Мобільний зв’язок у Польщі

Реєстрація
11.10.08
Місто
Чорноморськ
Может кто подскажет какой тариф / карточку мобильной связи лучше взять чисто ради интернета в Польше на 4 дня )
Чтобы быть на связи. Звонки, смс и тд не нужны. Только местный интернет чтобы быть на связи и ориентироваться на месте )

Есть ли в местных ларьках (в аэропорту по прибытию) что-то типа простого интернет пакета, чтобы купить на месте, вставить в мобильный 3G/4G роутер и сразу начать пользоваться?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Livesms, а що хорошої пропозиції роумінг онлайн нема?
У будь-якому кіоску купа пакетів, на них написано скільки там гб. Потрібно реєструвати на паспорт, там же.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Может кто подскажет какой тариф / карточку мобильной связи лучше взять чисто ради интернета в Польше на 4 дня )
Чтобы быть на связи. Звонки, смс и тд не нужны. Только местный интернет чтобы быть на связи и ориентироваться на месте )

Есть ли в местных ларьках (в аэропорту по прибытию) что-то типа простого интернет пакета, чтобы купить на месте, вставить в мобильный 3G/4G роутер и сразу начать пользоваться?
ось можеш ознайомитись:
якщо будуть питання - звертайся.
 
Реєстрація
11.10.08
Місто
Чорноморськ
ось можеш ознайомитись:
якщо будуть питання - звертайся.

Дякую. Бачу перший варіант Play - 15GB - 5zl - пакет даних для старту 6GB (дія 10 днів)
Для мене думаю те, що треба - 15 Гб з головою на 4 дні (при тому, що сподіваюсь на WiFi в готелі).
А щодо реєстрації по паспорту - це обовязково для всіх ? Це просто заповнення форми хто користується сім картою ?
Чи це якийсь договір ? Його при вильоті назад не потрібно "закривати" / гасити і т.д. ?
Скажімо, якщо я прилетів, взяв карту за 5 злотих, користувався 4 дні, потім полетів назад (карту забрав з собою і тут викинув) - там мені не будуть нараховувати якісь послуги / борги і наступного разу коли прилечу в Польшу мені нагадают "про контракт" ?

Livesms, а що хорошої пропозиції роумінг онлайн нема?
У будь-якому кіоску купа пакетів, на них написано скільки там гб. Потрібно реєструвати на паспорт, там же.
Гм - думаю мені на 4 дні має вистатичи 3-4 Гб з головою. Але в роумінгу не думаю, що можна від українських операторів знайти щось в ціні хоч приблизно до того 15GB за 5 zl (грубо 33 гривні) або 2.2 гривні за 1 Гігабайт...
- Київстар - Ідеальний роумінг - 100 МБ 50,00 грн/пакет (або індивідуальна пропозиція - Ідеальний роумінг для вас. Отримайте до 150 хв або до 1500 МБ за 275 грн.)
- Vodafone - Роумінг в Польщі - 50 грн/100 МБ та безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp, Skype (текстові та графічні повідомлення)
- lifecell - Базові тарифи в роумінгу - 150 МБ за 55 грн або Послуга «Роумінг онлайн» - 3 дні / 300 МБ / 150 грн або 7 днів / 500 Мб / 200 грн
 
Останнє редагування:

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
А щодо реєстрації по паспорту - це обовязково для всіх ? Це просто заповнення форми хто користується сім картою ?
Чи це якийсь договір ? Його при вильоті назад не потрібно "закривати" / гасити і т.д. ?
Скажімо, якщо я прилетів, взяв карту за 5 злотих, користувався 4 дні, потім полетів назад (карту забрав з собою і тут викинув) - там мені не будуть нараховувати якісь послуги / борги і наступного разу коли прилечу в Польшу мені нагадают "про контракт" ?
ні), Ви просто даєте продавцю свій паспорт і все, процес реєстрації на ньому. І в Плеї можно перевести картку в режим "очікування" Рік без всіляких поповнень, в мобільній аплікації МійПлей. Ваше обслуговування мобільним оператором вважається не як контрактна форма!
 
Причина: доповнив.
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
е обовязково для всіх ?
Обов'язково. Без реєстрації сім не працює.
тому, що сподіваюсь на WiFi в готелі
Якщо є багато інтернету навіщо той вайфай?
Це просто заповнення форми хто користується сім картою ?
Так, продавець реєструє онлайн номер телефону на паспортні дані. Польський податковий номер (PESEL) не обов'язковий!

Не пам'ятаю вже чи потрібна адреса, якщо так - підготуйте адресу готелю.
Його при вильоті назад не потрібно "закривати" / гасити і т.д. ?
Реєстрація єдина формальність. При вильоті нічого не потрібно.
Більшість номерів без поповнення живуть 14-60 днів. У більшости операторів є послуга продовження терміну дії на рік, у Оренж вона платна, проте можна буде зберегти номер до наступної подорожі до ЄС.

Також у більшості операторів є послуга дешевих дзвінків і смс на мобільні мережі України. Знайдете її на українській версії сайту оператора.

https://virginmobile.pl/oferty/karta зараз продає 100GB за 10 золотих на місяць як окрема акція. Плюси: внутрішній роумінг у Польщі, рік терміну дії номера, дешевший роумінг в Україні, хороші ціни.
Мінуси: нема, здається, подарунків у стартових пакетах. Нема дешевих дзвінків до України.
 
Реєстрація
11.10.08
Місто
Чорноморськ
https://virginmobile.pl/oferty/karta зараз продає 100GB за 10 золотих на місяць як окрема акція. Плюси: внутрішній роумінг у Польщі, рік терміну дії номера, дешевший роумінг в Україні, хороші ціни.
Мінуси: нема, здається, подарунків у стартових пакетах. Нема дешевих дзвінків до України.
А цей пакет можна придбати зразу ж по прильоту в аеропорту ?
Чи треба шукати салон оператора ?

PS дзвінки в Україну, роумінг в межах Польщі і тд не цікавить - просто летимо на декілька днів туристами у Вроцлав.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А цей пакет можна придбати зразу ж по прильоту в аеропорту ?
ми ж написали: у газетних кіосках продають. В аеропорту теж.
Привіт Вроцлаву! Знайдіть усіх гномів, погуляйте у японському саду, підніміться на вежу каф.собору, відвідайте дах та аулю Лєопольдіну університету. На жаль, найстаріший паб Європи закрили.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Может кто подскажет какой тариф / карточку мобильной связи лучше взять чисто ради интернета в Польше на 4 дня )
Чтобы быть на связи. Звонки, смс и тд не нужны. Только местный интернет чтобы быть на связи и ориентироваться на месте )

Есть ли в местных ларьках (в аэропорту по прибытию) что-то типа простого интернет пакета, чтобы купить на месте, вставить в мобильный 3G/4G роутер и сразу начать пользоваться?
Лайку
 
Реєстрація
28.01.13
Місто
Киев - Тернополь
Телефон
LG X Power
Друзья, подскажите как решить трабл.
Сейчас нахожусь в Польше, купил местную Лайку, активировал, подключил 1000 мин., на КС, а передача данных не работает как заставить её работать? :)
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
knedlyk, що, гарна вийшла порада купити це лайно? Дав би по рукам і сраці... пораднику Ви наш.
Сейчас нахожусь в Польше, купил местную Лайку, активировал, подключил 1000 мин., на КС, а передача данных не работает как заставить её работать? :)
DICE CS, https://www.play.pl/oferta/ukraina/ua/ і не буде головного болю
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
передача данных не работает как заставить её работать?
Прописать апн по аналогии с украинским: data.lycamobile.pl
Якщо не допоможе скористайтесь цими відео
Або онлайн-помічником:
 
Реєстрація
28.01.13
Місто
Киев - Тернополь
Телефон
LG X Power
knedlyk, що, гарна вийшла порада купити це лайно? Дав би по рукам і сраці... пораднику Ви наш.
Сейчас нахожусь в Польше, купил местную Лайку, активировал, подключил 1000 мин., на КС, а передача данных не работает как заставить её работать? :)
DICE CS, https://www.play.pl/oferta/ukraina/ua/ і не буде головного болю
От я баран! 1000 минут прошу пана!!!,
ostatnia rzecz, która pozostała! На! твоих 1000 минут!
 
  • Haha
Реакції: idea

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
DICE CS, тобто, судячи через який час ти відповів, можна зробити висновок, що ручне налаштування не допомогло?
 
  • Wow
Реакції: idea
Зверху