Новини Інтертелеком

  • Автор теми Irop
  • Дата створення

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
21.08.18
Місто
Одесса
Телефон
redmi note 5 (CN) 4\64
Хех мда :unsure:
Уважаемые абоненты, с 01 марта 2020 года, компания Интертелеком переводит абонентов архивных интернет тарифных планов на действующие интернет тарифы.

В новых тарифных планах представлены улучшенные условия:unsure:

Полный список RIP тарифов
 
Реєстрація
08.06.17
Місто
Одеса
Телефон
Oneplus Nord N10
Батькам Супер безліміт 120 (2500 мб на день) за 149 гр змінюють на Онлайн 150 за 150гр (25000 мб на місяць):(
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Батькам Супер безліміт 120 (2500 мб на день) за 149 гр змінюють на Онлайн 150 за 150гр (25000 мб на місяць):(
Так вже обсуждали. Їхні інтернет тарифи зараз м'яко кажучи до одного місця. В того самого Лайфа і швидкість інтернету і ціна набагато привабливіші. Я своїх два номери які були на "безліміт 44" засунув в тумбочку, а витягнув старі 3ж HDSPA модеми, вставив туди лайфовський "гаджет" за 50 грн і маю тих самих 7500мб в місяць за 50 грн на швидкості гаратованиій 7мб/с в порівнянні з 7500 за 75 грн на швидкості 1-5 мб/с. Соррі за офтоп.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так вже обсуждали. Їхні інтернет тарифи зараз м'яко кажучи до одного місця. В того самого Лайфа і швидкість інтернету і ціна набагато привабливіші.
Та воно то так. Але не всі готові відвалити за нормальний 4ж модем 1...2к грн. От тому й сидять на сдма. В мене така ж ситуація. Маю модем з рев.Б і буду сидіти на ньому до останнього. Хоч в Лайфа й дешевші тп, але відвалити за новий багатодіапазонний модем, грошей завжди не вистачає. А купувати якесь дешеве г, не хочу.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Так вже обсуждали. Їхні інтернет тарифи зараз м'яко кажучи до одного місця. В того самого Лайфа і швидкість інтернету і ціна набагато привабливіші.
Та воно то так. Але не всі готові відвалити за нормальний 4ж модем 1...2к грн. От тому й сидять на сдма. В мене така ж ситуація. Маю модем з рев.Б і буду сидіти на ньому до останнього. Хоч в Лайфа й дешевші тп, але відвалити за новий багатодіапазонний модем, грошей завжди не вистачає. А купувати якесь дешеве г, не хочу.
Я не купував модеми-тільки стартові пакети по 25 грн. А модеми я тоже витягнув з тумбочки старі, які працюють тільки в 3ж до 7,5 мб/с. Їх на базарі чи на ОЛХ насипом можна брати, в мене на роботі їх ящичок лежить. Але не зважаючи на те і швидкість і якість інтернету на порядок вища ніж в ІТ рев Б. Батькам в селі за голову вистачає.
 
Реєстрація
08.06.17
Місто
Одеса
Телефон
Oneplus Nord N10
Вже б давно відмовився від їхнього "інтернету". Але там де вони живуть нічого окрім інтертелекому та миртелелекому не має
 
Реєстрація
12.03.17
Місто
Львов
С Е-95 конечно зверская подстава вышла. Хоршо что не купил этот роутер, а мысль такая совсем недавно была. Пользуюсь интернетом пока на голосовом стартовом пакете без абонплаты, просто заказывая дополнительный трафик 5 Гиг за 40, 10 Гиг за 60 или 30 Гиг за 120 грн. В принципе неплохо, но если и это прикроют - прощай Интер... Новые интернет - тарифы это жуть редкая.
 
Реєстрація
12.03.17
Місто
Львов
Мав би пройти, як що був придбаний стартовий пакет "інтернет". В розділі інтернет тарифів на сайті, в додаткових послугах також є пакети за 40 - 60 - 120 грн.
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Не нашел темы Акции Интертелеком, оставлю здесь. Пришла СМС на основной номер Интера, от Интера. Splaty abonentsku platu za nomerom 44xxxxxxx do 31.03.20 ta otrumai 50 hv na mob.operatoriv. Aktsia die do 01.06.20. Info 0800755755.
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Номер, который предлагается пополнить стоит в модеме. Тариф архивный, голосовой. Номер использую редко, но он действителен.
 
Реєстрація
12.03.17
Місто
Львов
Интер запустил весеннюю акцию - доп. пакеты минут и мегабайт + безлимит за 150 грн. Но что то не могу въехать мозгом, зачем пакет 30 минут за 15 гривен, если и без пакета минута стоит 50 копеек???
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Интер запустил весеннюю акцию - доп. пакеты минут и мегабайт + безлимит за 150 грн. Но что то не могу въехать мозгом, зачем пакет 30 минут за 15 гривен, если и без пакета минута стоит 50 копеек???
Это для тех кто не знаком с математикой
 
Зверху