Новини Київстар

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Особливо здивувало, що в селах, навіть де вже є лте, цього робити не планують
Какая цель LTE900? Дать покрытие, т.к. большой ёмкости сети в ней не будет.
Зачем ставить LTE900 в месте, где уже есть покрытие LTE1800? Покрытия для основного кол-ва абонентов сеть не добавит, только задублирует, а скромная добавленная ёмкость будет быстро сожрата безлимщиками
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
@yahoo а как, сидя на диване, вы определяете, где и какую частоту нужно внедрять? Вот, технари киевстаровские, имеющие на руках четкие цифры, и то не всегда правильно могут предугадать нагрузку и потребление клиентом. А у вас все так складно и просто. Поделитесь методикой.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
@yahoo в тому то і справа, що покриття явно не відповідає заявленому на сайті. За кілометр від БС взагалі переходить в режим вуличного. Тому й питався в них. При чому те село знаходиться на автодорозі Ужгород-Чоп і веде на кордон, а значить мало б підпадати під "покращення" в першу чергу. Я розумію, що не буде великих швидкостей, але гарний пінг і навіть 1 мегабіт дає можливість використанню мессенджерів для дзвінків...Саме для цього й чекаю на низькі частоти.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
@yahoo а как, сидя на диване, вы определяете, где и какую частоту нужно внедрять?
Где я определял "где и какую частоту внедрять"? :unsure:
Правильно, это не моя работа, также как и не Матвєя, а технарей КС.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
При чому те село знаходиться на автодорозі Ужгород-Чоп і веде на кордон, а значить мало б підпадати під "покращення" в першу чергу.
А с чего эт ты решил, что оно должно? :) Может у них, в рамках ограниченного бюджета, есть другие более приоритетные места о которых ты не догадываешься
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
При чому те село знаходиться на автодорозі Ужгород-Чоп і веде на кордон, а значить мало б підпадати під "покращення" в першу чергу.
А с чего эт ты решил, что оно должно? :) Может у них, в рамках ограниченного бюджета, есть другие более приоритетные места о которых ты не догадываешься
Бо
"Розвиток зв’язку 4G у селах й на автодорогах є задачею державної ваги"
Траса по який їздять каміони за кордон же до таких відноситься чи я чогось не розумію?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Зачем ставить LTE900 в месте, где уже есть покрытие LTE1800?
Может быть у меня будет ловить 4G не только в зале и на кухне, а и в более дальних комнатах.
1. Есть вероятность, что ты не увеличишь свой чек, если уже оплачиваешь безлим инет от Киевстар
2. Скорость интернета в "более дальних комнатах" будет значительно ниже и кто будет в этом случае крайний?
-Правильно, Киевстар, потому что у него медленный 4G

Ведь обыватель в сортах LTE не разбирается, он может решить что инет от КС медленный и задумается перейти к конкуренту
Т.о. получаем минус к восприятию бренда
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Зачем ставить LTE900 в месте, где уже есть покрытие LTE1800?
Может быть у меня будет ловить 4G не только в зале и на кухне, а и в более дальних комнатах.
Якщо брати моє містечко, то БС з лте 2600/1800 знаходиться за містом і агрегація є лиш в полі, а покриття лте в пів міста взагалі відсутнє навіть на вулиці. Я живу за 800 метрів від тої БС і агрегації вдома ще не бачив. На кухні і так далі бачу лиш едж)))
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Уточню. Я не утверждаю, что не нужно ставить LTE900 на базе, где уже есть LTE1800/2600.
Я лишь утверждаю, что не всё так однозначно, и не в каждом селе с LTE1800 нужно обязательно добавлять базу с LTE900
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Уточню. Я не утверждаю, что не нужно ставить LTE900 на базе, где уже есть LTE1800/2600.
Я лишь утверждаю, что не всё так однозначно, и не в каждом селе с LTE1800 нужно обязательно добавлять базу с LTE900
Тоді нехай малюють вся трійка карти, які відповідають дійсності...А то по карті килими на 10ки кілометрів від БС з лте, а по факту бачимо едж...І в селах, особливо якщо там є їхні абоненти в більшості, все ж варто включати, бо інколи мобільний Інтернет це єдино можлива опція використовувати вихід у всесвітню павутину. А так едж по ціні лте і по карті все покрито)))
 

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
Тоді нехай малюють вся трійка карти, які відповідають дійсності...А то по карті килими на 10ки кілометрів від БС з лте, а по факту бачимо едж...
Все трое рисуют карты на Atolle. Софт учитывает рельеф и сходные параметры оборудования которое стоит на местности.
Но софт не учитывает толщину стен твоего дома, этажность, плотность застройки, лесопосадки и ещё куча прочей разной ерунды которую предугадать очень сложно в совокупности. Потому получается на карте среднее по больнице. И следует обращать таки внимание на приписки под картой которые я ниже выделил красным на скрине. И здравомысленно это воспринимать а не смотреть в карту и верить как божей росе.
Безымянный.jpg
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Я лишь утверждаю, что не всё так однозначно, и не в каждом селе с LTE1800 нужно обязательно добавлять базу с LTE900
Навіщо взагалі про це писати? В цілому по лікарні всюди треба ставити БС LTE 900 МГц. Тому, що всередині приміщень погане покриття LTE 1800/2600. Наприклад там де я: всередині квартири (місто а не село!) ловить LTE 1800 і іноді задуває 2600. Але толку з цього небагато, бо сигнал в приміщеннях слабкий близько -100...-120 dBm і LTE працює погано, особливо вдень. Буває, що LTE взагалі пропадає і перекидає в 2G. Так треба чи ні робити LTE 900? Звичайно, треба.
 
Реєстрація
04.06.17
Місто
None
Телефон
Redmi 5 Redmi 8 mi 9 lite
https://rabota.ua/company874/vacancy7908223 Аналізує показники роботи сервісу Voice over LTE, готує рекомендації щодо вдосконалення параметрів радіомережі, транспортної мережі та основної мережі. интересно =) Досвід проектування та оптимізації мереж LTE / VoLTE.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
З 22 квітня 2020 року для спрощення налаштування та використання 2G-, 3G- та 4G-інтернету, послуги передачі даних будуть автоматично підключені для всіх абонентів передплаченого зв’язку з тарифними планами, які включають мегабайти мобільного інтернету.

Підключення здійснюються без будь-якої додаткової плати. У випадку необхідності абоненти зможуть самостійно відключити доступ до інтернету на своєму девайсі у його налаштуваннях.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
З 22 квітня 2020 року для спрощення налаштування та використання 2G-, 3G- та 4G-інтернету, послуги передачі даних будуть автоматично підключені для всіх абонентів передплаченого зв’язку з тарифними планами, які включають мегабайти мобільного інтернету.

Підключення здійснюються без будь-якої додаткової плати. У випадку необхідності абоненти зможуть самостійно відключити доступ до інтернету на своєму девайсі у його налаштуваннях.

Не поняла...
Если у меня 2-симочник и интернет выбран не от КС ?
Или это касается пользователей,у которых кнопочная звонилка и они отключили в ней интернет за ненадобностью?
Или как? :)
 
Реєстрація
05.10.19
Місто
Мариуполь
З 22 квітня 2020 року для спрощення налаштування та використання 2G-, 3G- та 4G-інтернету, послуги передачі даних будуть автоматично підключені для всіх абонентів передплаченого зв’язку з тарифними планами, які включають мегабайти мобільного інтернету.
чергове покращення.....
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
З 22 квітня 2020 року для спрощення налаштування та використання 2G-, 3G- та 4G-інтернету, послуги передачі даних будуть автоматично підключені для всіх абонентів передплаченого зв’язку з тарифними планами, які включають мегабайти мобільного інтернету.

Підключення здійснюються без будь-якої додаткової плати. У випадку необхідності абоненти зможуть самостійно відключити доступ до інтернету на своєму девайсі у його налаштуваннях.
не понятна логика. и вообще, что они хотят? есть тарифы, где принудительно отключена передача данных?
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху