Миттєві перекази грошових коштів по Україні

Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
СервисКомиссияПеревод по номеру/e-mailЗапрос перевода на картуSMS уведомление получателяМобильное приложение
Portmone1% + 5 грн+++
iPay1% + 5 грн++
EasyPay1% + 5 грн (постоянным клиентам 0,5%+2,5 грн)++++
Uapay1% + 5 грн+ (1% + 5 грн)+
Platon1% + 5 грн++
Plategka1% + 5 грн
Tachcard0,4% + 4 грн+
Mosst1% + 5 грн++++
Wayforpay1% + 4 грн+ (3% + 1 грн)+
LeoBot0,8% +2,5 грн
P2Y0,5% + 5 грн+/скоро (0,5% + 5 грн)+
Таскомбанк0,5% + 5 грн++
Karton6,99 грн+ (6,99 грн)
Sendmoneyс/на карту Привата бесплатно; 0,5% (мин 5 грн)+
PayPong1% + 5 грн+
Альфа-Банк Украина1% + 5 грн+ (1% + 6 грн)+
Concord Bank0,8% + 3 грн
SkyBank1% + 5 грн+
Ощадбанк1% + 5 грн (5 грн на карту Ощадбанка)+
Uplata1% + 5 грн (5 грн на Uplata, 1% с Uplata, между Uplata бесплатно)+
ГіОЦ1% + 5 грн
iBox1% + 5 грн
— — —
☝️ Сусідня тема "Безготівкові розрахунки (платежі за реквізитами) — СЕП Нацбанку"
 
Причина: таблица под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
А можно без аллегорий и по человечески?
Вы же просили:
Можно обьяснить неразумному?!

После разжовывания другими пользователями
вы поняли суть?

И попрежнему считаете мое пояснение
издевательским?
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Карты есть всякие.
Надо просто понимать их тарифы и из этого исходить.
Кому нравится платить комис за перевод - тот его платит.
Кому не нравится - не платит.
Всё просто
Вряд ли есть любители платить комис.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Карты есть всякие.
Надо просто понимать их тарифы и из этого исходить.
Кому нравится платить комис за перевод - тот его платит.
Кому не нравится - не платит.
Всё просто
Вряд ли есть любители платить комис.
Ты имеешь в виду что все те дурни что стоят у кассы с квитанциями на оплату коммуналки, или долбоёжи, снимающие нал с кредитки в банкомате - это не любители, а профессионалы? :unsure: Хммм... наверное ты прав.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Или богатые наследники, им пофиг на такие мелочи. Юзеры не из нашего комьюнити.
Щас попробовал тянуть с Альфы на сайте Ощада, неуспешно. Чат Альфы попросил сутки почекать, будут разбираться с проблемой.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Відтепер щоб зробити переказ, достатньо лише вказати номер телефону отримувача – якщо банк отримувача також підключений до платформи. Переказ відбувається через міжнародну мережу Visa Direct, де прив’язка номера картки до номера телефону зберігається як захищений токен. До того ж, це робить перекази ще безпечнішими, адже ніхто, окрім банку, не має доступу до особистих даних користувачів. Оскільки фінансова транзакція технічно не змінилася, швидкість переказу також залишається незмінно високою.Переказ відбуватиметься виключно у додатку «Приват24». Сервіс дозволяє здійснювати перекази тільки в гривні, з картки будь-якого українського банку на карти будь-якого банку, які зареєстровані у сервісі. Комісія така ж як і при звичайних переказах за номером картки. Перекази проводяться в онлайн-режимі, а гроші надходять миттєво. До того ж, у додатку «Приват24» передбачена інтеграція контактної книги з позначенням клієнтів, що вже підключилися до сервісу переказів за номером телефону. Тому достатньо лише обрати потрібного отримувача зі списку та вказати бажану суму для найбільш зручних і швидких транзакцій з картки на картку.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Скажіть будь-ласка.
Потрібно переказати 50 тис грн. на рахунок родича.
Якщо буду переказувати по СЕП чи будуть у банків (фін моніторингу, податкової) питання бо відправник і отримувач різні?

Чи краще відправити по П2П? Щоб було менше питань.
П2П має недолік - потрібно буде трохи почекати(пару днів), щоб гроші провелись по рахунку.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Что p2p, что СЭП - вопросов у финмониторинга гос-ва не будет, порог финмониторинга недавно подняли и он почти на порядок больше (450 тыс. грн.). Банки могут включить режим вахтера. На финансах читал по крайней мере, про Моно, Forward, что могут от сумм в районе 100 тыс. возбудиться. Правда, давно читал, еще при предыдущем пороге финмониторинга (150 тыс.).

В целом, не та сумма, чтобы заморачиваться, если вдруг кто "возбудится", справка с места работы удовлетворит любой банк, это минималка за 10 месяцев.
 
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
Чи краще відправити по П2П
Нет, для финмониторинга поступлений лучше сэп. Тогда у банка получателя будет меньше вопросов к вашему родственнику, чем при анонимном поступлении через р2р.
вопросов у финмониторинга гос-ва не будет, порог финмониторинга недавно подняли и он почти на порядок больше (450 тыс. грн.)
порог обязательного финмона 400 тыс. грн.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Верховна Рада на пленарному засіданні в четвер, 9 вересня, ухвалила законопроєкт про підвищення порогу фінмоніторингу для переказів готівки в межах України на 1 гривню.

Відповідний законопроєкт №5559 підтримали 315 народних депутатів.

Раніше у законі про протидію відмиванню грошей було сказано, що фінмоніторинг не поширюється на перекази у сумі, що є меншою ніж 5000 гривень, тобто до 4999 гривень включно.

"Вказаний факт призводить до незручностей як для користувачів платіжними терміналами самообслуговування, які не мають точної суми у вказаному розмірі 4999 гривень та відповідно позбавлені можливості здійснити грошовий переказ шляхом внесення готівкових коштів на суму 5000 гривень, а також банків та фінансових установ, що змушені передбачати нові сервіси програмного обслуговування для переказу здачі в розмірі 1 гривні з метою дотримання встановлених вимог фінансового моніторингу", - йдеться в пояснювальній записці.

Депутати змінили формулювання наступним чином: фінмоніторинг не поширюється на переказ готівкою в межах України у сумі, що не перевищує 5 тисяч гривень, тобто до 5000 гривень включно.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Такой себе "плевок в лицо" "быдлу" (т.е. нам)... Тонко... :LOL:
та ну чё ты так сразу? ну реально ведь косорыльство исправили, и всё. Ведь рил неудобно было. Я 15к аренды слал тремя суммами по 4999 и потом ещё трояк кидал со своей карты с пометкой "ну шо - пришло?"
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ПотапаПапа, тебе не могли простить 3 грн аренды? )) Потому, что хоть 4999, хоть 5000 - уже настолько мало, что поднять надо было до 10К минимум.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
тебе не могли простить 3 грн аренды?
я не знаю - могли или не могли простить, просто стараюсь точно выполнять обязательства.
А про десятку согласен - было бы неплохо.
 
  • Like
Реакції: webb

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я 15к аренды слал тремя суммами
О! Кстати, я вопрос задавал в теме Привата, но никто так и не ответил - тумбы Привата уже не дают на один номер телефона (авторизация по номеру) переслать эту минимальную сумму, надо использовать несколько номеров. Внимание, вопрос: этот лимит зеленые "безрукие бандиты" выставляют на сутки, или уже месяц/год/столетие можно не пытаться подходить к ним с очередым пятериком?
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Maxxx, я хз... Уже давненько шлю через моню, с приватом как то не срослось.
Post automatically merged:

меня кстати удивляют те мега-люди, у которых получается по 78 тысяч на карточку привата перевести за товар на олхе.... Вот же крутые спецы, а?!!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.04.10
Місто
Тернопіль
Я 15к аренды слал тремя суммами
О! Кстати, я вопрос задавал в теме Привата, но никто так и не ответил - тумбы Привата уже не дают на один номер телефона (авторизация по номеру) переслать эту минимальную сумму, надо использовать несколько номеров. Внимание, вопрос: этот лимит зеленые "безрукие бандиты" выставляют на сутки, или уже месяц/год/столетие можно не пытаться подходить к ним с очередым пятериком?
А через номер якого оператора авторизувався?
Також замітив таке на номерах лукамобайл. 5к ліміт на добу.
А от через номер КС пропустило декілька платежів по 5к.
ХЗ, КС я оформляв через ЦОК на свій паспорт, а Лукамоб замовляв на їх сайті без паспорта.
Думаєте КС зливає мої паспортні дані в ПБ ?
КС у мене не контракт, а пріпейд
 
Останнє редагування:
Зверху