Мобільний Інтернет від lifecell: актуальні пропозиції, швидкість з'єднання

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus

Вкладення

  • 1.png
    1.png
    7.8 КБ · Перегляди: 92
Реєстрація
10.10.17
Місто
Украина
Телефон
Vernee Thor E
Больше походу не получится до вышки 16 км по прямой
 
Реєстрація
04.09.20
Місто
Киев
Всім привіт!
Питання на рахунок розподілення IP адрес, якщо я не використовую статичну іp адресу то чи можуть вони бути однаковими або такими ж самими для різних міст чи регіонів України?
Типу виділяється який конкретний пул ip адресів і діапазонів для кожної базової станції чи це не залежить від базової станції і дуже схожі ip можуть бути зовсім у різних частинах країни?
Другий варіант на мій погляд буде вірним, так як коли оператор пропонує статичну ip адресу то вона діє на всій території країни, виходить що залежності від базової станції немає чи вони просто всі віртуально створені самим оператором?
 
Реєстрація
15.01.21
Місто
Киев
Вчора тестував 4.5 g від лайфселл, така ситуація уже 2 роки, заявку приймають і більше нічого не роблять.
Дайте хоть больше деталей, где и как измеряли скорость. Возможно вы тест из полуподвала делаете, вокруг которого бетонные заборы в 16 этажей. В таком случае оператор просто технически не сможет вам улучшить связь, кроме как поставить базовую прямо в подвале.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Вчора тестував 4.5 g від лайфселл, така ситуація уже 2 роки, заявку приймають і більше нічого не роблять.
То не мучтесь, купіть картку іншого оператора, я впевнена що там більша швидкість! Якщо є взагалі покриття 😂
 
  • Like
Реакції: twar
Реєстрація
05.12.22
Місто
Kharkiv
Т.к. региональность на "Интернет безмеж" опять включили, а данный инет заменял домашний при отсутствие света, решил перейти либо на стандартный "Планшет" (200 в мес., 50ГБ), либо "Домашний 4G" (тот который с роутером за 2500 и 150 в мес., впринципе роутер не помешал бы). Но попались объявления на olx и розетке о продаже каких-то безлимитных пакетов за 150...200грн, где смеятся и как это работает?
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Наконец-то в моем захолустье увидел Carrier Aggregation
 
Зверху