Кофе, кофеварки, кофемашины, кава, кавоварки

Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Назріло і в мене питання, хто що п'є. З лаваци пійшов десь років 3 назад. Оригінального продукту було знайти важко. Наразі закінчується запас Sakakaffe. На жаль останньої теж приблизилась до цін обсмажування на місці.
Dallmayr
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Смакує

Dallmayr Prodomo https://rozetka.com.ua/ua/dallmayr_4008167102113/p280552678/


Нещодавно відкрив для себе дуже непогану каву -

Rhino Blend №18 https://rozetka.com.ua/ua/rhino-4820219120667/p303359428/


Якщо любите з кислинкою -

Кава зі Львова Львівська мелена​

 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
V2.ua, перша так, багато часу її купую. На неї в АТБ приємна ціна.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Тут питання в тому що зробив перед війною деякий запас в тепер 100% можу констатувати кава з терміном обсмажування2 місяці і кава з терміном 10 місяців різниця таки є :)
Тип упаковки не малозначим. Ваккумбрикет решает.
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
Кто в чем кофе заваривает? Я пользуюсь кофемашиной Saeco Viena Superavtomatica, но в последнее время она начала чудить (мелкий помол плохо продавливает водой, а с более крупного помола кофе не вкусный получается). Вот и встал вопрос, чем заменить? Кофемолка есть, а дальше в чем готовить? Ечли бюджетно, то турка или гейзерная кофеварка, если подороже, то рожковая или кофемашина. Но подороже не хотелось бы, кошелек против таких растрат.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
molecul, загалом я, як закарпатський хлоп, з Чернігівською пропискою...рекомендую турку. Смачніше і міцніше кави(якщо сорт нормальний) не зробить ні що. В самого вдома делонгі, але користую її, якщо треба швидко зварити каву...Турка така як під капотом

IMG_20220914_082513.jpg
 
Реєстрація
09.05.08
Місто
Вінниця
Телефон
Вже не Nokia
Кто в чем кофе заваривает? Я пользуюсь кофемашиной Saeco Viena Superavtomatica, но в последнее время она начала чудить (мелкий помол плохо продавливает водой, а с более крупного помола кофе не вкусный получается). Вот и встал вопрос, чем заменить? Кофемолка есть, а дальше в чем готовить? Ечли бюджетно, то турка или гейзерная кофеварка, если подороже, то рожковая или кофемашина. Но подороже не хотелось бы, кошелек против таких растрат.
Зробити на одну позицію крупніший помол і підняти температуру заварки. Можливо, додати кількість кави.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Яка саме? Якшо звичайна "ножова" - то можеш її відразу викинуть. Окрім перемолоти перець чи інші спеції вона більш ні для чого не призначена.
Якщо "жорнова" - то вже гуд.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Это гейзерная кофеварка
Смачна кава з неї виходить, набагато смачніша за дешеві кавові машини повного циклу, з тим самим зерном, але лінуюсь її кожного разу мити (та й слідкувати потрібно, щоб не згоріла, коли вийде вода парою), тому закинув подалі, заварюю в електро-турці, причім спочатку кипить вода, потім засипаю каву і чекаю, поки завариться, якщо навпаки - збігає постійно😂
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Maxxx так кава не готується. Придбай собі нормальну електротурку з пінодетектором та автоматичним відключенням
 
Реєстрація
12.08.22
Місто
Київ
Тут питання в тому що зробив перед війною деякий запас в тепер 100% можу констатувати кава з терміном обсмажування2 місяці і кава з терміном 10 місяців різниця таки є :)
Тип упаковки не малозначим. Ваккумбрикет решает.
Наразі в них вакууму немає
 
  • Sad
Реакції: drmz

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
але лінуюсь її кожного разу мити (та й слідкувати потрібно, щоб не згоріла, коли вийде вода парою),
У меня это уже на автоматизме. Внутренний таймер уже знает, через сколько нужно подойти к плите чтобы подоспеть. А если чувствую, что предстоит запара по работе и забуду - то ставлю аппаратный таймер. :). Ну, с мытьем - то да, приходится заморачиваться. Зато дешево и сердито :)
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Она же быстро закипает. Зачем таймер? Я за два года каждодневного использования всего один раз кофе "упустил" (кто-то отвлек, пока говорил, вода перешла из нижней камеры в верхнюю и стала там кипеть. Обычно я снимаю с огня сразу после перехода). Или таймер нужен, чтобы этого "одного раза" не было?

А мытье - что там мыть? Выкинуть "отработку" - одно движение, нижняя камера просто ополаскивается, а вот верхняя - один раз пройти губкой внутри и один раз - по фильтру-сеточке и резинке(губка - не общая, а специально отдельная для кофеварки, чтобы без моющего).
 
  • Like
Реакції: drmz

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Она же быстро закипает. Зачем таймер?
Ну как быстро? Я на медленный огонь ставлю, для более плавного и равномерного нагрева. На маленькую кофеварку при этом уходит 10 минут, на среднюю 12-13, на большую может и до 20 минут уходить.
 
Зверху