Національний роумінг

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Skuadro, я бы так категорично не говорил. У меня нет цифр, какое количество абонентов за рубежом "кормят" свои карты, но, думаю, значительное и заметное для оператора.
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
уточню - я имел в виду нац роуминг (тема ж про него)
международный канеш да - это будет раньше
 

al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
Тема "авария киевстар" закрыта напишу вопрос сюда.
Водафон регистрируется в сети Киевстар , но смс не приходят.
У всех так или только у меня ?
(сети водафон у меня нет)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запоріжжя
Vodafone.
що при реєстрації в Kyivstar, що Lifecell - sms приходять без проблем. перевірено в різних регіонах від Запоріжжя до Закарпаття

p.s. після усунення аварії KS
 
Реєстрація
06.03.24
Місто
Zhytomyr
Доречі як ви ставитеся до того щоб моб оператори зробили додаткові послуги національного роумінгу для інтернету без обмежень по швидкості наприклад 5ГБ/50грн. Або не більше 1ГБ в день в національному роумінгу після чого швидкість буде 0.5мбіт/с. Просто вже скільки часу минуло а оператори не розвивають роумінг. Якщо 4дж не можуть запустити то хоч би пакети зробіть для нормального 3дж інтернету. Як вам моя думка?
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Доречі як ви ставитеся до того щоб моб оператори зробили додаткові послуги національного роумінгу для інтернету без обмежень по швидкості наприклад 5ГБ/50грн. Або не більше 1ГБ в день в національному роумінгу після чого швидкість буде 0.5мбіт/с. Просто вже скільки часу минуло а оператори не розвивають роумінг. Якщо 4дж не можуть запустити то хоч би пакети зробіть для нормального 3дж інтернету. Як вам моя думка?
Ви подякуйте операторам, взагалі за національний роумінг, щей з доступом в інтернет. Де ви бачили країну з національним роумінгом між операторами?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Де ви бачили країну з національним роумінгом між операторами
Ну, поискать, наверное, можно было бы.

Но сейчас у нас операторы могли бы, опираясь на опыт, проработать правовые моменты.

Например, обязательство включать нац роуминг в местах отсутствия покрытия. Но при этом на паритетной основе. То есть чтобы условный оператор мог "расшарить" сто вышек по просьбе другого оператора, но взамен точно так же "расшарить" своих сто в местах, где другой оператор укажет. И при этом чтобы не было отказов без основания (типа, "нам неинтересно меняться", и все . Тогда тот же Лайф получит доступ к абонентам, куда тянуть собственную инфраструктуру неинтересно, но будет вынужден развивать свою инфраструктуру в тех местах, где других операторов нет, иначе чем меняться то? Конкретно - есть село, в нем две вышки, поставить третью стоит денег, да и места нет, а местные жители против. Приезжие обладатели номеров третьего оператора плюются. Третий оператор ставит свою вышку в селе на другом конце страны, где двое других или даже один из двух операторов не представлен, но стоимость установки ниже, и "меняется" роумингом. Win-Win.

Или если где-то пропадает покрытие (авария/стихийное бедствие, это про мирное время), чтобы другие операторы должны были как можно быстрее нац роуминг включать.

А в общем случае в мирное время нац роуминг - это если все три оператора договорятся вышки использовать совместно. Наверное.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Доречі як ви ставитеся до того щоб моб оператори зробили додаткові послуги національного роумінгу для інтернету без обмежень по швидкості наприклад 5ГБ/50грн. Або не більше 1ГБ в день в національному роумінгу після чого швидкість буде 0.5мбіт/с. Просто вже скільки часу минуло а оператори не розвивають роумінг. Якщо 4дж не можуть запустити то хоч би пакети зробіть для нормального 3дж інтернету. Як вам моя думка?
Ви подякуйте операторам, взагалі за національний роумінг, щей з доступом в інтернет. Де ви бачили країну з національним роумінгом між операторами?
Польша.

Що таке національний роумінг?

Національний роумінг – це послуга, яка надає користувачеві доступ до мережі GSM, керованої іншим національним оператором. У Польщі клієнти Play можуть користуватися цією опцією до 2025 року. Якщо немає покриття домашньої мережі, їхні телефони підключаються до базових станцій, що належать Orange .
neonet pl
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Доречі як ви ставитеся до того щоб моб оператори зробили додаткові послуги національного роумінгу для інтернету без обмежень по швидкості наприклад 5ГБ/50грн. Або не більше 1ГБ в день в національному роумінгу після чого швидкість буде 0.5мбіт/с. Просто вже скільки часу минуло а оператори не розвивають роумінг. Якщо 4дж не можуть запустити то хоч би пакети зробіть для нормального 3дж інтернету. Як вам моя думка?
Ви подякуйте операторам, взагалі за національний роумінг, щей з доступом в інтернет. Де ви бачили країну з національним роумінгом між операторами?
Польша.

Що таке національний роумінг?

Національний роумінг – це послуга, яка надає користувачеві доступ до мережі GSM, керованої іншим національним оператором. У Польщі клієнти Play можуть користуватися цією опцією до 2025 року. Якщо немає покриття домашньої мережі, їхні телефони підключаються до базових станцій, що належать Orange .
neonet pl
Я про національний роумінг між усіма операторами країни! А не лише між двома. (Про оператора Play у Польщі я давно знаю)
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Kritik, схема тупа і економічно нікому не вигідна
Post automatically merged:

Доречі як ви ставитеся до того щоб моб оператори зробили додаткові послуги національного роумінгу для інтернету без обмежень по швидкості наприклад 5ГБ/50грн. Або не більше 1ГБ в день в національному роумінгу після чого швидкість буде 0.5мбіт/с. Просто вже скільки часу минуло а оператори не розвивають роумінг. Якщо 4дж не можуть запустити то хоч би пакети зробіть для нормального 3дж інтернету. Як вам моя думка?
Ви подякуйте операторам, взагалі за національний роумінг, щей з доступом в інтернет. Де ви бачили країну з національним роумінгом між операторами?
Польша.

Що таке національний роумінг?

Національний роумінг – це послуга, яка надає користувачеві доступ до мережі GSM, керованої іншим національним оператором. У Польщі клієнти Play можуть користуватися цією опцією до 2025 року. Якщо немає покриття домашньої мережі, їхні телефони підключаються до базових станцій, що належать Orange .
neonet pl
Я про національний роумінг між усіма операторами країни! А не лише між двома. (Про оператора Play у Польщі я давно знаю)
В кацапстані всі оператори вмикають нацроумінг за вказівкою ФСБ в певному місці. Уже років 15 так
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
twar, Я про національний роумінг по усій країні. А не про кацапню
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
twar, Я про національний роумінг по усій країні. А не про кацапню
14 років, як працює. І не треба винаходити велосипед. Просто в нас європейська країна, тому 73% населення не зрозуміли б плату за роумінг вдома, для них зробили соціальні умови.
 
Реєстрація
06.03.24
Місто
Zhytomyr
Де ви бачили країну з національним роумінгом між операторами
Ну, поискать, наверное, можно было бы.

Но сейчас у нас операторы могли бы, опираясь на опыт, проработать правовые моменты.

Например, обязательство включать нац роуминг в местах отсутствия покрытия. Но при этом на паритетной основе. То есть чтобы условный оператор мог "расшарить" сто вышек по просьбе другого оператора, но взамен точно так же "расшарить" своих сто в местах, где другой оператор укажет. И при этом чтобы не было отказов без основания (типа, "нам неинтересно меняться", и все . Тогда тот же Лайф получит доступ к абонентам, куда тянуть собственную инфраструктуру неинтересно, но будет вынужден развивать свою инфраструктуру в тех местах, где других операторов нет, иначе чем меняться то? Конкретно - есть село, в нем две вышки, поставить третью стоит денег, да и места нет, а местные жители против. Приезжие обладатели номеров третьего оператора плюются. Третий оператор ставит свою вышку в селе на другом конце страны, где двое других или даже один из двух операторов не представлен, но стоимость установки ниже, и "меняется" роумингом. Win-Win.

Или если где-то пропадает покрытие (авария/стихийное бедствие, это про мирное время), чтобы другие операторы должны были как можно быстрее нац роуминг включать.

А в общем случае в мирное время нац роуминг - это если все три оператора договорятся вышки использовать совместно. Наверное.
Вмене наприклад так само лише 2 базові станції в селі а Лайфселл мертвий. Хоча сам оператор каже що покриття є. Хоча насправді немає.
А от зробити якісь умови що до нормального 3дж інтернету можливо. Зараз всі 4G користуються то 3G по факту вільний. Тому обмеження швидкості це звісно не логічно трохи.
(Можна зробити обмеження лише у великих містах якщо це реально впливає на якість зв'язку) Бо таких абонентів які будуть підключатися до національного роумінгу вкрай мало. Бо так чи інакше в будь-якому населеному пункті має працювати як мінімум один оператор.
Хоча 3G теж далеко не всюди є. Київстар навіть вже збирається вимикати його)
 
Реєстрація
06.03.24
Місто
Zhytomyr
Хоча 3G теж далеко не всюди є
Про него надо забывать. В Германии выключили - и никто особых проблем не испытывает. Кроме пользователей нашей "Лайки" и 3mob :) .
В Київстар теж у Сумській області якщо не помиляюсь була інформація що там 3дж переводять в 4дж. Що до Lycamobile Україна. Я даю гарантію що оператори скоро загнуться як Інтертелеком
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
yaroslavJ, Стосовно Lycamobile Україна, сумніваюся. В них бабла вистачить перейти на іншу мережу! Не дарма вони працюють в Європі і не тільки. Я особисто користувався Lycamobile Польща і Lycamobile Данія, і все норм, навіть супер!
 
Зверху