Міжнародний роумінг Київстар

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Ми будемо і надалі забезпечувати цих абонентів послугами зв’язку у роумінгу в рф, а також у білорусі. Але враховуючи санкційні обмеження, які Київстар неухильно виконує, – із 24 травня 2023 року будуть діяти нові тарифи. Вихідні дзвінки на номери України та країни перебування, а також всі вхідні дзвінки - 50 грн/хв, повідомлення - 8 грн/SMS, інтернет - 6 грн/ 50КБ. Зміна тарифікації відбудеться також у послугах Суперсили Роумінг, пакетів Ідеальний, Простий та Комфортний роумінг.
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
50 коп за звилину, то зло.
А на .@. вони мені сумують гігабайти по Україні, якщо номер у роумінгу?
(при умові постійного поповенення номеру, без пропуску в днях). Вже маю на номері 119 гіг.
Так розумію, що термін дії цих гігОв теж обмежений.
Ніякої можливості немає обміняти ти їх на хвилини, або ще щось.
Інтернет з карти не юзається, місцева карта шара інет та дзвінки.
Тобто не бачу сенсу далі годувати номер, якщо 500 хвилин на вхід/вихід дзвінки і все, далі ніякого безліму по КС.
Підкажіть можливо щось не так зрозумів. Маю в день вхідних - вихідних біля години (велика родіна, клієнти та друзі, військові).

Тобто після 7 липня буду користувати лишень вайбер дзвінки, з шарової карти.
Дякую.
 
Причина: пропуски

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Wolf2000, LOVE UA контракт, все залишається без змін і гігабайти не накоплюються :LOL:
але перейти зараз можна лише при наявності спецпропозиції. Теоретично, можна спробувати через оператора попросити.
Ще варіант - завести ще один номер з цим тарифом (або два)
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Wolf2000, LOVE UA контракт, все залишається без змін і гігабайти не накоплюються :LOL:
але перейти зараз можна лише при наявності спецпропозиції. Теоретично, можна спробувати через оператора попросити.
Ще варіант - завести ще один номер з цим тарифом (або два)
перехід на контракт можливий, але тре змінити SIM. Номер за кордоном, абонент теж.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Wolf2000, я переходив без зміни сім) Зараз це необов'язково. Якщо є можливість переходу через мкс і дію, то можна спробувати знаходячись закордоном. Єдине, що зверніть увагу - тариф для переходу має бути Love UA контракт (без зайвих додаткових назв)
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Wolf2000, я переходив без зміни сім) Зараз це необов'язково. Якщо є можливість переходу через мкс і дію, то можна спробувати знаходячись закордоном. Єдине, що зверніть увагу - тариф для переходу має бути Love UA контракт (без зайвих додаткових назв)
В МКС нема саме такого тарифу. Оператор рівень знання відсотків 30. Два рази казала різну .... Один раз казала що 500 хвилин на КС, 500 на фнших операторів, і 500 на вхідні. Сказала що SIM не потрібно змінювати.
Коли через декілька хвилин перепитав, для уточнення, сказала таки що ніт, не 1500 хвилин а 500.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Wolf2000, на сайті ж чітко написано про 500 хв (останній абзац):
22.06.2023

Київстар робить все для забезпечення своїх абонентів надійним та доступним зв’язком як в Україні та країнах ЄС, пропонуючи послугу Роумінг як вдома. Проте для того, щоб продовжувати надавати послугу Роумінг як вдома і мільйони українців в ЄС залишалися зі зв’язком, ми маємо оновити умови для деяких тарифів згідно Політики справедливого користування послугами у роумінгу.

Таким чином, користувачі тарифів LOVE UA. На максимум, LOVE UA. Без меж, ТВІЙ Вибір, ТВІЙ Оптимум, ТВІЙ Максимум, Безлім Відео, Спілкування без меж 2019 та Розваги без меж зможуть і надалі використовувати обсяги хвилин та мегабайтів в рамках тарифу у 27-ми країнах Роумінг як вдома, а з 29.06.23 дзвінки на/з мережі Київстар та всі вхідні в роумінгу не тарифікуватимуться в межах Політики справедливого користування послугами у роумінгу.

З 7 липня 2023 абонентам тарифних планів лінійки LOVE та LOVE UA послуга Роумінг як вдома надаватиметься в рамках 4-х тижневого пакету по тарифу та включатиме 2000 МБ для інтернету у роумінгу та 500 хвилин для дзвінків на номери мережі Київстар та інших українських операторів, а також номери країни перебування й всі вхідні дзвінки. У разі повного використання обсягу хвилин, що діють в рамках пакету послуг на 4 тижні, вартість дзвінків складатиме - 0,50 грн/хв. При цьому плата за тариф залишиться без змін.
А ось другий абзац теж цікавий, а саме:
з 29.06.23 дзвінки на/з мережі Київстар та всі вхідні в роумінгу не тарифікуватимуться в межах Політики справедливого користування послугами у роумінгу.
дивимось за посиланням:
до абонентів, що користуються послугами Київстар у країнах "Роумінг як вдома" буде застосовуватися "Політика справедливого користування послугами", яка полягає у встановленні обмеження на здійснення вихідних дзвінків на номери мережі Київстар, а також отримання будь-яких вхідних дзвінків у обсязі 1000 хвилин на місяць/4 тижні (залежно від тарифного циклу). У випадку застосування обмежень згідно умов Політики, тарифікація вхідних дзвінків та вихідних на номери Київстар буде здійснюватися згідно умов тарифу абонента з відповідним попередженням.
Я так розумію, що 500 буде діяти після чергового списання АП після 7.07, а до цього буде 1000 (але там написано про київстар, тож що буде з дзвінкам на номери країни перебування - невідомо).


В МКС нема саме такого тарифу.
Тоді або чекати, або купувати ще один-два пакети LOVE UA передплати.
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Лічильник хвилин при дзвінках на КС зменшується.
Як сказав "оператор" то моя абонка теперішня пройде на старих тарифах, а от нова вже буде 500 хвилин.
Після спілкування з "живим" оператором сьогодні прилетіла СМС з Love UA пісня за 250 грн на 28 днів.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.01.22
Місто
Коломия
Wolf2000, на сайті ж чітко написано про 500 хв (останній абзац):
22.06.2023

Київстар робить все для забезпечення своїх абонентів надійним та доступним зв’язком як в Україні та країнах ЄС, пропонуючи послугу Роумінг як вдома. Проте для того, щоб продовжувати надавати послугу Роумінг як вдома і мільйони українців в ЄС залишалися зі зв’язком, ми маємо оновити умови для деяких тарифів згідно Політики справедливого користування послугами у роумінгу.

Таким чином, користувачі тарифів LOVE UA. На максимум, LOVE UA. Без меж, ТВІЙ Вибір, ТВІЙ Оптимум, ТВІЙ Максимум, Безлім Відео, Спілкування без меж 2019 та Розваги без меж зможуть і надалі використовувати обсяги хвилин та мегабайтів в рамках тарифу у 27-ми країнах Роумінг як вдома, а з 29.06.23 дзвінки на/з мережі Київстар та всі вхідні в роумінгу не тарифікуватимуться в межах Політики справедливого користування послугами у роумінгу.

З 7 липня 2023 абонентам тарифних планів лінійки LOVE та LOVE UA послуга Роумінг як вдома надаватиметься в рамках 4-х тижневого пакету по тарифу та включатиме 2000 МБ для інтернету у роумінгу та 500 хвилин для дзвінків на номери мережі Київстар та інших українських операторів, а також номери країни перебування й всі вхідні дзвінки. У разі повного використання обсягу хвилин, що діють в рамках пакету послуг на 4 тижні, вартість дзвінків складатиме - 0,50 грн/хв. При цьому плата за тариф залишиться без змін.
А ось другий абзац теж цікавий, а саме:
з 29.06.23 дзвінки на/з мережі Київстар та всі вхідні в роумінгу не тарифікуватимуться в межах Політики справедливого користування послугами у роумінгу.
дивимось за посиланням:
до абонентів, що користуються послугами Київстар у країнах "Роумінг як вдома" буде застосовуватися "Політика справедливого користування послугами", яка полягає у встановленні обмеження на здійснення вихідних дзвінків на номери мережі Київстар, а також отримання будь-яких вхідних дзвінків у обсязі 1000 хвилин на місяць/4 тижні (залежно від тарифного циклу). У випадку застосування обмежень згідно умов Політики, тарифікація вхідних дзвінків та вихідних на номери Київстар буде здійснюватися згідно умов тарифу абонента з відповідним попередженням.
Я так розумію, що 500 буде діяти після чергового списання АП після 7.07, а до цього буде 1000 (але там написано про київстар, тож що буде з дзвінкам на номери країни перебування - невідомо).


В МКС нема саме такого тарифу.
Тоді або чекати, або купувати ще один-два пакети LOVE UA передплати.
Ніхто не відміняв можливість перезамовити при закінченні хвилин позачерговий пакет послуг
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
трохи не хрозумів.
ПС. поки діє попереня абонка
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Виходить ось що: хвилини скінчилися, прилетіло СМС що далі по 50 коп, а на рахунку 7 коп.
Як зрозумів що 7-го числа обнулився лічильник на 500 хвилин
Далі вже не дає телефонувати ні мені не до мене. Вмикнув добу безлім на КС та інтернет, прийшло повідомлення про активацію, телефонувати не дає, режим літака, перезавантаження, пофігу.
Абоненту при дзвінку каже що в мене обмежена можливість вхідних дзвінків. Крапка. Номер піде на голодування. кс г...й
 
Останнє редагування:

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Wolf2000, безлимит на сутке в роуминге не действует. Можно только внеочередную абонку оплатить, и новый пакет 500 минут получить.
И справедливости ради, другие операторы и столько не дают...
Ps Зато они звонки в мессенджерах не тарифицируют в роуминге
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Виходить ось що: хвилини скінчилися, прилетіло СМС що далі по 50 коп, а на рахунку 7 коп.
Як зрозумів що 7-го числа обнулився лічильник на 500 хвилин
Далі вже не дає телефонувати ні мені не до мене. Вмикнув добу безлім на КС та інтернет, прийшло повідомлення про активацію, телефонувати не дає, режим літака, перезавантаження, пофігу.
Абоненту при дзвінку каже що в мене обмежена можливість вхідних дзвінків. Крапка. Номер піде на голодування. кс г...й
У моєї жінки теж обмежена можливість і вхідних і вихідних дзвінків при сплаченій абонплаті. Всього лише пару раз подзвонила на любимий номер з Німеччини в Україну. Тепер користується Telekom.
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Вчора вперше побачив Київстар роумінг в 5ж мережі, а саме в Австрії. До того в Угорщині, Польщі, Німеччині, Словенії та Італії був тільки в роумінг 4ж.
Роумінг 5ж до тепер був тільки в ВФ і ЛЦ
2023-08-23 12.03.27.jpg2023-08-23 12.03.36.jpg2023-08-23 12.08.38.jpg
 

n25

Реєстрація
24.09.09
Місто
Киев
Подскажите, тарифицируется ли интернет в роуминге LOVE UA при использовании мессенжерами и Google Meet, MS Teams?

Жалоба на то, что Viber/Telegram звонки не происходят через мобильный интернет, а в Meet трафик считается, кто-то что-то может сказать по этому поводу? Заранее благодарю.
 
Зверху