yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Nubia Neo, Poco M3 Pro
Я вибачаюсь, але чого ви думаєте, що Коломoйський казатиме правду, а не напівправду як свого часу Луцeнко-Джулiані та Дубiнський-Деpкач?

У Коломoйського за часів президентства Зелeнського (ще до повномасштабки) вже був період, коли він щось проросійське казав
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.01.25
Місто
Odesа
yahoo, то есть негодяй Коломойский будет брехать относительно писечки-бубочки-полководца?
 
Реєстрація
20.01.25
Місто
Odesа
yahoo, да почему угодно, но если вы сектант церкви писечки полководца, то конечно все кто говорят вразрез с писечкой -враги и агенты кремля
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone SE2
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Реєстрація
20.01.25
Місто
Odesа
Думаю ему зачехлить не проблема, видимо оператор такси от него принципиально отказывается
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realme 9
Міжнародний день боротьби з корупцією відзначається щороку 9 грудня. Цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2003 році після ухвалення Конвенції ООН проти корупції.

 
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
«- Чим характеризується боротьба з корупцією в Україні?
- Тим що завжди запізнюється.
- Це як? Наведіть приклади.
- Та навіть про свій професійний празник згадують наступного дня..»©
 
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
негодяй Коломойский
До речі, не ніхто не замітив що новин про "Беню" значно більше коли його кудись там не довезли і він все там потенційно щось хоче сказати, а йому все чинять перепони, чім коли довезли і він такі щось говорить? Два дні його вже, здається, як довозять і рот не затикають - де обіцяні революційні промови?
 
Зверху