Міжнародний роумінг lifecell

Реєстрація
28.10.07
Місто
г. Симферополь
Телефон
Nokia 6120c
Роумінг з lifecell

Відтепер, щоб користуватися послугами роумінгу, Вам не потрібно робити додаткові налаштування! Адже нові вигідні тарифи застосовуються автоматично і Ви сплачуєте тільки за ті послуги, якими користуєтесь!
При користуванні послугами Ви сплачуєте за відповідний пакет послуг до кінця доби за київським часом.​
Країни групи 1
При здійсненні вихідного дзвінка чи отриманні вхідного дзвінка Ви сплачуєте за пакет хвилин до кінця доби за київським часом:
5 хв/15 грн
При користуванні Інтернетом Ви сплачуєте за пакет МБ до кінця доби за київським часом:
50 МБ/15 грн
При відправленні SMS повідомлення Ви сплачуєте за 15 повідомлень до кінця доби за київським часом:
15 SMS/15 грн
  • Туреччина
Країни групи 2
При здійсненні вихідного дзвінка чи отриманні вхідного дзвінка Ви сплачуєте за пакет хвилин до кінця доби за київським часом:
10 хв/25 грн
При користуванні Інтернетом Ви сплачуєте за пакет МБ до кінця доби за київським часом:
100 МБ/30 грн
При відправленні SMS повідомлення Ви сплачуєте за 15 повідомлень до кінця доби за київським часом:
15 SMS/20 грн

  • Австрія
  • Білорусь
  • Болгарія
  • Великобританія
  • Вірменія
  • Греція
  • Грузія
  • Данія
  • Естонія
  • Ізраїль
  • Ірландія
  • Іспанія
  • Казахстан
  • Канада
  • Киргизія
  • Кіпр
  • Латвія
  • Литва
  • Мальта
  • Нідерланди
  • Німеччина
  • Норвегія
  • Польща
  • Португалія
  • Росія
  • Румунія
  • Словаччина
  • Словенія
  • Таджикистан
  • Угорщина
  • Узбекистан
  • Фінляндія
  • Франція
  • Хорватія
  • Чехія
  • Чорногорія
  • Швеція
  • Шрі Ланка
Країни групи 3
При здійсненні вихідного дзвінка чи отриманні вхідного дзвінка Ви сплачуєте за пакет хвилин до кінця доби за київським часом:
10 хв/45 грн
При користуванні Інтернетом Ви сплачуєте за пакет МБ до кінця доби за київським часом:
100 МБ/55 грн
При відправленні SMS повідомлення Ви сплачуєте за 15 повідомлень до кінця доби за київським часом:
15 SMS/20 грн

  • Азербайджан
  • Бангладеш
  • Бельгія
  • Бразилія
  • Єгипет
  • Індія
  • Італія
  • Китай
  • Ліхтенштейн
  • Люксембург
  • Македонія
  • Малайзія
  • Молдова
  • Пакистан
  • Сербія
  • Таїланд
  • Швейцарія
Інші країни
45 грн/хв
200 грн/МБ
10 грн/SMS
Перевірка залишку пакетів послуг *108#.

Вказані тарифи застосовуються автоматично для всіх абонентів lifecell незалежно від тарифного плану та наявності інших послуг. Плата за інші роумінгові послуги не застосовується.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.03.11
Місто
Ужгород
Хто може пояснити стосовно акції Гігабайти без кордонів?
Починаючи з 22.03.2023 участь в акції доступна лише для абонентів, які користуються послугами ТОВ «лайфселл» довше ніж 56 днів після активації SIM-картки та при цьому оплатили 2 або більше 4-тижневих, 30-денних або місячних пакетів послуг за тарифним планом.
Сімка активована можна сказати давно. Але не використовується (абонплата не платиться) Якщо тепер поповнити рахунок, сплатити абонплату то чи буде працювати роумінг (гігабайти без кордонів)?
Не зовсім зрозуміла фраза лайфцел "...та при цьому оплатили 2 або більше 4-тижневих, 30-денних або місячних пакетів послуг за тарифним планом"
 
Реєстрація
08.02.23
Місто
Киев
Хто може пояснити стосовно акції Гігабайти без кордонів?
Починаючи з 22.03.2023 участь в акції доступна лише для абонентів, які користуються послугами ТОВ «лайфселл» довше ніж 56 днів після активації SIM-картки та при цьому оплатили 2 або більше 4-тижневих, 30-денних або місячних пакетів послуг за тарифним планом.
Сімка активована можна сказати давно. Але не використовується (абонплата не платиться) Якщо тепер поповнити рахунок, сплатити абонплату то чи буде працювати роумінг (гігабайти без кордонів)?
Не зовсім зрозуміла фраза лайфцел "...та при цьому оплатили 2 або більше 4-тижневих, 30-денних або місячних пакетів послуг за тарифним планом"
Пользуетесь услугами бооее 56 дней (28+28) и за это время успели оплатить минимум два раза тариф. Такие ньюансы, как перезаказ тарифного плана или ,например, абонентская плата за разные тарифные планы, то это лучше уточнять у оператора.
 
Реєстрація
26.02.16
Місто
Київ
Вітаю
Гігабайти без кордонів до кінця місяця. Чи є якась інформація щодо подовження?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
До конца июня. Рано ждать новостей.
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
будет интересно увидеть, на каких условиях продолжат и продолжат ли вообще. у меня как раз годовая тарифная подписка подходит к концу, буду смотреть, стоит ли продолжать.
P.S. личное мнение, что продолжат на тех же условиях. теоретически могут сократить список стран, но основные страны с беженцами оставят
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
За границей покрытие у Лайфа ничуть не хуже, чем у КСа, в некоторых странах даже 5G уже есть
Не знаю, як в інших, але в мене враження від користування роумінгу Лайфсел у польському Orange із січня по квітень – виключно негативні. До Нового року працювало пристойно, а потім почалася якась жесть. Іноді бувало, що я активно юзав інтернет, і тут раптом десь на годину-дві вирубають з'єднання – причому суто мені, а в інших інтернет працює (було, що вирубали мені, а в мами на лайфівській сімці інтернет працював, і навпаки; в мене корпа, в мами – передплата). Ще: коли говорити по роумінговому неті через Bip, то співрозмовника завжди чути переривисто, з диринчанням; часто, коли заходиш на якусь сторінку, то відкривається не відразу, і загалом все частіше почали траплятися лаги, яких не повинно бути. Причому така фігня – виключно на лайфівській карточці в Оранж, бо неті з польської сімки оператора Оранж жодної з описаних проблем не спостерігалось! Чи то Оранж вставляє палки "понаєхавшим", бо не хоче бути донором халяви, чи Лайф не хоче, щоб його сімкою так користувались, – хз, але складається враження, що хтось навмисно створює ці проблеми. Чи, може, сам лайфівський роумінг став працювати через дупу, бо зросла кількість абонентів у ньому, – хто його знає.
В результаті я приблизно місяць тому забив на цей треш, використовую для мобільного інтернету сімку польського оператора, і не маю з ним жодних проблем. А Лайфселл використовую без оплаченої абонки виключно для Bip in / out.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
За границей покрытие у Лайфа ничуть не хуже, чем у КСа, в некоторых странах даже 5G уже есть
Не знаю, як в інших, але в мене враження від користування роумінгу Лайфсел у польському Orange із січня по квітень – виключно негативні. До Нового року працювало пристойно, а потім почалася якась жесть. Іноді бувало, що я активно юзав інтернет, і тут раптом десь на годину-дві вирубають з'єднання – причому суто мені, а в інших інтернет працює (було, що вирубали мені, а в мами на лайфівській сімці інтернет працював, і навпаки; в мене корпа, в мами – передплата). Ще: коли говорити по роумінговому неті через Bip, то співрозмовника завжди чути переривисто, з диринчанням; часто, коли заходиш на якусь сторінку, то відкривається не відразу, і загалом все частіше почали траплятися лаги, яких не повинно бути. Причому така фігня – виключно на лайфівській карточці в Оранж, бо неті з польської сімки оператора Оранж жодної з описаних проблем не спостерігалось! Чи то Оранж вставляє палки "понаєхавшим", бо не хоче бути донором халяви, чи Лайф не хоче, щоб його сімкою так користувались, – хз, але складається враження, що хтось навмисно створює ці проблеми. Чи, може, сам лайфівський роумінг став працювати через дупу, бо зросла кількість абонентів у ньому, – хто його знає.
В результаті я приблизно місяць тому забив на цей треш, використовую для мобільного інтернету сімку польського оператора, і не маю з ним жодних проблем. А Лайфселл використовую без оплаченої абонки виключно для Bip in / out.
А ви бачили який пінг у роумінгу? Польський Оранж в Україні також як і німецький водафон працює з залипаннями. Або просто не зявляеться передача данних. Або мережа пропадає ((
 
Реєстрація
18.10.09
Місто
Кривой Рог
Телефон
Nokia 1200, 1202
З 17.05 кількість гігабайтів по акції Гігабайти без кордонів для тарифу ГП - 30.
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Всім привіт!Потрібна порада тих,хто користувався акцією "Гігабайти без кордонів",і знає специфіку умов щодо 56 днів з дня активації пакета та двох сплачених абонплат.Є eSIM lifecell,яка активована 17 березня,тобто по терміну дії номера він підпадає під акцію,але на даному номері тільки було використано перший пакет послуг,який йде при активації номера.Якщо зараз сплатити місячну абонплату за номером,чи можна буде використовувати гігабайти в роумінгу?Чи потрібно раз оплатити пакет послуг,а тоді зробити замовлення повторного пакету послуг,щоб були виконані умови акції двох абонплат?Можливо хтось стикався на практиці як воно працює?
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
Всім привіт!Потрібна порада тих,хто користувався акцією "Гігабайти без кордонів",і знає специфіку умов щодо 56 днів з дня активації пакета та двох сплачених абонплат.Є eSIM lifecell,яка активована 17 березня,тобто по терміну дії номера він підпадає під акцію,але на даному номері тільки було використано перший пакет послуг,який йде при активації номера.Якщо зараз сплатити місячну абонплату за номером,чи можна буде використовувати гігабайти в роумінгу?Чи потрібно раз оплатити пакет послуг,а тоді зробити замовлення повторного пакету послуг,щоб були виконані умови акції двох абонплат?Можливо хтось стикався на практиці як воно працює?
Оператор мне отвечал, если пакет активирован до новых условий (с 22.03.23 если не ошибаюсь новые условия 56+) то 56+ не обязательно проплачивать 2 абонплаты. Но, лично я не пробовал. Номер в Турции, кажется работает. Активирован 15.03. могу завтра уточнить, идёт ли на нём акция
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Всім привіт!Потрібна порада тих,хто користувався акцією "Гігабайти без кордонів",і знає специфіку умов щодо 56 днів з дня активації пакета та двох сплачених абонплат.Є eSIM lifecell,яка активована 17 березня,тобто по терміну дії номера він підпадає під акцію,але на даному номері тільки було використано перший пакет послуг,який йде при активації номера.Якщо зараз сплатити місячну абонплату за номером,чи можна буде використовувати гігабайти в роумінгу?Чи потрібно раз оплатити пакет послуг,а тоді зробити замовлення повторного пакету послуг,щоб були виконані умови акції двох абонплат?Можливо хтось стикався на практиці як воно працює?
Оператор мне отвечал, если пакет активирован до новых условий (с 22.03.23 если не ошибаюсь новые условия 56+) то 56+ не обязательно проплачивать 2 абонплаты. Но, лично я не пробовал. Номер в Турции, кажется работает. Активирован 15.03. могу завтра уточнить, идёт ли на нём акция
о,цю сім-карту,про яку я говорю якраз треба буде використовувати в Туреччині,якщо можете уточніть будь-ласка:)
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
о,цю сім-карту,про яку я говорю якраз треба буде використовувати в Туреччині,якщо можете уточніть будь-ласка:)

К сожалению, не смог уточнить, номер не используют. Нет возможности проверить.

Оператор предупреждал, да и на опыте уже, что турецкие операторы могут через полгода блокировать имей телефона. При чем, на двухсимочном толком не использовался вообще, заблокировали через 8-10 месяцев, сим1 с лайф блок, а сим2 с водафон цеплялся. Поменяли местами работает, точнее работало, на текущий момент телефон в Украине
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
о,цю сім-карту,про яку я говорю якраз треба буде використовувати в Туреччині,якщо можете уточніть будь-ласка:)

К сожалению, не смог уточнить, номер не используют. Нет возможности проверить.

Оператор предупреждал, да и на опыте уже, что турецкие операторы могут через полгода блокировать имей телефона. При чем, на двухсимочном толком не использовался вообще, заблокировали через 8-10 месяцев, сим1 с лайф блок, а сим2 с водафон цеплялся. Поменяли местами работает, точнее работало, на текущий момент телефон в Ук

о,цю сім-карту,про яку я говорю якраз треба буде використовувати в Туреччині,якщо можете уточніть будь-ласка:)

К сожалению, не смог уточнить, номер не используют. Нет возможности проверить.

Оператор предупреждал, да и на опыте уже, что турецкие операторы могут через полгода блокировать имей телефона. При чем, на двухсимочном толком не использовался вообще, заблокировали через 8-10 месяцев, сим1 с лайф блок, а сим2 с водафон цеплялся. Поменяли местами работает, точнее работало, на текущий момент телефон в Украине
дякую що відгукнулись,значить мало би працювати
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
ЗМІНИ В УМОВАХ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ГІГАБАЙТИ БЕЗ КОРДОНІВ»
ТОВ «лайфселл», що надає електронні комунікаційні послуги під торговельною маркою lifecell, повідомляє про зміни в умовах проведення та продовження акції «Гігабайти без кордонів» до 31.12.23.
З 01.07.2023 учасники акції продовжать мати можливість використовувати інтернет-трафік за тарифним планом в 32 країнах: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Швейцарія протягом періоду дії придбаного пакету послуг, але не пізніше 31.12.2023.
Детальніше: s.lifecell.ua/gr
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
28-29 июня у Лайфа был сбой "у некоторых абонентов в некоторых странах". Масштабов не смог понять, слишком мало информации, и в моей корпе всего два номера пострадавших. Конкретно - остаток мегабайтов по тарифу стал "для использования только на территории Украины". То есть интернета не стало. Сбой компенсировали не точечно, а дали на все номера, которые оплатили абонку, сначала 2 GB на 30-е июня, а теперь еще +20 Gb на роуминг на текущий месяц.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Inn@
Зверху