Мобільний зв'язок на Західних Балканах

  • Автор теми Arp
  • Дата створення

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Наступного тижня випадає поїздка в Албанію - через Боснію та Чорногорію. Роумінгові тарифи що українських операторів (уся трійка), що мого словацького (Оранж СК) не дуже радують. Читав, що між Боснією, Чорногорією та Албанією вже нема роумінгу, тобто, користування послугами (голос та дані) тарифікується за тарифами домашньої мережі. Тому, є в мене ідея одразу по в'їзді в Боснію купити місцевий старт-пак. Хтось може порадити, який купувати, та чи дійсно нема роумінгу і не треба нічого доплачувати, щоби користуватися цією сімкою в Чорногорії та Албанії.
 
Реєстрація
28.10.20
Місто
Киев
Наступного тижня випадає поїздка в Албанію - через Боснію та Чорногорію. Роумінгові тарифи що українських операторів (уся трійка), що мого словацького (Оранж СК) не дуже радують. Читав, що між Боснією, Чорногорією та Албанією вже нема роумінгу, тобто, користування послугами (голос та дані) тарифікується за тарифами домашньої мережі. Тому, є в мене ідея одразу по в'їзді в Боснію купити місцевий старт-пак. Хтось може порадити, який купувати, та чи дійсно нема роумінгу і не треба нічого доплачувати, щоби користуватися цією сімкою в Чорногорії та Албанії.
Есть специальное Wiki по припейдам
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
Розповідаю, як працює цей західно-балканський роумінг.
Купив при виїзді в Боснію з Хорватії стартовий припейд пакет боснійського m:tel за 2 євро (4 боснійські конвертовані марки), при купівлі жодних документів не просили). Вартість пакета можна або конвертувати в гроші на рахунку (ті ж 4 боснійські марки), або ж в 15 Гб мобільного інтернету на 6 днів, які можна використовувати лише в домашній мережі.
Далі треба обрати тарифний план, і лише частину з його пакету послуг можна використовувати в балканському роумінгу.
Поповнити рахунок можна через сайт оператора, українські картки проходять.
Я обрав тариф за 2 євро на 7 днів з 4 Гб мобільного інтернету, з яких лише 600 мБ можна використати в балканському роумінгу. Ще треба було погратися з назвою точки доступу в настройках телефону, відповідну інформацію знайшов не на сторінці оператора, в неті через пошук, бо сімка ніяк не хотіла виходити в інтернет в роумінгу в мережах спершу Чорногорії, а потім Албанії.
 

alex_фт

UNI Hunter
Реєстрація
27.10.07
Місто
Calgary
Телефон
Apple iPhone
На днях я был на Западных Балканах (граница Хорватии и Боснии, со стороны Хорватии). Роуминг Киевстара в сети хорватских операторов благодаря акционным условиям приятно порадовал по ценам. Были нюансы в горных местах - но это просто проблема любых гор (где не было 4G, а только простой GSM\EDGE).
 

Arp

Реєстрація
06.09.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 13 Pro 5G
В Хорватії працює безкоштовний "Доступний роумінг" від ВФ, та аналогічні їм пропозиції від решти наших слонів, так що про Хорватію немає чого писати в цій темі. А вже в БіГ, Чорногорії, Албанії ціни від наших слонів роблять доцільним купівлю місцевої сімки та користування безкоштовним роумінгом між цими країнами.
 
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Arp, добавлю про Словению. "Роуминг как дома" от КС работает, но доступен не во всех сетях. Точно всё работает в А1 и Telemach (включая интернет 3/4ж).
Похожие услуги от Лайфселл также доступны в сети Telemach.
 
Реєстрація
15.02.18
Місто
Днепр
Розповідаю, як працює цей західно-балканський роумінг.
Купив при виїзді в Боснію з Хорватії стартовий припейд пакет боснійського m:tel за 2 євро (4 боснійські конвертовані марки), при купівлі жодних документів не просили). Вартість пакета можна або конвертувати в гроші на рахунку (ті ж 4 боснійські марки), або ж в 15 Гб мобільного інтернету на 6 днів, які можна використовувати лише в домашній мережі.
Далі треба обрати тарифний план, і лише частину з його пакету послуг можна використовувати в балканському роумінгу.
Поповнити рахунок можна через сайт оператора, українські картки проходять.
Я обрав тариф за 2 євро на 7 днів з 4 Гб мобільного інтернету, з яких лише 600 мБ можна використати в балканському роумінгу. Ще треба було погратися з назвою точки доступу в настройках телефону, відповідну інформацію знайшов не на сторінці оператора, в неті через пошук, бо сімка ніяк не хотіла виходити в інтернет в роумінгу в мережах спершу Чорногорії, а потім Албанії.
в Черногории можно купить m:tel с тарифом vhr - симка 10 евро и на первые две недели 200 ГБ, безлимит звонки внутри сети и в роуминге Албания и БиХ - 2 гб. После 2 недель - ежемесячно 7 евро и 100 ГБ в месяц, безлимит внутри сети и в роуминге Албания и БиХ - 2 гб
Но в ЧГ требуются документы. Пакеты продаются в любом газетном ларьке, где продавец может сфотать паспорт и этого достаточо
 
Зверху