Мобільний Інтернет від lifecell: актуальні пропозиції, швидкість з'єднання

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Тернополь, разные части города. Это не глюк симки или телефона. Установлена е-сим. Местами я сам уже не верил, что ЛС так мало выдает и включал основного оператора - ВФ, скорость была 60-100 Мбит. Так что да, так работает ЛС в Тернополе. Не знаю, тарифы по 50 грн так продавили сетку или так настраивали, не понятно.
IMG_3923.pngIMG_3920.png
IMG_3922.pngIMG_3921.png
IMG_3913.pngIMG_3919.png
IMG_3917.pngIMG_3918.png
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Тернополь, разные части города. Это не глюк симки или телефона. Установлена е-сим. Местами я сам уже не верил, что ЛС так мало выдает и включал основного оператора - ВФ, скорость была 60-100 Мбит. Так что да, так работает ЛС в Тернополе. Не знаю, тарифы по 50 грн так продавили сетку или так настраивали, не понятно.
Переглянути вкладення 44520Переглянути вкладення 44521
Переглянути вкладення 44522Переглянути вкладення 44523
Переглянути вкладення 44524Переглянути вкладення 44525
Переглянути вкладення 44526Переглянути вкладення 44527
Основна причина - тарифи по 50 грн при відносно малій кількості БС для обслуговування такої кількості абонентів.
 
Реєстрація
15.01.21
Місто
Киев
Тернополь, разные части города. Это не глюк симки или телефона. Установлена е-сим. Местами я сам уже не верил, что ЛС так мало выдает и включал основного оператора - ВФ, скорость была 60-100 Мбит. Так что да, так работает ЛС в Тернополе. Не знаю, тарифы по 50 грн так продавили сетку или так настраивали, не понятно.
Я с вашего позволения проверил координаты, которые видны на скринах спидтеста и еще больше удостоверился в своем первом предположении. Под катом обозначил зону ваших тестов, а также скрины с селлмапера VF и LC. На скрине LC предположил направление проблемного сектора. У VF ситуация лучше из-за базовой на котельной (520011) . Остаюсь убежденным, что вы сели на перегруженный от автовокзала сектор, поэтому и получили такие плохие результаты. То есть да, поблема в малом количестве станций в городе, как и написал slavik.
 

Вкладення

  • LC_Ternopol.png
    LC_Ternopol.png
    708.9 КБ · Перегляди: 35
  • speedtests_zone.png
    speedtests_zone.png
    255.1 КБ · Перегляди: 35
  • VF_Ternopol.png
    VF_Ternopol.png
    605.5 КБ · Перегляди: 35

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Тернополь, разные части города. Это не глюк симки или телефона. Установлена е-сим. Местами я сам уже не верил, что ЛС так мало выдает и включал основного оператора - ВФ, скорость была 60-100 Мбит. Так что да, так работает ЛС в Тернополе. Не знаю, тарифы по 50 грн так продавили сетку или так настраивали, не понятно.
Я с вашего позволения проверил координаты, которые видны на скринах спидтеста и еще больше удостоверился в своем первом предположении. Под катом обозначил зону ваших тестов, а также скрины с селлмапера VF и LC. На скрине LC предположил направление проблемного сектора. У VF ситуация лучше из-за базовой на котельной (520011) . Остаюсь убежденным, что вы сели на перегруженный от автовокзала сектор, поэтому и получили такие плохие результаты. То есть да, поблема в малом количестве станций в городе, как и написал slavik.
В центре на офисе (ул. С. Стрільців 1), такая же ситуация. Это не в одном секторе проблема.
 
Реєстрація
29.07.21
Місто
Кропивницкий
Кропивницкий – до недавнего времени был самым бедным городом по LTE базам Лайфа. На удивление, в центре работает неплохо, но по городу ситуация куда хуже.
Вот замер 820005 бызы, где есть только Band 7 (10+5Mhz). Никаких Band 3 и 3xCA нет (так, оказывается, бывает).
Пинг, конечно, так себе.
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-12-06-13-21-29-635_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2021-12-06-13-21-29-635_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    84.1 КБ · Перегляди: 108
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Одесса, Адмиральский пр-т, 12.12.21 23ч. Реально так медленно и работает 4г сегодня :)

1639342897970.png
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
на даче у лайфа скорость 4G 2Мбита/сек, а вот в режиме 3G замерял 10МБит/сек... это давно такое? у всех? и в чём прикол?
 

milan27

fiber engineer
Реєстрація
28.12.14
Місто
Луцьк
Телефон
OnePlus 10pro 8/128
на даче у лайфа скорость 4G 2Мбита/сек, а вот в режиме 3G замерял 10МБит/сек... это давно такое? у всех? и в чём прикол?
бо 4ж завантажене, на нього є більший пріоритет, ніж на 3ж, в якому висять в основному старі пристрої і 3ж модеми, які роблять невелике навантаження на БС\сектор.
Ось і відповідь.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Прилетело

Ми домовилися зі Святим Миколаєм і вже сьогодні користувачі месенджера BiP можуть шукати у своєму смартфоні приємний сюрприз!
🎁Наприкінці року аж 2 ГБ та 200 хв для дзвінків через BiP Out по Україні на 7 днів!
Очікуйте повідомлення про нарахування найближчим часом. Перевірити баланс: *121# або застосунок My lifecell.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Відходив 2 місяці із інтернетом Lifecell в Ужгороді. В порівнянні із 2019 роком все стало в рази гірше: регулярно зависає, в приміщенні викидує в 3G, де швидкість 1-2 Мбіт/сек...
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
До крантину я регулярно перемикав vodafone на lifecell бо там був кращий Інтернет. А тут по акції заплатив за 2 місяці, але завжди хотілось перемкнути навпаки.
І швидкість то непогана в 4G, але з покриттям щось не те: в приміщенні сигнал падає нижче -100 Дб, та навіть коли сигнал нормальний інтернет чомусь залипає: не міг ні пару вести по Гугл міту, ні скачати щось велике із сервісів де докачка не підримується...
В різних частинах міста ситуація однакова
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.09.13
Місто
Смт. Васильківка, Дніпропетровська область
Телефон
Poco M5, Tecno Go 2024
3G VS 4G LTE 900. Пгт. Васильковка, Днепропетровская области. Ситуация со скоростью в 4G печальна, приходится переключаться в 3G.
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-12-20-11-08-38-332_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2021-12-20-11-08-38-332_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    161.7 КБ · Перегляди: 71
  • Screenshot_2021-12-20-11-09-30-025_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2021-12-20-11-09-30-025_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    145.9 КБ · Перегляди: 71
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
бо базових станцій дуже мало у лайфа в 4ж у наших краях...
ЛС губить демпінг, а не кількість БС, на прикладі м. Снігурівка Миколаївської області наяву бачив процес "деградації". Нижче розписую що бачив.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
У 2017 році (ще триває епоха 3Г) ЛС - лідер покриття. ВФ має 3 БС ЛС - 3 БС, КС - дві БС. Проте у одного ЛС усе працює як годинник, навіть у приватних будинках ловить, де інші оператори вивалюються в E.
2018 рік (4Г там ще не побудували). ЛС продемпінгував тарифи, й починає потроху просідати. У лідери виривається ВФ, проте ЛС ще краще, ніж КС, у якого звична швидкість по місту 2-3 мбіт. Проте у ЛС вже сказується ефект "дихання соти", не ловить там, де раніше ловило.
2021 рік - у місті всі оператори мають 4Г. ВФ має 4 БС LTE-1800 і одну LTE-900, ЛС - 2 БС (1 LTE-900, 1 - LTE-1800), КС має 2 БС LTE-1800. І реально у лідерах зараз КС. Його дві базових станції вистачає, щоб покрити більшу частину міста, там, де не покриває LTE, є 3Г, бо вони якось "розумно побудували", немає дірок де відвали в E. Мала кількість абонентів через високі тарифи призводить до того, що не дивина у людному місці побачити швидкість LTE на рівні 50 мбіт/сек. ВФ має краще покриття, бо БС більше, проте й абонентів більше, він займає почесне друге місце по швидкості, десь в районі 20-30 мбіт/сек. А от у ЛС зараз труба там. У 4Г максимальна швидкість, яку я бачив за два тижні що там перебував - 3 мбіт/сек, і це на LTE-1800. Бо на цю нещасну БС навішалося, певно, півміста, там безліміт за 50 грн/місяць, це ж "халява". LTE-900 за приорітетом менше, підключається лише там, де не ловить LTE-1800, проте її сигнал теж слабкий, бо поставили фіг знає де її, ще й досить низько. Реально до 1 мбіта. Звісно, що народ масово підсів у такій ситуації на 3Г, поклав і його, "дихання соти" таке жорстке, що в будинку, де в 2017 році був стабільний 3Г зараз ледве E ловить.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Отака **йня, малята)
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
До крантину я регулярно перемикав vodafone на lifecell бо там був кращий Інтернет. А тут по акції заплатив за 2 місяці, але завжди хотілось перемкнути навпаки.
І швидкість то непогана в 4G, але з покриттям щось не те: в приміщенні сигнал падає нижче -100 Дб, та навіть коли сигнал нормальний інтернет чомусь залипає: не міг ні пару вести по Гугл міту, ні скачати щось велике із сервісів де докачка не підримується...
В різних частинах міста ситуація однакова
Днепр такое же поведение сети, сигнал максимальный, но банально даже новостные сайты не прогружает (хотя скорость d-30, u-20). В метро (работает на 2-х станциях) такие же проблемы, поэтому это не перегруз БС.
 
Зверху