Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Чи є якісь лайфхаки як зробити щоб перестали телефонувати їх фінансові консультатанти?
Віддати борги.
Та вони не про борги дзвонять. Предлагають депозити чи кредити. І мабуть у них скрипт такий, що треба разів 6 ні сказати щоб відстали.
Ні якому іншому банку таких наполегливих не зустрічав.
 
Реєстрація
18.07.18
Місто
Киев
Чи є якісь лайфхаки як зробити щоб перестали телефонувати їх фінансові консультатанти?
Віддати борги.
Та вони не про борги дзвонять. Предлагають депозити чи кредити. І мабуть у них скрипт такий, що треба разів 6 ні сказати щоб відстали.
Ні якому іншому банку таких наполегливих не зустрічав.
Они звонят по скрипту. На любой вариант вашего ответа прописано что сказать чтобы продолжить разговор. Говорите "нет" и вешайте трубку.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Они звонят по скрипту. На любой вариант вашего ответа прописано что сказать чтобы продолжить разговор.
А если положил трубку то у них прописано перезвонить чуть позже, и все начинать сначала:ROFLMAO:
 
  • Haha
Реакції: fnm

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Чи є якісь лайфхаки як зробити щоб перестали телефонувати їх фінансові консультатанти?
Когда-то в профильной ветке на финанс юа можно было написать в личку представителю пумбы и звонки прекращались волшебным образом. Лично проверял, ибо на тот момент реально достали; с тех пор не звонят уже пару лет примерно.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Чи є якісь лайфхаки як зробити щоб перестали телефонувати їх фінансові консультатанти?
Віддати борги.
Та вони не про борги дзвонять. Предлагають депозити чи кредити. І мабуть у них скрипт такий, що треба разів 6 ні сказати щоб відстали.
Ні якому іншому банку таких наполегливих не зустрічав.
Я попросив видалити мене з бази для рекламних дзвінків і тд
Коли ще раз набрали я попросив перевірити чи є позначка не дзвонити мені в рекламних і інформативних цілях
Перевірили що є
Запитав чому знову дзвонять і попередив що наступного консультанта обкладу триповерховими і прокляну 🤬
Все це було дуже ввічливо з моєї сторони
Вибачились і більше не дзвонили
Вже більше року тихо
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Мне переодически раз месяц звонят с просьбой воспользоватся кредиткой и то в последнее время не каждый месяц.
 
  • Wow
Реакції: cat
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Чи є якісь лайфхаки як зробити щоб перестали телефонувати їх фінансові консультатанти?
Віддати борги.
Та вони не про борги дзвонять. Предлагають депозити чи кредити. І мабуть у них скрипт такий, що треба разів 6 ні сказати щоб відстали.
Ні якому іншому банку таких наполегливих не зустрічав.
Они звонят по скрипту. На любой вариант вашего ответа прописано что сказать чтобы продолжить разговор. Говорите "нет" и вешайте трубку.
Про скрипты понятно. Жалко девочек этих. Я опытным путем выяснил, что надо 5-6 раз нет сказать чтоб отстали.
Если говоришь подумаю - спрашивают, когда перезвонить.

В апликуху страшно заходить уже - начинают трезвонить: "вы смотрели депозит, но так и не открыли".

Если не брать трубку, будут названивать каждый день.

Такого навязчиввого сервиса не в одном другом банке нет.

Иногда хочется закрыть вообще счет там, только чтоб они не звонили больше))

В поддержку писал пару раз по этому поводу.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Чи є якісь лайфхаки як зробити щоб перестали телефонувати їх фінансові консультатанти?
Віддати борги.
Та вони не про борги дзвонять. Предлагають депозити чи кредити. І мабуть у них скрипт такий, що треба разів 6 ні сказати щоб відстали.
Ні якому іншому банку таких наполегливих не зустрічав.
Они звонят по скрипту. На любой вариант вашего ответа прописано что сказать чтобы продолжить разговор. Говорите "нет" и вешайте трубку.
Про скрипты понятно. Жалко девочек этих. Я опытным путем выяснил, что надо 5-6 раз нет сказать чтоб отстали.
Если говоришь подумаю - спрашивают, когда перезвонить.

В апликуху страшно заходить уже - начинают трезвонить: "вы смотрели депозит, но так и не открыли".

Если не брать трубку, будут названивать каждый день.

Такого навязчиввого сервиса не в одном другом банке нет.

Иногда хочется закрыть вообще счет там, только чтоб они не звонили больше))

В поддержку писал пару раз по этому поводу.
Вы у них тоже спрашивайте когда кредитный лимит поднимите, когда кешбек выше будет, не хотят ли бонус пумб банк дать 150 грн за лояльность?))
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Замахивают звонками с просьбой сделать покупку до даты Х. Какие-то идиоты. Покупки есть, но нет, нужно звонить, долбить мозг. Принципиально не делаю покупки с карты, после надоедливых звонков.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Є 5% в маудау але їх не нараховують. Почекажмо що вирішать в чаті :(
В мене така сама ситуація. Сказали чекати три дні після оплати, якщо не буде, то на горячку.
Я звертався на гарячу лінію. Сказали, що перевірили операцію, підтвердили, але вона пройшла через термінал який не внесений в базу банку. Зараз його підтверджують і на рахують кешбек.
Направили запит партнерові для підтвердження інформації, що саме в його мережі було здійснено покупку. Покупки у партнерів ідентифікуються по терміналам, термінал по якому пройшла дана оплата нам партнер не надавав.
Партнер підтвердив даний термінал, закінчуємо технічні роботи по його додаванню до бази банку і здійснимо донарахування
протягом 5 робочих днів.
 
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
Є 5% в маудау але їх не нараховують. Почекажмо що вирішать в чаті :(
В мене така сама ситуація. Сказали чекати три дні після оплати, якщо не буде, то на горячку.
Я звертався на гарячу лінію. Сказали, що перевірили операцію, підтвердили, але вона пройшла через термінал який не внесений в базу банку. Зараз його підтверджують і на рахують кешбек.
Направили запит партнерові для підтвердження інформації, що саме в його мережі було здійснено покупку. Покупки у партнерів ідентифікуються по терміналам, термінал по якому пройшла дана оплата нам партнер не надавав.
Партнер підтвердив даний термінал, закінчуємо технічні роботи по його додаванню до бази банку і здійснимо донарахування
протягом 5 робочих днів.
Вчора донарахували кешбек.
 
  • Wow
Реакції: cat
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Є 5% в маудау але їх не нараховують. Почекажмо що вирішать в чаті :(
В мене така сама ситуація. Сказали чекати три дні після оплати, якщо не буде, то на горячку.
Я звертався на гарячу лінію. Сказали, що перевірили операцію, підтвердили, але вона пройшла через термінал який не внесений в базу банку. Зараз його підтверджують і на рахують кешбек.
Направили запит партнерові для підтвердження інформації, що саме в його мережі було здійснено покупку. Покупки у партнерів ідентифікуються по терміналам, термінал по якому пройшла дана оплата нам партнер не надавав.
Партнер підтвердив даний термінал, закінчуємо технічні роботи по його додаванню до бази банку і здійснимо донарахування
протягом 5 робочих днів.
Вчора донарахували кешбек.
В мене ніт
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Аналогічно. Якраз вчора вранці звертався в підтримку - сказали чекати до 5 робочих днів. Мабудь поступово будуть дораховувати.

++
Ось тепер і мені донарахували.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Аналогічно. Якраз вчора вранці звертався в підтримку - сказали чекати до 5 робочих днів. Мабудь поступово будуть дораховувати.

++
Ось тепер і мені донарахували.
Перевірила, в мене нуль. Завтра на горячую подзвоню, вже три дня минуло
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Зареєстрували звернення. Чекати п'ять робочих днів. Підтримка тупить: "це у вас було повернення, а не сплата)))". Краще не чекати, що сами нарахують...
 
  • Wow
Реакції: cat
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Зареєстрували звернення. Чекати п'ять робочих днів. Підтримка тупить: "це у вас було повернення, а не сплата)))". Краще не чекати, що сами нарахують...
Поддержка здесь как в Привате -"странный предмет. Она вроде есть, но её как бы нет". Пару раз пришлось обратиться, тоже составили бесполезную заявку с бесполезным ответом.
 
Зверху