Наступного разу запитаюсь у працівників "Метро", чому люди про них можуть мати думку, як описали вище.
Бо я не погоджуюсь із порівнянням з "АТБ" ні у контексті асортименту, ні у контексті цін (але ціни треба буде перевірити). Про знижки для VIP-клієнтів чув лише у контексті HoReCa, можливо, є й інші.
Про повістки у супермаркетах чув, але частіше про "Епіцентр", але, може, й у "Метро" працюють ті, хто їх видає.
Про повітряні тривоги - справедливо. Але справедливо і з точки зору бізнесу, який відповідально ставиться до гостей. Десь я чув, що перезапускати обладнання у "МакДональдз" після повітряної тривоги - доволі невигідно. Але це не перевірений факт.
Суто з мого досвіду покупоку у супермаркетах лідирує "Метро" - ще б рибу живу завозили, але вже нема такого. Виходить, я їх клієнт, а ви - ні.