Офлайн навігація/карти

Телефон
Samsung S8 + Xiaomi Mi Max 2
Rost_K, ти підключаєш до Orux зовнішні джерела з "супутником"?

Телефон
Rost_K, Switch maps -> обираєш офлайн чи онлайн карти. Наскількі розумію, то список онлайн карт (зовнішні джерела) можна редагувати. По аналогії з SASGIS. Тобто підключив "Нокііа.Супутник", переглядаєш певну територію. Кеш залишився і використовувати його офлайн.

Rost_K

местный
Кочевник, ми про смартфони та Андроїд? Як що ні, то вибачаюсь.

Телефон
Rost_K, про смартфони і андроїд. :)
В папці з оруксом є файл - onlinesources.xml в якому список всіх джерел онлайн-мап. Якщо правильно в нього прописати "супутник" (як це роблять в SASGIS), то можна користуватися супутниковими режимами в Orux. А оскількі останній кеш не витирає, то залишати його на потім.

Rost_K

местный
Кочевник, так, є, качаю супутникові квадрати потрібні (там є така опція), потім без інтернету користуюсь.

Телефон
Хотів порадити карти OsmAnd. Використовую їх для прокладання веломаршрутів.
Але через те, що в безкоштовній версії джерело карт не змінюється, остання подорож не досягла кінцевої точки. За 8 км до фінішоної точки дорога, якою вів мене навігатор, зникла. Об`їзд додатково вимагав 25-30 км.
Як помітив пізніше, таких "польових доріг", що не існують, в мене було мінімум 4. Що наступного дня додало ще 5 км об`їздів :(

Julian

Известный пользователь
Телефон
iPhone 7, Fly IQ440
Але через те, що в безкоштовній версії джерело карт не змінюється, остання подорож не досягла кінцевої точки. За 8 км до фінішоної точки дорога, якою вів мене навігатор, зникла. Об`їзд додатково вимагав 25-30 км.
Як помітив пізніше, таких "польових доріг", що не існують, в мене було мінімум 4. Що наступного дня додало ще 5 км об`їздів :(
Я для веліка користуюсь Komoot, не підвів ні разу

Sanyok77

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi Redmi 5 Plus
Езжу на велике, юзаю "Страву".
Но если запустить приложение БЕЗ ИНТЕРНЕТА, то он может некорректно считать дистанцию - и это при включенном GPS!
У меня дистанцию 1.8 км посчитал как 1.93 км.
Также недостатком этого приложения вижу искривлённые линии, когда езжу прямо по дороге (т.е. вроде как ничто не мешает нарисовать линию прямо).

Вложения

AlexDVS

Читатель
Телефон
Samsung Galaxy J7 (2016)
Может кто дорисовал? И на следующий день как раз обновление пришло.

Паук

Пивовар
Телефон
(M) forever
Як помітив пізніше, таких "польових доріг", що не існують, в мене було мінімум 4.
Я інколи вмикаю османд, в суворих їбуках, коли інтуіція каже "всьо, приїхали" і незрозуміло, куди далі. Так от, навіть у "безкоштовній", з детальними картами області, малюються стежини, які ледве помітні у реалі, але вони є. Трапляються ситуації, коли ця стежина вщент заросла "підліском", або десь на лугах їдеш по пояс у траві і навіть старої колії нема, або впираєшся у якийсь струмок чи затоплену місцину, але це вже іздєржки місцевості.

Вложения

• 173.3 KB Просмотры: 28
  • 723 KB Просмотры: 28

Barin

Заблудший
Так от, навіть у "безкоштовній", з детальними картами області, малюються стежини, які ледве помітні у реалі, але вони є.
Некоторые карты просто со спутника рисуют дороги. Там где они есть их не видно за деревьями или наоборот там где есть полевые дороги они не отображается.

Alex

Модератор
Телефон
Honor 10
Езжу на велике, юзаю "Страву".
После поездки на 65 км, когда Страва разрядила мне почти в хлам аккум в телефоне, я стал чуть хитрее - запускаю тренировку "Велосипед" на своих часах Amazfit Bip. После окончания тренировки она попадает в родное приложение, а оттуда - в Страву, причем уже с показателями пульса. И телефон цел :)

EvgenyTar

наблюдатель
Телефон
Redmi Note 7
Телефон
А ті що скачуються напряму з додатку? Програма встановлена нещодавно, карта Київської області має максимум пару місяців.

Сверху