Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    567
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Є такі, хто здатен відрізнити на слух якість голосу VoLTE від 3G?
Чому у Київстар голос в 3G лунає добре, а у Водафона і lifecell гівняно, таке враження як в 2G?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чому у Київстар голос в 3G лунає добре, а у Водафона і lifecell гівняно, таке враження як в 2G?
Тому що використовують різні вокодери. І якість 3G і якість VoLTE - це взагалі не показник, тому що в 3G можуть увімкнути AMR-WB, а у VoLTE звичайний AMR.
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Чому у Київстар голос в 3G лунає добре, а у Водафона і lifecell гівняно, таке враження як в 2G?
У ЛС голос у 3джи дуже добре звучить. У ВФ дійсно 3джи паганенький, тим більше - майже постійно зривається з 3джи до 2джи... Про ці зриви неодноразово на форумі писали. Саме з цієї причини я користуюсь ЛС, а ВФ - як резервний...
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
майже постійно зривається з 3джи до 2джи
Знайди місце, де покриття 3G краще, і не буде "зриватися".
Не погоджуюсь. Нещодавно повернувся з лісу, тут взагалі ніякого зв'язку немає, а там посеред лісу на вирубці стійкий 4джи, якого і в місті я не знаходив. Висновок -маячня це шукання, зіпсування нервів і часу, а головне відпочинок перепаскуджується.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Кочевник, хтось мені говорив, що це налаштування ще з часів блекаутів, зкидувати дзвінок у 2ж. А враховуючи, що айфони не вміють хд войс від 12го в 2ж, все дуже плачєвно
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Матвєй, фсмислє? Йому ж пофіг який стандарт, все одно вище 12.65 AMR-WB не використовується. А він передається в такому самому фреймі, як AMR.
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
майже постійно зривається з 3джи до 2джи
Знайди місце, де покриття 3G краще, і не буде "зриватися".
Ага. А потім переїхати до того району міста та швендятися тільки там, бо саме там у ВФ є стійке покриття 3джи :dash1:? Дякую тобі за пораду, добра людина :kruzhki:!
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
Народ, питання не по темі, але створювати окрему тему не хочу... Було б логічніше запитати на Маркеті, але я там здається навіть не зареєстрований.
Маю старий телефон Motorola XT928. Наразі на ньому стоїть Android 4.1.2.
Чи можливо цього старого перепрошити на новішу версію Андроід? Хто на цьому розуміється, напишіть будь ласка в особисті. Бо купа сайтів без конкретної інформації.
Питання виникло через те, що мій телефон Google Pixel вийшов з ладу, і мені потрібно задіяти якийсь телефон на заміну на тижні два-три. Маю цього старого, але там старий Андроїд, на якому вже навіть Гугл Карти не працюють, не кажу про все інше. Ремонт в Німеччині це дуже довго, віддав в ремонт два дні тому і його ще навіть не продіагностували. Новий телефон купувати зараз теж немає сенсу, бо є інсайд про великі знижки через два тижні... Хочу два тижні перебитись на тому що є :)

Модератори, будь ласка, не давайте картку, в гіршому випадку просто знесіть мій пост. Або перенесіть в потрібну тему (я не знайшов)
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Народ, питання не по темі, але створювати окрему тему не хочу... Було б логічніше запитати на Маркеті, але я там здається навіть не зареєстрований.
Маю старий телефон Motorola XT928. Наразі на ньому стоїть Android 4.1.2.
Чи можливо цього старого перепрошити на новішу версію Андроід? Хто на цьому розуміється, напишіть будь ласка в особисті. Бо купа сайтів без конкретної інформації.
Питання виникло через те, що мій телефон Google Pixel вийшов з ладу, і мені потрібно задіяти якийсь телефон на заміну на тижні два-три. Маю цього старого, але там старий Андроїд, на якому вже навіть Гугл Карти не працюють, не кажу про все інше. Ремонт в Німеччині це дуже довго, віддав в ремонт два дні тому і його ще навіть не продіагностували. Новий телефон купувати зараз теж немає сенсу, бо є інсайд про великі знижки через два тижні... Хочу два тижні перебитись на тому що є :)

Модератори, будь ласка, не давайте картку, в гіршому випадку просто знесіть мій пост. Або перенесіть в потрібну тему (я не знайшов)
Цей корч ні на що не перешити, в мене є схожий я його використовую для прослуховування інтернет радіо.
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Який зараз найдешевший тариф на дзвінки.
Потрібно 200 хвилин на місяць.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Який зараз найдешевший тариф на дзвінки.
Потрібно 200 хвилин на місяць.
KS LOVE UA База за 75 грн з 75+100 хвилин не підійде?
Post automatically merged:

Або Лайф
Дзвінкий БЕЗМЕЖ
Дзвінки: 250 хв
на номери інших мобільних операторів по Україні
Дзвінки на номери lifecell: Безліміт
75,00 грн/4 тижні
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.01.21
Місто
Украина
Я перевел детей на лайф и теперь за 100 грн имею безлимит (60 гиг) инета, а если организовать себе корпорацию то можно получить реальный безлимит за 99 грн в месяц
 
Реєстрація
17.10.17
Місто
Киев
Чий самий дешевий пакет можна обрати тільки під Телеграм? Може якийсь для пристроїв чи що.
 
Зверху