kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Ungvar, там залишають заявки юр/фіз особи, які хочуть встановити поштомат та зможуть забезпечити необхідні умови(площа, живлення, зв'язок тощо)

а я хотів би залишити побажання встановити поштомат в певному районі як фіз особа бо ті що є мені не доступні(під'їзд ЖК) або далеко(500-600м та ще й встановили біля входу у відділення НП)
 
  • Haha
Реакції: twar
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
А хто небудь спробував залишати заявку на встановлення поштомату? Вони хоч реагують на них?
Не має баба клопоту...
Та тю. Хочу поставити поштомат біля своєї аптеки. Що в цьому викликало сміх??
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Ungvar, там залишають заявки юр/фіз особи, які хочуть встановити поштомат та зможуть забезпечити необхідні умови(площа, живлення, зв'язок тощо)

а я хотів би залишити побажання встановити поштомат в певному районі як фіз особа бо ті що є мені не доступні(під'їзд ЖК) або далеко(500-600м та ще й встановили біля входу у відділення НП)
Якщо 500-600м, то чим погана кур'єрська доставка +20 грн до тарифу (пан обмежено придатний?)
Post automatically merged:

Я знаю, що поштомати встановлювали в "Подорожник" але потім демонтували. Може, джентельменську угоду уклали з іншою мережею
Post automatically merged:

Знаю, що в нп є ліміт по точках на район. Знайомий хотів відкрити в Київській області в певному селі. Сказали - ніт, у нас угода з ФОП Семен, який має права розвитку мережі в районі
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Якщо 500-600м, то чим погана кур'єрська доставка +20 грн до тарифу (пан обмежено придатний?)
Тим що в поштомат ти заходиш коли тобі зручно, а для кур'єра треба думати будеш ти в час доставки вдома, на роботі чи за пивом виходити.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Насправді наявність поштомату біля торг точки (аптека, магаз тощо) це додаткові люди, які можуть зайти до точки. А з урахуванням того, що НП ставить поштомат за свій рахунок, то це взагалі цікаво.
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Якщо 500-600м, то чим погана кур'єрська доставка +20 грн до тарифу (пан обмежено придатний?)
Тим що в поштомат ти заходиш коли тобі зручно, а для кур'єра треба думати будеш ти в час доставки вдома, на роботі чи за пивом виходити.
плюс ще додам що деякі продавці дають безкоштовну доставку тільки у відділення/поштомат, а кур'єром буде платно - повна вартість доставки, а не + 20-35 грн.

в останньому випадку доставка 159 грн до поштомату 0 грн
або кур'єром 159+35 грн.
що обрали б ви?
для мене вибір очевидний.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Якщо 500-600м, то чим погана кур'єрська доставка +20 грн до тарифу (пан обмежено придатний?)
Тим що в поштомат ти заходиш коли тобі зручно, а для кур'єра треба думати будеш ти в час доставки вдома, на роботі чи за пивом виходити.
Можна вибрати час доставки
Post automatically merged:

безкоштовну доставку тільки у відділення/поштомат, а кур'єром буде платно - повна вартість доставки, а не + 20-35 грн.
Зробити переадресацию на ті самі 35 що заважає
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Можна вибрати час доставки
І це усе одно буде не точний час, а інтервал у 3 години коли тобі треба бути на місці. На відміну від поштомату де ти просто виходиш коли тобі зручно.

Зробити переадресацию на ті самі 35 що заважає
Це знову зайвий час і зайві рухи.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
webivan, так ось 2 дні тому мені була доставка. Прийшла смс з вказаним часом, вони самі визначили. Далі кур'єр приїхав на 2 години раніше. Хто так робить не знаю
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
webivan, так ось 2 дні тому мені була доставка. Прийшла смс з вказаним часом, вони самі визначили. Далі кур'єр приїхав на 2 години раніше. Хто так робить не знаю
А що ти зробив, щоб тебе не ігнорили?
Я в таких випадках дзвоню на гарячу лінію і все привозять тоді, коли мені зручно +/- 15 хв. Причому, так у Львові і в Києві було.
Post automatically merged:

Можна вибрати час доставки
І це усе одно буде не точний час, а інтервал у 3 години коли тобі треба бути на місці. На відміну від поштомату де ти просто виходиш коли тобі зручно.

Зробити переадресацию на ті самі 35 що заважає
Це знову зайвий час і зайві рухи.
Зайвий час і зайві рухи - це поки ти не отримував цінні посилки з покупками в поштомат. Життя вчить. І поки закладочник не почне халявити.
Поштомат - хороша штука для дешевого непотребу
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
в останньому випадку доставка 159 грн до поштомату 0 грн
або кур'єром 159+35 грн.
що обрали б ви?
для мене вибір очевидний.
В моєму випадку я два роки мав преміум акаунт "Розетки" і все приїжджало кур'єром додому. Решта їздило Justin 7 хв пішки від дому. Зараз маю -20% знижки на доставку НП, але стараюсь замовляти "Укрпоштою" (своє відділення я вже виховав. Працюють, як годинник). З 2014 року 4 рази змінював місце проживання, різні міста. В одному випадку в 2015 році поповнював рахунок поштарці на 100 грн і все носили додому. В решті випадків все типово: 3 скарги з відеофіксацією роботи конкретного відділення і відділення починало працювати прекрасно. Зникали черги, люди були завжди привітні і на робочому місці.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
в останньому випадку доставка 159 грн до поштомату 0 грн
або кур'єром 159+35 грн.
що обрали б ви?
для мене вибір очевидний.
3 скарги з відеофіксацією роботи конкретного відділення і відділення починало працювати прекрасно.
І відділення просто закривають назавжди
 
  • Dislike
Реакції: twar
Реєстрація
21.11.08
Місто
Косів
Телефон
iPhone X
Отправил наложкой 5 кг, пролежала посылка неделю, человек не забрал, нажал повернення.
Оплатил 160 грн. Сняли получается за обратную доставку всего 18 грн.
Разве не 280 должно было быть, туда-обратно?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Отправил наложкой 5 кг, пролежала посылка неделю, человек не забрал, нажал повернення.
Оплатил 160 грн. Сняли получается за обратную доставку всего 18 грн.
Разве не 280 должно было быть, туда-обратно?
Повернення (на відділення/поштомат з якого була відправка) безкоштовне. Іноді беруть плату в розмірі комісії від оцінки 0.5%.
Оцінка була ~3600грн?
 
Реєстрація
10.02.24
Місто
Київ
Всім доброго вечора!
Запрошую пройти невеличкий опитувальник (декілька питань) на тему відстеження посилок Нової Пошти
(дослідження проходить в рамках курсу продуктивого дизайну у Projector Institute).


Особливо будуть корисні відповіді тих, в кого не так давно були проблеми з відстеження посилок, і ви б хотіли поділитись цим досвідом.

🤗
 
Зверху