Міграція міських номерів Інтертелекому в Укртелеком з 01.05.21 та 01.07.21

Моя ситуация

  • Уже получил симку УТК, работает

    Голосів: 28 30.4%
  • Заказал, ещё не пришла

    Голосів: 1 1.1%
  • Пришла, но ещё не не активна или не полностью работает

    Голосів: 4 4.3%
  • Мой прямой номер остаётся в Интере

    Голосів: 3 3.3%
  • Отключил прямой, не стал переходить на УТК

    Голосів: 12 13.0%
  • Поменял прямой номер на тот, который остаётся в Интере

    Голосів: 7 7.6%
  • У меня Интер без прямого номера, работает нормально

    Голосів: 3 3.3%
  • У меня Интер без прямого, начались проблемы со связью

    Голосів: 1 1.1%
  • Был Интер без прямого, отключился на всякий случай

    Голосів: 2 2.2%
  • Я в Одесской области, меня это не касается

    Голосів: 10 10.9%
  • У меня не Интер, но очень хочу проголосовать

    Голосів: 21 22.8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    92

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Отвечу вместо автора.
В личном кабинете Интертелекома появилась новость о том, что номер можно перенести в Укртелеком.
После тапа по кнопке "Заповнити форму" открывается окно с Заявкой о перенесении номера для заполнения данных, по которым будет отравлена СИМка. Я заполнил и отправил сегодня, будем ждать результат.
Новость на сайте Интертелекома
Новость на сайте Укртелекома
Временные тарифы для миграции с Интертелекома
Действующие тарифы Укртелекома
Решение НКРСИ со списком переходящих диапазонов номеров
 

Вкладення

  • 2.JPG
    2.JPG
    89.2 КБ · Перегляди: 237
  • 2021-04-11 22.27.46.jpg
    2021-04-11 22.27.46.jpg
    378.7 КБ · Перегляди: 214
Причина: сделал автором темы +список номеров
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В мене після міграції знявся тягар з шиї. Міський номер переїхав в УТК. І відпала необхідність стримувати оновлення Xiaomi Mi Max 2, щоби не пропав CDMA :unsure:
 
Реєстрація
16.04.11
Місто
Чернігів
Телефон
Mi6, Mi10TPro5G, FlyTS113
связь шикарная!по киеву набираешь 7 цифр,как и было.50грн./мес.75мин.-обл.,195-моб.!,безлимит по киеву на семизнаки!,до 20 нужно пополнять на 50.в режиме робобабы 0800506800 все что нужно можно узнать.очень доволен,как эту тему открывший для себя ее закрываю.остальным удачи,все у вас получиться.
Да, к качеству сети Водафона претензий нет. Но 75 минут - то скорее всего посекундно на мобильньіе. В отсутствие кабинета, СМС, трафика в тарифе, оповещений о пропущеньіх, переадресации, необходимости тягать отдельную трубу только для голоса и полной неизвестности относительно всего озвучененного возможньі сюрпризьі.
Post automatically merged:

В мене після міграції знявся тягар з шиї. Міський номер переїхав в УТК. І відпала необхідність стримувати оновлення Xiaomi Mi Max 2, щоби не пропав CDMA :unsure:
Ніхто не сперечається, що зручніше. Купа модернових 5G-гаджетів зі слотом для голосової 2G-сімки без СМС, трафіку і навіть переадресації)). Кнопковий тут якось логічніше)). Що кишеню не відтягує.
А так да, "тягар" з шиї знявся. У вигляді рятівного Rev.B-трафіку в полях. Який забезпечував CDMA-смарт ZTE Imperial ще й у якості точки доступу.
 
Останнє редагування:

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
В мене після міграції знявся тягар з шиї. Міський номер переїхав в УТК. І відпала необхідність стримувати оновлення Xiaomi Mi Max 2, щоби не пропав CDMA :unsure:

А через Hiden Settings тоже отвалился бы CDMA? Я на третем Максе европейском подымал CDMA без наличия MEID даже.
 
Реєстрація
16.04.11
Місто
Чернігів
Телефон
Mi6, Mi10TPro5G, FlyTS113
В мене після міграції знявся тягар з шиї.
Аналогічно - міський номер пішов в "країну непотрібних речей маразму ІТ".. :LOL:
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Тим часом світ продожує глобалізуватися. Усе, що не вписалося в процес - справді баласт.
І мені чомусь здається, що це якраз IT позбувається баласту і маразмів. Скинувши тягар підтримки фізичної мережі і випадкових абонентів, стане нормальною айті-компанією. А якісна публіка замість прив'язки до дорогоцінних базових станцій і "кривих номерів" на фізичних сімках скоро користуватиметься супутниковими гаджетами Маска. Які стануть мобільними. З міськими SIP-номерами в т.ч. ІТ :): кабінетом, гнучкою переадресацією, СМС, додатком на смартфоні, конвергентним номером, віртуальною АТС і CRM. Незалежно від того, в якій точці земної кулі знаходишся. Старі номери на сімках УТК зберігаю для клієнтів, але другий день як повернувся в IT вже на новий робочий номер - не нарадуюся!)) Краще БЕЗ сімки і без фізичної мережі, але сервіс. Ніж сімка у фізичній мережі з відсутністю сервісів.
 
Останнє редагування:

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
але другий день як повернувся в IT вже на новий робочий номер - не нарадуюся!)) Краще БЕЗ сімки і без фізичної мережі, але сервіс. Ніж сімка у фізичній мережі з відсутністю сервісів.
Чистая правда.
 
Реєстрація
28.09.09
Місто
Донецька обл.
Телефон
Nokia 6 - VF/LC
В мене після міграції знявся тягар з шиї.
Аналогічно - міський номер пішов в "країну непотрібних речей маразму ІТ".. :LOL:
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Тим часом світ продожує глобалізуватися. Усе, що не вписалося в процес - справді баласт.
І мені чомусь здається, що це якраз IT позбувається баласту і маразмів. Скинувши тягар підтримки фізичної мережі і випадкових абонентів, стане нормальною айті-компанією. А якісна публіка замість прив'язки до дорогоцінних базових станцій і "кривих номерів" на фізичних сімках скоро користуватиметься супутниковими гаджетами Маска. Які стануть мобільними. З міськими SIP-номерами в т.ч. ІТ :): кабінетом, гнучкою переадресацією, СМС, додатком на смартфоні, конвергентним номером, віртуальною АТС і CRM. Незалежно від того, в якій точці земної кулі знаходишся. Старі номери на сімках УТК зберігаю для клієнтів, але другий день як повернувся в IT вже на новий робочий номер - не нарадуюся!)) Краще БЕЗ сімки і без фізичної мережі, але сервіс. Ніж сімка у фізичній мережі з відсутністю сервісів.
Герман, перелогиньтесь) У Интертелекома деньги чтоль появились на продвижение?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В мене після міграції знявся тягар з шиї. Міський номер переїхав в УТК. І відпала необхідність стримувати оновлення Xiaomi Mi Max 2, щоби не пропав CDMA :unsure:

А через Hiden Settings тоже отвалился бы CDMA? Я на третем Максе европейском подымал CDMA без наличия MEID даже.
Після повернення з закордону, потрібно було обов'язково робити танці з бубнами, запускати додатковий софт. Попередня прога завжди вимагала оновлення... Нуєгонафіг.
 
Реєстрація
16.04.11
Місто
Чернігів
Телефон
Mi6, Mi10TPro5G, FlyTS113
В мене після міграції знявся тягар з шиї.
Аналогічно - міський номер пішов в "країну непотрібних речей маразму ІТ".. :LOL:
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Тим часом світ продожує глобалізуватися. Усе, що не вписалося в процес - справді баласт.
І мені чомусь здається, що це якраз IT позбувається баласту і маразмів. Скинувши тягар підтримки фізичної мережі і випадкових абонентів, стане нормальною айті-компанією. А якісна публіка замість прив'язки до дорогоцінних базових станцій і "кривих номерів" на фізичних сімках скоро користуватиметься супутниковими гаджетами Маска. Які стануть мобільними. З міськими SIP-номерами в т.ч. ІТ :): кабінетом, гнучкою переадресацією, СМС, додатком на смартфоні, конвергентним номером, віртуальною АТС і CRM. Незалежно від того, в якій точці земної кулі знаходишся. Старі номери на сімках УТК зберігаю для клієнтів, але другий день як повернувся в IT вже на новий робочий номер - не нарадуюся!)) Краще БЕЗ сімки і без фізичної мережі, але сервіс. Ніж сімка у фізичній мережі з відсутністю сервісів.
Герман, перелогиньтесь) У Интертелекома деньги чтоль появились на продвижение?
Боюсь, вам нєпанЯть! Да оно і к лучшему!))
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
11.07.21
Місто
Kyiv
Кстати, а как лучше платить и как убедиться, что деньги зашли на счёт?
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
09.09.18
Місто
Киев
20 Июля был "последний" день оплаты, кто не платил? Итог?
Никакой. Телефоны продолжают работать. У Укртелекома другая логика.. Телефоны будут работать кажется до полугода. Затем отключат и передадут коллекторам
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
20 Июля был "последний" день оплаты, кто не платил? Итог?
Никакой. Телефоны продолжают работать. У Укртелекома другая логика.. Телефоны будут работать кажется до полугода. Затем отключат и передадут коллекторам

А если бумажки не подписывал?
Как они искать то будут? По отделению Укрпочты?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
20 Июля был "последний" день оплаты, кто не платил? Итог?
Никакой. Телефоны продолжают работать. У Укртелекома другая логика.. Телефоны будут работать кажется до полугода. Затем отключат и передадут коллекторам

А если бумажки не подписывал?
Как они искать то будут? По отделению Укрпочты?
Интер передал персональные данные в УТК.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Останнє редагування:
Зверху