У меня загранпаспорт


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    454

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Із 1 січня 2015 року видаються тільки біометричні закордонні паспорти. Видані до цієї дати паспорти чинні до закінчення терміну їх дії.

Строк дії документу:
  • громадянам України, які не досягли 16 років, оформляються на строк до 5 років;
  • іншим громадянам України — до 10 років.
Опис біометричного документу​
1659ea8a35c7c3fbe9b92ba100504fda.jpg

Сервіси:
ReadID Me — програма для зчитування інформації на закордонному паспорту (для платформи Android).
 
Причина: оптимізація вигляду шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
5 июля сдал документы, вчера, 20 июля, по данным сайта ДМСУ "Дані відправлено до центру персоналізації".
Достаточно быстро, я даже думал, что дольше будут проверять, так что молодцы, порадовали. Теперь интересно как долго будут делать, хотя это не принципиально, я не спешу.
 

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Зарекался уже тебя комментировать в этой теме, но все таки не выдержу. Я же тебе не раз объяснял, почему документы без фото не могут идентифицировать человека который их принес и это очень плохой и долгий путь ведущий обычно к отказу. У тебя же было приписное с фото - ты его принес? Этого было бы вполне достаточно..
Интересная логика. И что же они постеснялись отказ написать с ссылкой на закон? А если бы человек паспорт внутренний потерял, ему вообще бомжевать без документов? Или для восстановления внутреннего паспорта документов хватает, а на загран нет?
Я делал дочке в 14 лет (паспорта внутреннего не было еще) загран. И какие же я документы, помимо свидетельства о рождении (на котором нет фото) должен был предоставить, даже теоретически?
 
Реєстрація
23.10.11
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S20
Stas567, дві неділі це й так довго перевіряли, зазвичай скоріше.
Ось персоналізація (читай друк паспорта) може тривати й декілька місяців)

Але все одно тримай нас в курсі))
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Киев\Чернигов
Срочный паспорт, паспортный сервис на петровке. + написали просьбу на ускорение на сайте миграционной службы. Отдали 15.07, забрали 20го вечером.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Интересная логика. И что же они постеснялись отказ написать с ссылкой на закон? А если бы человек паспорт внутренний потерял, ему вообще бомжевать без документов? Или для восстановления внутреннего паспорта документов хватает, а на загран нет?
Я делал дочке в 14 лет (паспорта внутреннего не было еще) загран. И какие же я документы, помимо свидетельства о рождении (на котором нет фото) должен был предоставить, даже теоретически?
Давно делал дочке? Сейчас, если ребёнку делаешь, то родитель должен предоставить свои дополнительные документы, желательно с фото, если паспорт родителя выдавался на неконтролируемой территории. Что правда это, если делать ребёнку первый раз внутренний паспорт.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Срочный паспорт, паспортный сервис на петровке. + написали просьбу на ускорение на сайте миграционной службы. Отдали 15.07, забрали 20го вечером.

Несрочный паспорт, делал в своём районном отделе ДМС на Пугачева. Делал сразу на 4 человек. С момента сдачи документов до готовности паспортов к самовывозу из ДМС, прошло ровно 29 календарных дней.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
panatar, можна розповісти, як подавав документи, точніше чергу зайняв, бо через айґов зайняти не можу, а часу прийти не має. В мене на герцена найблищий.
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
Чергу на персоналізацію закордонних паспортів на Поліграфкомбінаті «Україна» повністю ліквідовано – документи видаються у встановлені законодавством строки – протягом 7 та 20 робочих днів, в залежності від суми оплаченого адміністративного збору - про це розповів Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк під час брифінгу 26 липня.

Протягом останніх 2 років у всіх областях України було суттєво збільшено потужності з оформлення паспортів: у підрозділах міграційної служби кількість робочих станцій для оформлення біометричних документів збільшено більш як у три рази, крім того - понад 80 центрів надання адміністративних послуг за сприяння міграційної служби розпочали прийом заяв громадян на оформлення ID-карток та закордонних паспортів.

На Поліграфкомбінаті «Україна» у січні 2018 року запроваджено додаткову лінію персоналізації документів, що дозволило більш як у два рази збільшити кількість закордонних паспортів, які підприємство персоналізує щодоби.

Безпрецедентні заходи, яких було вжито після різкого зростання попиту на закордонні паспорти, починаючи від запровадження безвізового режиму ЄС для України, дозволяють сьогодні оформлювати щодня понад 20 тисяч закордонних паспортів та понад 5 тисяч ID-карток. При цьому, у населених пунктах, де місцева влада запровадила прийом заяв на оформлення біометричних документів у центрах надання адмінпослуг (ЦНАП), черги на оформлення на сьогоднішній день практично відсутні.

Загалом, починаючи з січня 2015 року, в Україні було оформлено близько 9,5 млн біометричних паспортів для виїзду за кордон, за якими українці можуть подорожувати до країн ЄС без віз.
©Звідси
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
Это становится занятным - в посте была фамилия Аваков? Или там что-то было сказано про очереди на местах? Когда же вы начнете читать то, что в тексте написано, а не то что хотите там увидеть? :mad:
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Qwertивый, пардон, не посмотрел, пусть будет Соколюк - тем более брехло! Аваков просто успел у себя в Фейсбуке об этом написать, думал авторство его.
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
Еще раз - в моем посту было хоть что-то про очереди в Ивано-Франковске или Киеве?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
EricX, так пост не про черги при реєстрації, а при ліквідацію черги паспортів, які вже замовлені.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Qwertивый, я дал линк, где Аваков как раз и хвастается об отсутствии очередей ПО ВСЕЙ Украине.

Добавлено через 2 минуты
Кочевник, при отриманні вже замовлених паспортів у нас черги є :(.
 
Останнє редагування:

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
У Авакова в тексте тоже про очередь на изготовление, а не про очереди в паспортный стол
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Янус,
EricX, не читаю "фейсбучних тролів", тому не в крсі, що Аваков писав.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
panatar, можна розповісти, як подавав документи, точніше чергу зайняв, бо через айґов зайняти не можу, а часу прийти не має. В мене на герцена найблищий.

На Герцена не йди - йди на Пугачова. Приходиш в 9-ій ранку і береш талон в чергу у тітоньки коло терміналу. На ньому дата і час(можеш підібрати). Приходиш у вказаний час з документами. Процедура займає хвилин 10-15. Коли паспорт буде готовий, приходиш і забираєш(ще 10-15 хвилин).
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
5 июля сдал документы, вчера, 20 июля, по данным сайта ДМСУ "Дані відправлено до центру персоналізації".
Достаточно быстро, я даже думал, что дольше будут проверять, так что молодцы, порадовали. Теперь интересно как долго будут делать, хотя это не принципиально, я не спешу.
Собственно: "Документ доставлено до територіального органу міграційної служби 26.07.2018".
Я в шоке, очень быстро. Я думал, что не раньше конца августа будет готов, а тут только в прошлую пятницу на персонализацию отправили, а в четверг готов. Правда SMS от ДП "Документ" ещё не приходила, но я думаю, что может завтра придёт, ибо только сегодня доставили, если верить сайту ДМСУ.
 
Зверху