Міжнародний роумінг Vodafone

Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Ваще німагу падкючіть етат ватафон у франції! бл...дство якесь!!!!
Що за тариф? Така сама проблема, тариф xs, пише що у Вашому тарифі недоступний роумінг. Комбінацію *600*6# набирав.Мабудь надають окремим тарифам, або збій.
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
mentor, Ви мені видали за хвилину більше інформації, ніж оператор водафона за десять хвилин і двома переривами на уточнення.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra

cgr

Реєстрація
14.08.12
Місто
Суми
Ваще німагу падкючіть етат ватафон у франції! бл...дство якесь!!!!
Що за тариф? Така сама проблема, тариф xs, пише що у Вашому тарифі недоступний роумінг. Комбінацію *600*6# набирав.Мабудь надають окремим тарифам, або збій.
у чаті сказали якісь проблеми у них! х...з....
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
cgr, а тариф який на номері?
Ось перелік тарифів, на яких працює "Доступний роумінг":
IMG_20220425_221556.jpg
 
Останнє редагування:

cgr

Реєстрація
14.08.12
Місто
Суми
Та, у мене не рееструється сімка в телефоні взагалі!
 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Ваще німагу падкючіть етат ватафон у франції! бл...дство якесь!!!!
Эта лажа сейчас у всех наших мобильных операторов. На моих лайфселлах через один, на киевстарах вокруг аналогично. Им, похоже, какую-то квоту выделили на одновременное количество роуминговых пользователей в сети.
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Цікаво, чи буде працювати послуга "Доступний роумінг" на SuperNet Start без інтернету з абонкою 100 грн?
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Або, якщо не хочеш міняти тариф, є послуга ГігаРоумінг Ultra.
Переглянути вкладення 47711
Підключення *600*10#
Доречі, працює одночасно з "Доступним Роумінгом", в тих тарифах де він є.
Тільки сьогодні побачив, на сторінці послуги, що комбінація *600*10# не тільки підключає послугу, а ще і перезамовляє. Чомусь, я спочатку вирішив, що можна замовляти раз на 30 днів. А воно виявилось, що можна кожен день замовляти по 5 ГБ.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Випадково дізнався, що вже не безкоштовно дають 100 МБ на добу, а за 5 грн (проте 20 пакетів). Під'їжджав до митниці, там спіймав румунський зв'язок, і вже вдома побачив повідомлення (скрін)

photo_2022-05-16_20-21-31.jpg

Перевірив на сайті - дійсно, умови змінилися (скрін). Навіть не знаю, чи це погано, чи навпаки

Скриншот 16-05-2022 203331.jpg
 
Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max
З 23.05.22 знижуємо вартість послуг в 5 країнах: Азербайджані, Ізраїлі, Канаді, США та Швейцарії:

  • Вартість інтернету буде 5 грн за кожні 100 МБ.
  • Вартість дзвінків буде 15 грн за кожні 10 хвилин.
  • Вартість SMS буде 1,5 грн за кожні 15 SMS.
З 23.05.22 послуга «Доступний роумінг» буде діяти ще в 5 країнах: Азербайджані, Ізраїлі, Канаді, США та Швейцарії.
 

trempel

Заблокирован
Реєстрація
05.02.22
Місто
Киев
Если есть кто с Ирландии подскажите выгодный роуминг для приёма звонков или сообщений..есть киевстар и водафон припэйдовский..вот думаю есть что то шаровое,чтобы принимать звонки от родни или сразу переходить на общение по wi fi и брать местную sim?
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Если есть кто с Ирландии подскажите выгодный роуминг для приёма звонков или сообщений..есть киевстар и водафон припэйдовский..вот думаю есть что то шаровое,чтобы принимать звонки от родни или сразу переходить на общение по wi fi и брать местную sim?
Доступный роуминг не устраивает?
По тарифу водафона тот же пакет в роуминге
 

trempel

Заблокирован
Реєстрація
05.02.22
Місто
Киев
Не то,чтобы не устраивает-просто спросил кто там и уже использует-какие тонкости и сколько денег на счёт кидать,чтобы с запасом..и как тарифицируют,т.к буду брать иногда и только входящие от ближнего круга родственников для срочных звонков
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Не то,чтобы не устраивает-просто спросил кто там и уже использует-какие тонкости и сколько денег на счёт кидать,чтобы с запасом..и как тарифицируют,т.к буду брать иногда и только входящие от ближнего круга родственников для срочных звонков
По опыту Германии - всё как обычно в Украине, только нужно каждый месяц отправлять запрос на подключение
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Сегодня выяснил, что бонусный счёт ( *101*10#) расходуется на роуминг.
 
Зверху