У меня загранпаспорт


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    455

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Із 1 січня 2015 року видаються тільки біометричні закордонні паспорти. Видані до цієї дати паспорти чинні до закінчення терміну їх дії.

Строк дії документу:
  • громадянам України, які не досягли 16 років, оформляються на строк до 5 років;
  • іншим громадянам України — до 10 років.
Опис біометричного документу​
1659ea8a35c7c3fbe9b92ba100504fda.jpg

Сервіси:
ReadID Me — програма для зчитування інформації на закордонному паспорту (для платформи Android).
 
Причина: оптимізація вигляду шапки
Останнє редагування модератором:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Просто некоторые выезжали по "детским" паспортам, или вообще без них. Ну вот и настал их час. Плюс некоторые папы с тремя детьми выехали, а дети немного подросли. Тоже туда же.

Про тех, кто инвалид и/или сопровождающий инвалида тоже не забыли. Но, видимо, их немного в общей массе. Если масса "увеличится", то и этим категориям что-то придумают.

Так что вариантов да, немного. Или получать паспорт другой страны (а паспорта "корзинками" мало кто раздает), или нелегал (а это ой как непросто), или домой.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Так что вариантов да, немного. Или получать паспорт другой страны (а паспорта "корзинками" мало кто раздает), или нелегал (а это ой как непросто), или домой.
Маю підозру що можна ще буде податись на повноцінне біженство а не тимчасовий захист чи інші гуманітарні програми які є для українців поза ЄС. Там звісно буде купа обмежень на виїзд з країни і та інших ньюансів, але це теж варіант і краще за нелегала.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Паспорт мужчине 18-60 получать только в Украине, если выехал не согласно текущих норм для выезда.
Цікаво, як по вже надрукованим паспортам встановити, чи виїхав власник незаконно? Зганяти в Київ, довести обставини, а потім повертатися (бо є підстави виїхати) чекати на паспорт? Чи таки відправлять ті, що надруковані, а іншим - ну не пощастило...
Паспорт можна з 16 оформлювати.
Ага, на 4 роки.
Так что вариантов да, немного. Или получать паспорт другой страны (а паспорта "корзинками" мало кто раздает), или нелегал (а это ой как непросто), или домой.
Пишуть зараз з німецьких груп, що дають спеціальні паспорти як раз для таких ситуацій, коли паспорт власної держави отримати неможливо (це не біженство, зараз в Німеччині так білоруси і о жах деякі "не такі" росіяне проживають, не знаю, наскільки правда). Система давно працює, просто для українців не було необхідності. Це не справжній паспорт, не громадянство, але документ, за яким можна вештатись по всьому Шенгену та деяких інших країнах.
В європейських СМІ вже з'являється, що захист не буде припинено, навіть без паспорту, і що про ситуацію всім відомо, вихід буде знайдено.

Я до того, що все рівно в Україну за паспортом ніхто не поїде, просто скоріше запрацює схема альтернативних документів для українців. Те, що нікого назад не погонять вже ясно дали зрозуміти.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
vlad_g, это второй пункт.
просто для українців не було необхідності.
Была, многие получили. И даже ездили по этому паспорту (успешно) туда, куда по идее не должны были (я не знаю всех подробностей, не интересовался). Но некоторые пограничники даже по "паспорту гражданина мира" могут пропустить. Так что любой кейс из разряда "этого не может быть" - "может, может"
Я мав на увазі закордонний.
С 201х года (не помню точно, 2015-й что ли) перестали вклеивать фото ребенка в паспорт родителей и стали выдавать обычный паспорт, с единственным отличием - он на четыре года.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Я мав на увазі закордонний. Хоча не супер слідкував за змінами останні роки, але мій перший закордонний був як раз у 16 і був на 10 років.
Я теж. У доньки в 14 дали ще на 4 роки закордонний. Сказали, що тільки з 18 дають вже на 10. Або я не так почув, може, мали на увазі, що конкретно для неї з 18 буде на 10 років, бо теперішній як раз у 18 спливає.

P. S. Виходячи з того, що окремо оформлюється паспорт до 16 років, то скоріш за все з 16 таки вже на 10 років видають. Тоді був не правий про 4 роки дії з 16.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Домой. В оккупацию. Офорлять паспорт.
А если дом не в оккупации, тоже дадут? ))
Якщо доведеш, що народився в СРСР і духовно близький росіянцам. В них зараз величезна нестача тушок + на пропаганду ніколи грошей не шкодували.
 
  • Sad
Реакції: lite
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
Я мав на увазі закордонний. Хоча не супер слідкував за змінами останні роки, але мій перший закордонний був як раз у 16 і був на 10 років.
Я теж. У доньки в 14 дали ще на 4 роки закордонний. Сказали, що тільки з 18 дають вже на 10. Або я не так почув, може, мали на увазі, що конкретно для неї з 18 буде на 10 років, бо теперішній як раз у 18 спливає.

P. S. Виходячи з того, що окремо оформлюється паспорт до 16 років, то скоріш за все з 16 таки вже на 10 років видають. Тоді був не правий про 4 роки дії з 16.
Паспорти (внутрішній та закордонний) оформлюються з 14 років на 4 роки. З 18 років - на 10 років.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
serhiyko, Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, громадянам віком від 16 років - строком на 10 років

 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Тіко не ясно як встановлюється виїзд відповідно до поточних норм
все ж є в системі (якщо внесли), а в тої особи документи, на підставі яких вона перетинала кордон.
на повноцінне біженство
ця ситуація із паспортами не є підставою для біженства (вона не індивідуальна, та й не переслідування на території проживання ). Та й біженство дають дуже кволо. В Польщі на рік видають 300 рішень загалом для всіх біженців.
Домой. В оккупацию. Офорлять паспорт.
паспорти можна оформляти і на неокупованій території.
інші гуманітарні програми які є для українців поза ЄС
для цього теж потрібен дійсний закордонник.
що захист не буде припинено, навіть без паспорту
це зрозуміло. Я і не уявляв собі іншої ситуації. Захист надається людині, яка тікає від війни - в однієї є документ, в іншої - лише прострочений (продовжений за Законом України), у третьої - взагалі нічого (як люди з Маріуполя тікали). Усім оформлявся ТЗ. Закінчиться він при закінченні війни чи суттєвій зміні євро-законодавства.
спеціальні паспорти
певно йдеться про тимчасове посвідчення особи. це по суті довідка, а не паспорт.
Думаю, що офіційно не дає права на міжнародні подорожі, але оскільки у шенгені кордонів нема.... але б на візз ейр чи раян я б не ризикував....
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
паспорти можна оформляти і на неокупованій території.
те повідомлення натякає, що там йдеться про оформлення не українського паспорта. Що теж не назвеш продуманим рішенням, бо в Європу з таким паспортом все одно не поїдеш, а залишатися на окупованих територіях - сьогодні там нічого не загрожує, а завтра "попросять" на фронт.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
ця ситуація із паспортами не є підставою для біженства (вона не індивідуальна, та й не переслідування на території проживання ). Та й біженство дають дуже кволо. В Польщі на рік видають 300 рішень загалом для всіх біженців.
Ситуація із війною вже є підставою для біженства, ситуація із паспортами просто її доповнює. Знаю як мінімум одну, не не найприємнішу, пару яка одразу на біженство подалася ще на початку війни і успішно його отримала і катається по ЄС незважаючи на формальну заборону виїжджати з Німеччини. Просто "Тимчасовий захист" в ЄС, "Homes for Ukraine" в Британії, "U4U" в США є значно простішим і зручнішим варіантом, тому більшість іде саме цим шляхом.
Але, щось мені підказує, що із закінчення терміну дії паспортів кількість заяв на Asylum стрімко зросте і принаймні Західна Європа буде їх повільно вдовольняти нікого не виганяючи, крім окремих неадекватів.

спеціальні паспорти
певно йдеться про тимчасове посвідчення особи. це по суті довідка, а не паспорт.
Думаю, що офіційно не дає права на міжнародні подорожі, але оскільки у шенгені кордонів нема.... але б на візз ейр чи раян я б не ризикував....
Це безумовно не паспорт, а "Travel Document", але якщо він виданий в ЄС, Британії чи іншій "нормальній" країні можливість подорожувати по ньому доволі широка. Але він вимагає найчастіше як раз запиту на "біженство", або іншого "гуманітарного захисту" і "неможливості отримати закордонний паспорт у власній країні".
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
певно йдеться про тимчасове посвідчення особи. це по суті довідка, а не паспорт.
Про такі:
 
Зверху