Наскільки сайт компанії «Київстар» відповідає Вашим потребам?

Наскільки сайт компанії «Київстар» відповідає Вашим потребам?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    177

Адир Гешем

Украинский израильтянин
Реєстрація
11.02.09
Місто
Хайфа-(ранее Харьков)
Телефон
Iphone 14 PRO
А чего они так спохватились?чтоб получить медаль за лучший сайт,и потом об этом трубить на всю страну?а раньше почему не додумались?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
А чего они так спохватились?чтоб получить медаль за лучший сайт,и потом об этом трубить на всю страну?а раньше почему не додумались?

У КСа сайт от очень престижной и дорогой студии Артемия Лебедева. Но сделать сайт удобным оказалось слабо. Надеюсь, КС после такого опроса обновит сайт.
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
А чего они так спохватились?чтоб получить медаль за лучший сайт,и потом об этом трубить на всю страну?а раньше почему не додумались?
Не исключено, что абоны жаловаться начали, мол на сайте ничего не понятно, либо чего не хватает... В общем, мое ИМХО, что источник сей идеи - жалобы абонов.
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Нашел интересную ссылочку на одной из страниц сайта, по которой требует авторизацию.

Что бы это значило :confused:
 

Вкладення

  • 2010-11-13_163657.jpg
    2010-11-13_163657.jpg
    27.7 КБ · Перегляди: 562

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
jader, я это знаю. Я имел ввиду ссылку, выделенную желтым на скрине.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
jader, я это знаю. Я имел ввиду ссылку, выделенную желтым на скрине.

Замовивши послугу «2 по 0», Ви зможете телефонувати на два обрані номери в мережі «Київстар» за тарифом 0,00 грн./хв до 31 серпня 2007 р. Послуга доступна новим абонентам, які активують стартовий пакет ACE&BASE або підключаться до контрактних тарифних планів «Київстар» з 24 лютого до 31 березня 2007 р. Послугу необхідно замовити до 05.04.07 р. Вартість замовлення становить 10 грн з урахуванням ПДВ та без урахування збору до ПФ. Акційний тариф діє до 31 серпня 2007 р. або до того моменту, коли будуть використані 1000 акційних хвилин. Починаючи з 1 вересня 2007 р. або відразу після закінчення 1000 хвилин автоматично та безкоштовно активується послуга «Завжди разом», за умовами якої вартість хвилини дзвінка та SMS на два обрані номери — 0,07 грн. Згідно з умовами послуг «2 по 0» та «Завжди разом» стягується плата за з`єднання — відповідно до тарифного плану абонента.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Сайтом DJUICE доволен на 5 из 5, а на сайте Киевстара разве что-то можно найти? Не знал.
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Мне тоже сайт Диджуса лучше нравиться чем КС. :)
 
Зверху