Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Chаtik, пумб когда-то ввел правило - если клиент не логинился в web-версию более месяца, то доступ туда блокировался и оставалось только приложение.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Не пройшов рік, як прийшла чергова бонусна пропозиція.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240318_152247_PUMB Online.jpg
    Screenshot_20240318_152247_PUMB Online.jpg
    78.5 КБ · Перегляди: 85

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Не пройшло і декілька місяців як підняли ліміт до 50 тис. сьогодні. :oops:
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Не пройшло і декілька місяців як підняли ліміт до 50 тис. сьогодні. :oops:
Мені вчора підняли до 31 900 грн.
З початку року було 18 000, потім зробили 18 400. І ось після оплати кредитного платежу підняли до 31900.
Ще й прислали сповіщення, що тепер "щомісячна ставка за кредитом всього 2,22%". Це мабуть про розстрочку мова.
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
На заблоковану кредитку підняли ліміт з 20 до 40. Коли можна буде закрити рахунки онлайн вже?
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
У останній версії мобільного застосунку додали можливість підписки на сповіщення про зміни в курсах валют.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Шикарний подарунок сьогодні зробили: 5000 грн в розстрочку на 3 місяці без відсотків, ще й 100 грн кешбеку зверху...
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Ці 5000 не зовсім без відсотків - там щоденно десь 1 копійка нараховується.
За 3 місяці може десь 1 грн переплати вийде. Взяв 5000, а віддав 5001.
Причому в ПУМБ Онлайн начебто можна і з ВсеМожу взяти гроші для погашення боргу, але мені у відділенні сказали:
"Тільки з ВсеКарти або з іншого банку, якщо вписати номер картки+термін дії+CVV/CVC код".
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У останній версії мобільного застосунку додали можливість підписки на сповіщення про зміни в курсах валют.
а ще прийшла підказка, що баланс за карткою можна додатково висвітлювати в іншій валюті, приміром в доларах. Я так розумію, це буде зручно, якщо розраховуватись за кордоном. Баланс обирається за конкретною карткою. Я обрав для нової додаткової, то за основною нема подвійного балансу. Цікава фіча, ніколи такого не бачив.
 
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
а ще прийшла підказка, що баланс за карткою можна додатково висвітлювати в іншій валюті, приміром в доларах. Я так розумію, це буде зручно, якщо розраховуватись за кордоном. Баланс обирається за конкретною карткою. Я обрав для нової додаткової, то за основною нема подвійного балансу. Цікава фіча, ніколи такого не бачив.
Дійсно дуже цікаво виглядає еквівалентний баланс, навіть прогрессивні Моно до такого не додумались ще.

А підписка на курс валют працює, хоча й з невеликою затримкою. Зайшов без сповіщення - бачу що курс фактично змінився. Аж потім кілька хвилин потому нарешті приходить пуш про зміну курса.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
18.11.19
Місто
Харьков
Одна из просроченных (02/24) карт не хочет добавляться в Google pay из приложения.... хотя другие просроченные добавляются.

Пишет: не удалось завершить настройку карты для бесконтактной оплаты.

Никто не знает, как побороть?
Или не через приложение - может какой-то волшебный срок действия ввести? 05/24 не подошёл.

Хм, походу визы добавляются, мастер - нет
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Одна из просроченных (02/24) карт не хочет добавляться в Google pay из приложения.... хотя другие просроченные добавляются.

Пишет: не удалось завершить настройку карты для бесконтактной оплаты.

Никто не знает, как побороть?
Выпустить доп. виртуалку в пумбовском приложении
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
18.11.19
Місто
Харьков
Выпустить доп. виртуалку в пумбовском приложении

Это как бы да, но
выпускаемая в приложении виртуалка не несёт золотые скорлупки от яиц (Mastercard bilshe).
А у меня была надежда добить до ближайшего сертификата
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
выпускаемая в приложении виртуалка не несёт золотые скорлупки от яиц (Mastercard bilshe).
дивно, моя всеможу несла срібні.
Потрібно було платну додаткову випустити за разово 100 грн. Платінум. Вона несе золото
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху