Міжнародний роумінг lifecell

Реєстрація
28.10.07
Місто
г. Симферополь
Телефон
Nokia 6120c
Роумінг з lifecell

Відтепер, щоб користуватися послугами роумінгу, Вам не потрібно робити додаткові налаштування! Адже нові вигідні тарифи застосовуються автоматично і Ви сплачуєте тільки за ті послуги, якими користуєтесь!
При користуванні послугами Ви сплачуєте за відповідний пакет послуг до кінця доби за київським часом.​
Країни групи 1
При здійсненні вихідного дзвінка чи отриманні вхідного дзвінка Ви сплачуєте за пакет хвилин до кінця доби за київським часом:
5 хв/15 грн
При користуванні Інтернетом Ви сплачуєте за пакет МБ до кінця доби за київським часом:
50 МБ/15 грн
При відправленні SMS повідомлення Ви сплачуєте за 15 повідомлень до кінця доби за київським часом:
15 SMS/15 грн
  • Туреччина
Країни групи 2
При здійсненні вихідного дзвінка чи отриманні вхідного дзвінка Ви сплачуєте за пакет хвилин до кінця доби за київським часом:
10 хв/25 грн
При користуванні Інтернетом Ви сплачуєте за пакет МБ до кінця доби за київським часом:
100 МБ/30 грн
При відправленні SMS повідомлення Ви сплачуєте за 15 повідомлень до кінця доби за київським часом:
15 SMS/20 грн

  • Австрія
  • Білорусь
  • Болгарія
  • Великобританія
  • Вірменія
  • Греція
  • Грузія
  • Данія
  • Естонія
  • Ізраїль
  • Ірландія
  • Іспанія
  • Казахстан
  • Канада
  • Киргизія
  • Кіпр
  • Латвія
  • Литва
  • Мальта
  • Нідерланди
  • Німеччина
  • Норвегія
  • Польща
  • Португалія
  • Росія
  • Румунія
  • Словаччина
  • Словенія
  • Таджикистан
  • Угорщина
  • Узбекистан
  • Фінляндія
  • Франція
  • Хорватія
  • Чехія
  • Чорногорія
  • Швеція
  • Шрі Ланка
Країни групи 3
При здійсненні вихідного дзвінка чи отриманні вхідного дзвінка Ви сплачуєте за пакет хвилин до кінця доби за київським часом:
10 хв/45 грн
При користуванні Інтернетом Ви сплачуєте за пакет МБ до кінця доби за київським часом:
100 МБ/55 грн
При відправленні SMS повідомлення Ви сплачуєте за 15 повідомлень до кінця доби за київським часом:
15 SMS/20 грн

  • Азербайджан
  • Бангладеш
  • Бельгія
  • Бразилія
  • Єгипет
  • Індія
  • Італія
  • Китай
  • Ліхтенштейн
  • Люксембург
  • Македонія
  • Малайзія
  • Молдова
  • Пакистан
  • Сербія
  • Таїланд
  • Швейцарія
Інші країни
45 грн/хв
200 грн/МБ
10 грн/SMS
Перевірка залишку пакетів послуг *108#.

Вказані тарифи застосовуються автоматично для всіх абонентів lifecell незалежно від тарифного плану та наявності інших послуг. Плата за інші роумінгові послуги не застосовується.
 
Останнє редагування:

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
Данило, у мене аналогічна проблема в Німеччині. Лайф працює лише в 4G мережі. Лазив у налаштуваннях, але не допомогло. Зараз інший телефон, проблема зберігається.
 
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12
Був у жовтні цього року у Німеччині, перед поїздкою поговорив з оператором, та порадила роумінг-партнера Лайфселл у Німеччині Telecom.de. У Берліні працював 5Ж без проблем, вибрав мережу вручну. Спрацювала акція "Гігабайти без кордонів", не зняло з рахунку жодної копійки. За тиждень з'їло 2,5 гіга. Телефон - айфон 12, тариф корпоративний "Ваш вибір".
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
У Німеччині регається в 5G, але тільки в мережі Telekom. В інших 4G. Швидкість 5G у роумінгу значно менша, ніж у місцевих німецьких карт.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
У когось працює 5G роумінг від Lifecell у Європі?
Работает

Тому-що в мене в Нідерландах максимум що є, це 4G+, хоча той же турецький Turkcell без проблем працює тут з 5G/4.5G. Роумінг партнер в них тут однаковий, це Odido (в минулому T-Mobile).
Чем 4G+ не устраивает?

на сайті Lifecell, пишуть "Вітаємо! Ваш телефон та SIM-карта до польоту готові, але останнім часом ви не користуєтеся 4.5G". Тобто в мене немає доступу навіть до 4.5G. В України було аналогічно, жодного разу на бачив піктограму 4.5G від Lifecell на своєму смартфоні.
Это потому что ты в родной сети lifecell давно не регистрировался :)
та проверка для роуминга не работает
 
Реєстрація
27.12.23
Місто
Херсон
Телефон
Xiaomi 11 Lite 5G NE
У когось працює 5G роумінг від Lifecell у Європі?
Работает

Тому-що в мене в Нідерландах максимум що є, це 4G+, хоча той же турецький Turkcell без проблем працює тут з 5G/4.5G. Роумінг партнер в них тут однаковий, це Odido (в минулому T-Mobile).
Чем 4G+ не устраивает?

на сайті Lifecell, пишуть "Вітаємо! Ваш телефон та SIM-карта до польоту готові, але останнім часом ви не користуєтеся 4.5G". Тобто в мене немає доступу навіть до 4.5G. В України було аналогічно, жодного разу на бачив піктограму 4.5G від Lifecell на своєму смартфоні.
Это потому что ты в родной сети lifecell давно не регистрировался :)
та проверка для роуминга не работает
месяц назад последний раз регестровался
У когось працює 5G роумінг від Lifecell у Європі?
Работает

Тому-що в мене в Нідерландах максимум що є, це 4G+, хоча той же турецький Turkcell без проблем працює тут з 5G/4.5G. Роумінг партнер в них тут однаковий, це Odido (в минулому T-Mobile).
Чем 4G+ не устраивает?

на сайті Lifecell, пишуть "Вітаємо! Ваш телефон та SIM-карта до польоту готові, але останнім часом ви не користуєтеся 4.5G". Тобто в мене немає доступу навіть до 4.5G. В України було аналогічно, жодного разу на бачив піктограму 4.5G від Lifecell на своєму смартфоні.
Это потому что ты в родной сети lifecell давно не регистрировался :)
та проверка для роуминга не работает
Как только захожу в какое-то большее помещение, 4G и 3G говорят досвидание, а покрытия 2G у Odido(роуминг партнёр) нет. Вторая симка от Turkcell при этом ловит 5G от Odido, а Lifecell в итоге остаётся вне зоны.

Спрашивал на других форумах, говорят что в Германии 5G от Lifecell работает, а при заезде в Нидерланды, максимум 4G+, хотя оператор заявляет о поддержке 5G через роуминг в Нидерландах.

В родной сети регестровался последний месяц назад, пиктограмму 4.5G на телефоне ни разу не видел.. и не заморачивался об этом, пока не купил в Турции симку Turkcell и впервые увидел что 4.5G реально существует 😅 При этом у Turkcell 4.5/5G, VoLTE и VoWi-fi работает по всей Европе, а у Lifecell из всех заявляемых ими технологий, я пока видел только VoLTE и VoWi-fi в Украине. Вот и начал разбираться чтобы поднять, у меня просто проблемы на линии или это маркетолы Lifecell приукрашивают.
 

Alekokot

MS DOS 6.22 forever
Реєстрація
21.05.15
Місто
Киев
Телефон
BB Z10 Mi MIX 2 Iphohe 11
В Дании не работает
 
Реєстрація
15.10.15
Місто
США; Киев
Телефон
Samsung Galaxy S21
При этом у Turkcell 4.5/5G, VoLTE и VoWi-fi работает по всей Европе, а у Lifecell из всех заявляемых ими технологий, я пока видел только VoLTE и VoWi-fi в Украине.
VoLTE и VoWi у Лайфсел в роуминге не работают (вне зависимости от страны).
Это значит, что если нет покрытия 2G/3G, то голосовой связи на телефоне не буде, но СМС и интернет будут работать.
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Швидкість інтернету на Lifecell в роумінгу 5G в ЄС. В той час коли пріпейд сімка домашнього оператору дає максимум 200мб/сек
 

Вкладення

  • Screenshot_20240219_125404_Speedtest.jpg
    Screenshot_20240219_125404_Speedtest.jpg
    61.8 КБ · Перегляди: 59
Реєстрація
07.09.15
Місто
København
Телефон
Iphone from China :))
Та я просто з точки зору об'єму трафіку, якщо така швидкість? От наприклад 50 гб наскільки вистачить якщо кіно включити ? Якщо в 5г мережі
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Та я просто з точки зору об'єму трафіку, якщо така швидкість? От наприклад 50 гб наскільки вистачить якщо кіно включити ? Якщо в 5г мережі
Смотря с какого ресурса, качество, вопрос не корректен.
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Швидкість інтернету на Lifecell в роумінгу 5G в ЄС. В той час коли пріпейд сімка домашнього оператору дає максимум 200мб/сек
це ж залежить від роумінг партнера, ще не всі оператори включили ці смуги бо тільки недавно взагалі дозволили оцей реальний 5g
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
В Польщі також в 5g сімка зареєструвалася, але швидкість менша була. Десь до 200мб/сек. У мене в тарифі 25гб. Їх мені вистачає, так як wifi є стаціонарний де живу. Але всерівно швидкість і якість мобільного інтернету дуже радує
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Вопрос по активации eSIM в роуминге. Если купить и активировать esim, "роуминг как дома" заработает не сразу?
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Участь в акції доступна лише абонентам, які активували SIM-картку більше ніж 56 днів тому та при цьому оплатили як мінімум два 4-тижневих, 30-денних або місячних пакетів послуг за тарифним планом. Дана умова не стосується Тарифних планів «ІоТ Старт», «ІоТ Медіум», «ІоТ Преміум», «ІоТ Старт післяоплата», «ІоТ Медіум післяоплата» та «ІоТ Преміум післяоплата». Для Тарифних планів «ІоТ Старт», «ІоТ Медіум», «ІоТ Преміум», «ІоТ Старт післяплата», «ІоТ Медіум післяплата» та «ІоТ Преміум післяплата» участь у Акції доступна одразу після активації SIM-картки.

У випадку, якщо у вартість стартового пакету включено пакет послуг, то такий пакет не враховується в два вищезазначених пакетів послуг за тарифним планом, які потрібно оплатити для участі в акції.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Да, я именно об этом. Про обычные sim - понятно. Но вдруг с esim как то иначе? Или вариант "срочно" активировать sim с "гигабайтами без границ" в роуминге - только по быстрому оформить переход с симки другого оператора?
 
Зверху