Мобільний зв’язок у Польщі

ГВУ

Заблокирован
Реєстрація
27.09.19
Місто
Лемберг-Istanbul

ГВУ

Заблокирован
Реєстрація
27.09.19
Місто
Лемберг-Istanbul
Євросоюз. Щодо Туреччини - не знаю, не цікаво.
в минулому році оранж давав коди на руомінг в україні
а зараз да коди на100 хв на дзвінки...

походу НМД флекс то оптимальна штука... тільки зауважте, що туди перейти легко... а назад проблемно
 
Останнє редагування:

dgg

Реєстрація
24.07.15
Місто
Харків
Телефон
LG
У якого польського оператора найвигідніший інтернет в роумінгу на території Україні?
T-Mobile пропонує пакет - 1 ГБ за 49 золотих. Може, є більш вигідні пропозиції?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
У якого польського оператора найвигідніший інтернет в роумінгу на території Україні?
T-Mobile пропонує пакет - 1 ГБ за 49 золотих. Може, є більш вигідні пропозиції?
Orange PL ті гб що в ЕС їх можна викормстовувати в Україні.
30 зл=3,18 ГБ
100 зл= 10,59 ГБ
 

dgg

Реєстрація
24.07.15
Місто
Харків
Телефон
LG
У якого польського оператора найвигідніший інтернет в роумінгу на території Україні?
T-Mobile пропонує пакет - 1 ГБ за 49 золотих. Може, є більш вигідні пропозиції?
Orange PL ті гб що в ЕС їх можна викормстовувати в Україні.
30 зл=3,18 ГБ
100 зл= 10,59 ГБ
Ось що я знайшов: "Pakiet roamingowy GO 1GB 59 - 1 ГБ за 59 зл. на 30 днів.
img.png
 
Останнє редагування:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
У якого польського оператора найвигідніший інтернет в роумінгу на території Україні?
T-Mobile пропонує пакет - 1 ГБ за 49 золотих. Може, є більш вигідні пропозиції?
Orange PL ті гб що в ЕС їх можна викормстовувати в Україні.
30 зл=3,18 ГБ
100 зл= 10,59 ГБ
Ось що я знайшов: "Pakiet roamingowy GO 1GB 59 - 1 ГБ за 59 зл. на 30 днів.
Переглянути вкладення 54233
Orange предоплата. sms
Witaj na Ukrainie. Ceny: 4,94 zl/min za polaczenie wykonane do Polski i 1 Strefy UE, 2,02 zl/min polaczenie odebrane, 1,51 zl/SMS, 3,03 zl/MMS, transmisja danych 0,01402 zl/MB (1GB/ 14,36 zl). Limit GB dostepny w Strefie 1 rowniez dostepny na terenie Ukrainy. Polaczenia alarmowe pod 112 sa bezplatne. Wiecej informacji na www.orange.pl/roaming lub pod darmowym nr +48501550000
 
  • Like
Реакції: dgg
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
5G від Lycamobile (роумінг у Plus), місто Лодзь, смартфон Xiaomi 12X. Швидкість на даунлінк хороша, але от аплінк і пінг досить посередні навіть по мірках 4G:
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-04-17-20-32-50-353_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2023-04-17-20-32-50-353_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    62.4 КБ · Перегляди: 63
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128

Вкладення

  • IMG_20230417_212858.jpg
    IMG_20230417_212858.jpg
    110.5 КБ · Перегляди: 43
Останнє редагування:
Реєстрація
22.03.21
Місто
Черновцы
Добрий день, вибачте за може тупі питання - ніколи таким не цікавився. Приїхала жінка з Польші, треба отримати СМС з польського PKO банку для підтвердження переказу на Кредо. Фінансовий номер Play. Робим переказ в додатку IKO - СМС не приходить на Play. В чому може бути причина? Play сімка ніби в роумінгу України (є R значок), але не показує номер тел. - це нормально? Чи може бути тому що там немає злотих на рахунку?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Добрий день, вибачте за може тупі питання - ніколи таким не цікавився. Приїхала жінка з Польші, треба отримати СМС з польського PKO банку для підтвердження переказу на Кредо. Фінансовий номер Play. Робим переказ в додатку IKO - СМС не приходить на Play. В чому може бути причина? Play сімка ніби в роумінгу України (є R значок), але не показує номер тел. - це нормально? Чи може бути тому що там немає злотих на рахунку?
Спробуйте вибрати іншу мережу роумінг партнера в Україні. Рахунок перевіряється ? номер Play не заблокований як давно його поповнювали?
 
  • Like
Реакції: arch
Реєстрація
22.03.21
Місто
Черновцы
Рахунок перевіряється ? номер Play не заблокований як давно його поповнювали?
як рахунок перевіряти? це залишок на рахунку?
Play користувались в Польщі 2 тижні тому, пару злотих було - зараз 0, зняло все.
Дякую
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Рахунок перевіряється ? номер Play не заблокований як давно його поповнювали?
як рахунок перевіряти? це залишок на рахунку?
Play користувались в Польщі 2 тижні тому, пару злотих було - зараз 0, зняло все.
Дякую
*101#
рахунок
 
  • Like
Реакції: arch

dgg

Реєстрація
24.07.15
Місто
Харків
Телефон
LG
Orange предоплата. sms
Witaj na Ukrainie. Zalogowales sie do sieci operatora zagranicznego kraju nienalezacego do 1 Strefy UE. Ceny: 4,94 zl/min za polaczenie wykonane do Polski i 1 Strefy UE, 2,02 zl/min polaczenie odebrane, 1,51 zl/SMS, 3,03 zl/ MMS, transmisja danych 31,76 zl/MB (rozliczany co 50 kB). Polaczenia alarmowe pod 112 sa bezplatne. Wiecej informacji na www.orange.pl/roaming lub pod darmowym nr +48501550000
photo_2023-05-01_15-40-45.jpg
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
t-mobile pl
45 злотых /30 дней
Интернет
60 ГБ
30 ГБ от продажи + 30 ГБ пополнения на 45 злотых.
Год Интернета!
4800 ГБ
4800 ГБ ЕКСТРА на 365 дней, а точне 12х400 ГБ! Активировать в My T-Mobile
Дополнительные ГБ для начала
100 ГБ
Продолжительностью 30 дней после активации GO
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Вже місяць як я змінив оператора з Orange на Lycamobyle. Опишу із власного досвіду плюси і мінуси використання Lycamobyle у порівнянні з Orange.
Плюси:
- тариф
. Я оплатив за пакет Do Wszystkich S на 12 місяців 163,20 Зл - виходить 13.60 Зл на місяць (повна ціна - 20 Зл / міс, але при оплаті на 12 місяців - знижка 32%). У цю ціну входять необмежені дзвінки та смс на всі напрямки у Польщі та 35 Гб (з акумуляцією), а також хвилини в Україну (нижче описано детальніше). Для порівняння: на Orange, щоб стабільно завжди мати зв'язок, йде мінімум 1 Зл на день, у тому числі і в пакетах передплати (всіляку халяву, яка приходить час від часу, я не рахую, бо що мені треба в першу чергу - це завжди стабільно мати інтернет і подзвонити);
- 5G. Працює у моєму поточному місті на моєму телефоні без жодних додаткових умов. Я переконався, що це досить потрібно, бо інтернет заавжди дуже швидкий і стабільний, навіть у час-пік. Тоді як в Orange для активації 5G потрібно виконати низку умов, а саме - купити ще дорожчий пакет із доступом до 5G, а також мати телефон зі списку, яким Orange дає змогу підключатись до 5G. Мого Xiaomi 12X у списку немає, і у підтримці підтвердили, що я з цим телефоном зовсім не маю змоги скористатись 5G. Тоді як Лайка не встановлює жодних додаткових умов - якщо пристрій підтримує і є покриття, то вперед;
- хвилини в Україну. Лайкамобайл зараз практично до кожного бандлу на дзвінки додає на місцяць 100 хв на Лайку і Київстар та 25 хвилин на інші оператори.
Мінуси:
- відсутність підтримки VoLTE та VoWiFi
. У моєму варіанті використання це непотрібна іграшка, але от для когось за певних умов може бути критично важливо.
Зазначу, що HD Voice y 3G якісний та працює в тому числі й при дзвінках на інші оператори (пробував дзвонити на Оранж).
Щодо покриття, то точно сказати не можу, що краще, чи Plus (роумінг-партнер Лайки у Польщі), чи Orange, адже за межами міста Лодзь користуватися Лайкою ще не доводилося, а в місті плюс-мінус однаково.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Працює так само "стабільно", як в Україні? :)
Як не дивно, але косяків не помітив) Але, знаючи, як Лайка працює в Україні, я не ризикував відразу купувати РБА: спочатку покористувався місяць, побачив, що все ок, і тільки тоді купив бандл на рік.
Post automatically merged:

Додам, що, єдине, – особистий кабінет (як веб-версія, так і мобільний додаток) Лайки залишає бажати кращого. Все там досить примітивненько, а термін дії РБА та хвилини в Україну ніде не відображаються – хоча вони є, бо я вже дзвонив, але як перевірити їх баланс – хз. По *137#, як і в кабінеті, показує тільки баланс інтернету і внутрішніх хвилин, а також доки діє поточний місячний пакет.
Оплата також зроблена через одне місце: коли вводиш дані картки, то треба заповнювати цілу форму з адресою, і т.д. Зручніших способів оплати, як-от, Google Pay, Blik, немає.
Але, враховуючи тарифи, сильно не придираюсь) Головне, що сам зв'язок працює чудово.
 
Останнє редагування:
Зверху