? Бо в нас ходили і питали "коли останній раз спілкувалися з ПІБ". Правда процедура трохи по дебільному зроблена: поки чекають результати другого тесту залишили вдома під підписку про самоізоляцію.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
нифига там нет харькова красного на карте. Зайдите и сами гляньте. Зелёный он.
Там отображается на сейчас, то есть до конца нелдели, так как красные Луцк и Тернополь, а в новости уже опубликовали что будет с понедельника (ИМХО)
 

viktoralex

Циничный реалист
Реєстрація
04.12.12
Місто
Ахтырка
Телефон
Redmi 7A
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Зверху