Паління, цигарки, тютюн

Курите ли вы?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    564
Реєстрація
25.12.10
Місто
Житомир
Знайомий водій був в Іспанії, зараз в Бельгії, ціна на цигарки- 5 проти 8 евро. Я не смалю, але б кинув заради жлобства.
Я теж так думав. Але не кинув. Вже 7 місяців курю ось такі https://shop.supervalu.ie/shopping/...garettes-marlboro-gold-20-piece-/p-1025400003
Правда купляю по 14,7 евро - економлю тіпа. По началу дивно було коли всі ціни на гривню переводив. Пачка 600 гривень. Потім звик.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Знайомий водій був в Іспанії, зараз в Бельгії, ціна на цигарки- 5 проти 8 евро. Я не смалю, але б кинув заради жлобства.
Я теж так думав. Але не кинув. Вже 7 місяців курю ось такі https://shop.supervalu.ie/shopping/...garettes-marlboro-gold-20-piece-/p-1025400003
Правда купляю по 14,7 евро - економлю тіпа. По началу дивно було коли всі ціни на гривню переводив. Пачка 600 гривень. Потім звик.
Богато жить не запретишь.
 
Реєстрація
25.12.10
Місто
Житомир
Знайомий водій був в Іспанії, зараз в Бельгії, ціна на цигарки- 5 проти 8 евро. Я не смалю, але б кинув заради жлобства.
Я теж так думав. Але не кинув. Вже 7 місяців курю ось такі https://shop.supervalu.ie/shopping/...garettes-marlboro-gold-20-piece-/p-1025400003
Правда купляю по 14,7 евро - економлю тіпа. По началу дивно було коли всі ціни на гривню переводив. Пачка 600 гривень. Потім звик.
Богато жить не запретишь.
Живу на пособие. 880 евро. По ихним меркам - бомж. 225 из них на сиги. Тут кстати молодежь экономит - покупают табак, бумажки к нему, электронки одноразовые. А местные пенсы - дымят поголовно и в пабах зависают. Живут в своё удовольствие.
Наши беженцы покупают по группам сигареты привезенные из других стран ЕС пачка 7-8 евро. Но таких мало. Контрабанда здесь не особо распространена и строго карается.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Контрабанда здесь не особо распространена и строго карается.
ага ага... Расскажи кому то :)
А кто тут у нас так напродавал сиг контрабасистам, возящим на Италию-Англию-Румынию-Ирландию, шо аж на хату купить хватило? :unsure::D
 
Реєстрація
25.12.10
Місто
Житомир
Контрабанда здесь не особо распространена и строго карается.
ага ага... Расскажи кому то :)
А кто тут у нас так напродавал сиг контрабасистам, возящим на Италию-Англию-Румынию-Ирландию, шо аж на хату купить хватило? :unsure::D
Ну я ж и говорю - не особо. Но она есть, да. Бегать по польским лавочкам и через интернет покупать - нет времени. Мне проще на кассе в Теско покупать. Да и курю мало - пачка на два дня. Когда-то по 1.5 - 2 пачки самца в день курил. Тут блин после 15 года курить бросил. Даже забыл шо оно такое. А в феврале вот закурил. Пока в Украине был пачка Мальборо казалось дорого, думал тут то точно брошу - ан нет.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
ПотапаПапа, ну з моїм паріннням 1 банка жижі за 250грн+катрідж 125гр і це на 2 місяці, ти б хату не купив. Бросити курити не зміг, навіть виправдань не шкуваю...але якщо чесно економія сімейного бюджету когосальна, в порівняння з моїм цигарковим минулим. Особливо це відчувається ще, коли народ блоками розмітає вонячий марвел, котрий раніше навіть поважаючи себе роми не курили...
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
не купил бы хату?... Ну ну.. :cool: У меня и бульбуляторы в продаже стоят, между прочим. Так что не факт, бро :D
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
ПотапаПапа, та я не спорю ж...Просто з мене такий собі курець. Немає тяги до факту паління. Мені треба доза нікотину. Просто раніше я викидував цигарку після 2-3затяжок, а тепер бережно кладу подік в кишеню. Тому раніше пачка йшла на день півтора, а тепер заправляю його раз на тиждень)
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Немає тяги до факту паління.
да ну кому ты рассказываешь? Я 15 лет курил. Потом мучительно долго бросил. Знаю про шо речь. Тяга у тебя к этому ЕСТЬ, и она не только физиологическая (к никотину), но и психологическая (ритуал, паттерн). Ты как раз ярко описал это "две тяги и выбросил", "бережно в карман..."
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
ПотапаПапа, фізична це факт тримання в руках цигарки, затяжки, підпалу її...Я не переварюю цигарковий дим і ходжу в пареумахерську де дівчата не курять. Мені вистачало і таблеток аля табекс, але виходить ще дорожче ніж електронка. Повір, в свої майже 40 знаю про що пишу)
 
Реєстрація
25.12.10
Місто
Житомир
Да, еще и в открытую не продают. Сигареты в спец отделах и на кассах закрыты от детских глаз. Говоришь кассиру - та открывает ящик и даёт. В мелких магазах по сёлам видел только электронки в открытую. В крупных и электронки подальше от глаз. Но сигареты очень качественные. Это Мальборо что я курю - табачная бумага без полосок и такого табака я ещё не в одной стране не встречал. Но лучше б не начинал.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Незабаром в ЄС ще дорожче буде:
Европейская комиссия предложит увеличить минимальные акцизы на сигареты, а также ввести налоги на вейпы и системы нагревания табака. Это может повлиять на стоимость табачной продукции в Восточной Европе, где сохранялись относительно низкие цены на сигареты.
Об этом сообщает Financial Times со ссылкой на проект документа Еврокомиссии. По информации газеты, планируется увеличить минимальный акциз на сигареты с €1,8 до €3,6 за стандартную пачку из 20 штук.
FT отмечает, что принятие закона спровоцирует повышение стоимости сигарет в Восточной Европе, где пачка может стоить меньше €3. Еврокомиссия рассчитывает оказать «влияние на потребителей и экономических операторов» в таких странах, как Болгария, Словакия, Польша и Венгрия.
Также заметно вырастут в Австрии и Люксембурге, где сохраняются низкие цены на табак относительно доходов населения.
В ведомстве ожидают, что увеличение минимальных акцизов принесет странам Евросоюза дополнительные €9,3 млрд.
Кроме того, Еврокомиссия намерена ввести налоги на вейпы: 20% на менее крепкую продукцию, 40% — на более крепкую. Системы нагревания табака ЕК обложит наибольшими пошлинами: 55% или €91 за 1 тысячу проданных единиц.
Представитель British American Tobacco рассказал FT, что перечисленные меры — начало «длительного законодательного процесса». Власти Евросоюза намерены сократить долю курящих людей в Европе до 5% или меньше к 2040 году.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
На Чернігівщині вилучили понад 20 тон сировини та обладнання для “кримінальних” цигарок
Загальна вартість сягає понад 8 млн гривень.



У межах операції “Акциз”, яку нині проводить Національна поліція, з незаконного обігу вилучено понад 20 тон сировини і обладнання для виготовлення “кримінальних” цигарок.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції України.

Діяльність підпільного цеху з незаконного виготовлення тютюнової продукції вдалося припинити у Чернігівській області.

“Також доказами діяльності цеховиків стало устаткування для незаконного виготовлення тютюнової продукції, кошти в розмірі понад 40 тис. євро, отримані від злочинних оборудок і два авто, використовувані ділками для перевезення так званого товару”, – йдеться у повідомленні.

Загальна вартість вилученого тютюну й устаткування для відповідного підпільного виробництва сягає понад 8 млн гривень.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Гражданская гвардия Испании совместно с Европолом раскрыла сеть подпольных табачных фабрик, на которых эксплуатировали украинских беженцев. В ходе операции были ликвидированы три фабрики и арестованы 27 человек. Также были изъяты 3,5 млн пачек табака без акцизной печати общей стоимостью €17,5 и 10 тысяч кг табачных листьев на сумму €20 млн.
Операция началась еще в конце 2021 года. Тогда гражданская гвардия смогла раскрыть деятельность подпольной табачной фабрики в Севилье. Вследствие выяснилось, что это лишь часть большой сети, действующей в том числе в других странах, и Испания обратилась к Европолу. В ходе работы было проведено 24 обыска.
Как указано в пресс-релизе гражданской гвардии, украинцы, которые работали на фабриках, находились в Испании нелегально, либо под международной защитой. Они жили в модульных домах и не покидали их, чтобы не быть замеченными.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Виробляли до 20 тис. пачок цигарок щодоби: БЕБ припинило діяльність підпільного цеху на Волині
Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 20 млн гривень.



Детективи територіального управління БЕБ у Львівській області припинили діяльність підпільного цеху з виробництва цигарок. Трьом особам повідомлено про підозру.

Встановлюється повне коло причетних осіб та перевіряється інформація щодо незаконного вивезення тютюнової продукції до країн Європейського Союзу, повідомляє сайт БЕБ.

Слідством встановлено, що підозрювані організували підпільний цех із виробництва тютюнових виробів відомої світової марки, а також їх зберігання на території Волинської області. У подальшому підроблені цигарки продавалися на Львівщині. За попередніми оцінками, виробничі потужності дозволяли виготовляти до 20 тис. пачок цигарок щодоби.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили устаткування для виготовлення цигарок, обладнання для їх пакування, обгортки пачок та понад 5,5 тонн тютюну. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 20 млн гривень, у тому числі вартість підакцизної продукції становить 2 млн гривень.

Наразі підозрюваним обрано запобіжний захід. З метою відшкодування заподіяної шкоди накладено арешт на майно підозрюваних.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч.2 ст.204 КК України (незаконне виготовлення тютюнових виробів, вчинення кримінального правопорушення групою осіб) здійснюють детективи Територіального управлінням БЕБ у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури та при оперативному супроводі управління стратегічних розслідувань Нацполіції України у Львівській області.
 
Зверху