Магазини з POS-терміналами. Довідник свинорила (категорії кешбеку, MCC-коди)

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі (Wiki Posts), тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
 
Причина: Wiki Post
Останнє редагування модератором:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Є якісь цікаві варіанти оплати на Ebay? Постійно оплачував Моно, проходило як продукти. Якщо оплатити А-банком також пройде кешбек продуктів? Може є якісь сервіси де можна отримати ще якійсь кешбек на Ebay?
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
А оплату доставки в приложении Новой почты кто-то кешбечит? Какой там mcc?
8999. Восток "Картка з кешбеком".
Не нашёл отдельной ветки, поэтому спрошу тут: а минимальная сумма для вывода кешбека "5грн в мес" сгорает, или ждёт пока накопится минимальных 5грн для вывода?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
минимальная сумма для вывода кешбека "5грн в мес" сгорает, или ждёт пока накопится минимальных 5грн для вывода?
Якщо за місяць нараховано кешбеку менше 5 грн, то він в останній день місяця не нараховуються, а обнулюється.
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
А оплату доставки в приложении Новой почты кто-то кешбечит? Какой там mcc?
В терминале давал Юнекс 1%. Но надо "нащупать" правильный МСС
А как же его нащупать в приложении? (получал в почтомате)
Картой востока с кешбеком не платил, т.к. 700грн+ для минимальной суммы 5грн кешбека, думаю, что не набью (для "категорий" - есть свои карты, с более высоким кешбеком, а "безкатегорийных" трат не так много)
Заплатил кредитным БВРом, показало mcc 8999, как выше и говорили. 1 раз раньше заплатил юнексом - он тогда ничего не дал
 
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
Магазин BadBoy в Дніпрі - сподівався що пройде через пумб як Виномаркети, але пройшло як Продукти (проте який саме MCC - не уточнював)
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Треба якось взнати мсс (або ж відсутність комісії за p2p). Є посилка на НП від Фокстроту яка прийшла з контролем оплат. Хочу спробувать сплатити Піреусом але не хочу попасти на коміс (як на промі) бо Піреус виставляє коміс за 3...4 дні. Чим пустим можна сплатити виставивши 0 ліміт на р2р (у піреусу нажаль нема такого ліміту:(). Раніше там можна було з укрсібом, але зараз в обоймі залишились ощад, приват, моно, изі та пумб?
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Приват, Моно, Пумб- віртуалка з 0им балансом, через аплікацію Нової Пошти спробувати оплатити і буде зрозуміло.
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху