Новини Інтертелеком

  • Автор теми Irop
  • Дата створення

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Ті тп існують, мабуть, лише для
жаль, что не наоборот
Кому жаль?
Залишились ще такі, хто платить абонку?

думаете, вообще никто не платит?
It phone - интересная тема для оккупированных территорий, если нужно и звонить, и смс принимать на украинский номер, потому, думаю, платят и немало.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
It phone - интересная тема для оккупированных территорий, если нужно и звонить, и смс принимать на украинский номер, потому, думаю, платят и немало.
не дуже воно там популярне через періодичні глюки з разлогіном та блокування номерів
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
думаете, вообще никто не платит?

It phone - интересная тема для оккупированных территорий, если нужно и звонить, и смс принимать на украинский номер, потому, думаю, платят и немало.
Мєня тєрзают смутниє сомнєнія. (с)
І тут питання от в чому. В тп ІТ Базовий абонка зараз 95 грн, за яку дають 100 хв для дзвінків на ворогів і якусь кількість інтернету. Безліміт в мережі не рахуємо, бо практично нема до кого дзвоити всередині мережі. Оскільки покриття оператора відсутнє, крім Одеської області, то абоненти в інших регіонах не можуть скористатись інтернетом, а зможуть використати лише 100 хв для дзвінків через сіп. Тому, вартість 1 хв у разі сплати абонки = 95 коп. А якщо абонку не платити, то згідно умов тп, вартість 1 хв = 50 коп. Тому, для чого платити абонку? Її платять, мабуть, лише для ті абоненти, які мають можливість користуватись інтернетом від ІТ. Або ті, хто з математикою не дружить (за умови, що вони не використовують пакет інтернету від ІТ).
Можливо, в інших тп ситуація із вартістю 1 хв відрізняється, але привід задуматись про доцільність оплати абонки, є.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
raptor, я плачý. Один номер оплачиваю каждый месяц (причем ruim в основном для входящих и всего одного-двух исходящих в месяц. Так что там стоимость минуты вообще фантастическая. Но - надо). И ещё один - раз в полгода, чтобы не "сгорел".
если нужно и звонить, и смс принимать на украинский номер, потому, думаю, платят и немало.
Смотря кто. Контракт вынуждены оплачивать. А если припейд, то как раз немного. Родственникам заграницу поставил, за два года гривен сто на пять номеров заплатили. Причем большая часть оплат не когда за границей, а когда "в отпуске" в Украине. И при этом у них лайф с "дата" тарифом. То есть они не звонят с другого оператора, и поэтому звонки не нужны. Нет, звонки вообще как таковые не нужны, все через мессенджеры. Правда, в последние недели из-за выключений электроэнергии интернет на стороне Украины не очень, поэтому в июне на двадцать гривен уже пополнил. Но, думаю, Интеру это не сильно помогает.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
raptor, я плачý. Один номер оплачиваю каждый месяц (причем ruim в основном для входящих и всего одного-двух исходящих в месяц. Так что там стоимость минуты вообще фантастическая. Но - надо). И ещё один - раз в полгода, чтобы не "сгорел".
если нужно и звонить, и смс принимать на украинский номер, потому, думаю, платят и немало.
Смотря кто. Контракт вынуждены оплачивать. А если припейд, то как раз немного. Родственникам заграницу поставил, за два года гривен сто на пять номеров заплатили. Причем большая часть оплат не когда за границей, а когда "в отпуске" в Украине. И при этом у них лайф с "дата" тарифом. То есть они не звонят с другого оператора, и поэтому звонки не нужны. Нет, звонки вообще как таковые не нужны, все через мессенджеры. Правда, в последние недели из-за выключений электроэнергии интернет на стороне Украины не очень, поэтому в июне на двадцать гривен уже пополнил. Но, думаю, Интеру это не сильно помогает.
Думаю, це одиничні випадки. Так щоб платити регулярно абонку, мабуть, лише в Одесі є сенс. І то, невідомо, скільки абонентів платять регулярно.
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
В Одесі є сенс, якщо використовувати ruim.
Якщо чисто sip від it phone, то прив'язки до Одеси однієї, не має бути. Бо телефонувати безлімітно можна на номери інтера в іт фон, хоч за границю, хоч по Україні, хоч в підземелля з проведеним wifi, тощо...
Особисто я не дуже вбачаю такої потреби, за наявністю достатньої кількості мессенджерів, на котрі теж можна телефонувати, але там трафіка треба трохи більше, а не 12кбіт, як пише інтер.
Сам, особисто, використовую і sip від інтера через it phone, і ruim в Одесі
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
raptor, я плачý. Один номер оплачиваю каждый месяц (причем ruim в основном для входящих и всего одного-двух исходящих в месяц. Так что там стоимость минуты вообще фантастическая. Но - надо). И ещё один - раз в полгода, чтобы не "сгорел".
если нужно и звонить, и смс принимать на украинский номер, потому, думаю, платят и немало.
Смотря кто. Контракт вынуждены оплачивать. А если припейд, то как раз немного. Родственникам заграницу поставил, за два года гривен сто на пять номеров заплатили. Причем большая часть оплат не когда за границей, а когда "в отпуске" в Украине. И при этом у них лайф с "дата" тарифом. То есть они не звонят с другого оператора, и поэтому звонки не нужны. Нет, звонки вообще как таковые не нужны, все через мессенджеры. Правда, в последние недели из-за выключений электроэнергии интернет на стороне Украины не очень, поэтому в июне на двадцать гривен уже пополнил. Но, думаю, Интеру это не сильно помогает.
Думаю, це одиничні випадки. Так щоб платити регулярно абонку, мабуть, лише в Одесі є сенс. І то, невідомо, скільки абонентів платять регулярно.
Стосовно абонентів, є якійсь кількісний показник, чи зі стелі?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Стосовно абонентів, є якійсь кількісний показник, чи зі стелі?
Якщо уважно прочитаєш мій допис, то знайдеш там відповідь. Якщо не знайдеш, то ще уважніше прочитай мій допис. І так - поки не побачиш відповідь.
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Стосовно абонентів, є якійсь кількісний показник, чи зі стелі?
Якщо уважно прочитаєш мій допис, то знайдеш там відповідь. Якщо не знайдеш, то ще уважніше прочитай мій допис. І так - поки не побачиш відповідь.
Стосовно якого саме дописа?
У останніх лише пространне суб'єктивне судження стосовно хто платить повну абонку.
Моє питання скільки абонів у загальному живих, жевріючих та мертвих має Інтер?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Стосовно якого саме дописа?
У останніх лише пространне суб'єктивне судження стосовно хто платить повну абонку.
Стосовно того мого дописа, під яким ти задавав питання. Оскільки ти сам побачив, що це моє особисте "пространне суб'єктивне судження", тому не бачу сенсу в твоєму питанні:
Стосовно абонентів, є якійсь кількісний показник, чи зі стелі?
бо жодних цифр не було названо. Тому про яку стелю мова? У моєму дописі були такі слова, як "думаю", "мабуть", "невідомо", які говорять про невизначеність і те, що це лише мої особисті думки на дану тему, які не претендують на істину останньої інстанції.
 
Зверху