Налаштування мобільного Інтернету на раритетному Sony Ericsson k800i

Реєстрація
30.10.20
Місто
Луцк
Доброго дня. Можливо хтось тут мені допоможе. Саме питання в назві теми. Але нюанси в чому. Орієнтовно рік назад (в середині жовтня 2019 року) я налаштував на ньому моб інтернет і він підключався. Потім я його не включав і ось зараз включив і він не захотів по тих настройках під’єднуватись. Я взяв і видалив попередні налаштування точки доступу (шкода не глянув) і тепер нові налаштування які автоматично присилає оператор чи я вручну ввожу ніяк не підходять.
Наскільки вроді я пам‘ятаю, то там була налаштована APN для wap Інтернету. А от зараз все що я знаходжу це тільки точку доступу internet. Можливо хтось знає в чому нюанс, або які налаштування потрібні для wap доступу. Я вже думаю можливо за цей рік wap інтернет Водафон відключив?
P.S. Якщо я щось не по тематиці форуму запитую, то вибачте, я тут новачок.
 

Кактус

Заблокирован
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Ты все правильно понял, wap уже не поддерживает вф
С февраля где-то, а может и раньше, не помню
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Saneba, я й ніколи вапом не користувався на еріках. Створи сам точку доступу (apn) інтернет, усі інші поля пусті. І через неї підключайся до інтернет, наприклад через оперу.
 
Реєстрація
30.10.20
Місто
Луцк
Saneba, я й ніколи вапом не користувався на еріках. Створи сам точку доступу (apn) інтернет, усі інші поля пусті. І через неї підключайся до інтернет, наприклад через оперу.
Пробую робити так. Але чомусь не підключається. Вже які хочеш варіанти пробую.
 
  • Sad
Реакції: idea

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Sony Ericsson k800i поддерживает обычный APN internet - я лет 10 назад выкачал через него не один гиг трафика.

Сейчас уже не вспомню, но у него есть несколько под меню для настройки профилей(wap / интернет) и самого выбора профилей. С настройкой действительно было тогда немного хлопотно.

Можно попробовать с другим оператором. Сейчас инет иной раз работает вообще без настроек и то, что инет не работает, может быть из-за установленного запрета на использование инета на телефоне.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.10.20
Місто
Луцк
Поки всі танці з бубном не допомагають(((
46E8ED1E-0F54-43AE-876D-0358CDE54010.jpeg
або так
5DE2D3FB-FDFC-446A-AFE4-7302B0D44226.jpeg
пробую і Водафон і Київстар.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Какой сайт пытаешься загрузить? Попробуй загрузить сайты http, не https . Я в августе в отпуске брал на море с собой не очень старый кнопочник Samsung, так почти ни один сайт уже не открывался, ни на встроенный браузер, ни на установленную когда-то OperaMini. Открывался google.com и все.
 
Реєстрація
30.10.20
Місто
Луцк
Kritik, Пробую різні. Укр нет, Гугл ком...
Напевне все-таки не судьба...(((
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У меня SE w810i под рукой. Встроенный браузер и OperaMini4 - те же проблемы, что и у тебя.

OperaMini 8.0.35626 - работает

Посмотрел сертификаты в телефоне - некоторые уже закончились :( , причем несколько - в конце 2019-начале 2020.

Еще при просмотре сертификатов увидел пункт "пользовательские сертификаты". По идее, можно актуальные добавить, но как - непонятно.
 
Реєстрація
30.10.20
Місто
Луцк
Kritik, про сертифікати і не подумав. Попробую цей напрям.
а якось можна поставити ОперуМіні 8.0.35626 якщо не працює вбудований браузер?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
pasi4nik, так а толку, если vpn сервак оперовский будет в дауне.
 
Реєстрація
30.10.20
Місто
Луцк
drmz, так вроді пишуть працює опера міні 8.0....
Зараз спробую погратись...
 
Реєстрація
30.10.20
Місто
Луцк
Kritik, 100500 плюсів в карму!!!
Справді проблема в сертифікатах, про що я і не подумав би. Дякую.
опера міні 8.0....
CC606088-65EB-4FB3-B868-270E571E3B50.jpeg
тепер вже спробую щось з сертифікатами покрутити...
 
  • Like
Реакції: idea

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
https://seclub.org/dn.php?d=5&r=3&c=44&fd=19 - не знаю, что за сайт, но судя по форуму, когда то там теплилась жизнь. Как говорится, пользуйтесь на свой страх и риск. Вроде как сертификаты на 2014-й год. Я так понял, ничего свежей не найти.
 
Зверху