Паспорт громадянина України у формі книжечки (зразка 1994 р.)

barabas

Гуцул
Реєстрація
05.08.08
Місто
Надвірна коло Станіславова
Телефон
Старий надійний МЕ45 з мультисімом
Причина: шапка теми
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
Покищо переваг - нуль. Окрім формату. ІМХО загубити картку теж легше.
Я завів собі картку ще у грудні 2019 року. Переваги — щонайменше формат і водостійкість. Це регулярно відчувалося у походах, велопоїздках тощо, і це відчувається на війні та взагалі в армії.
Якби можна було поміняти й військовий квиток та посвідчення учасника бойових дій на пластикові картки, зробив би це одразу.
Крім того, якийсь час тому я отримав собі на паспорт-картку кваліфікований електронний підпис. Іще не встиг купити портативний зчитувач, але збираюся це зробити, й тоді припиню використання свого попереднього підпису на файловому носії.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Крім того, якийсь час тому я отримав собі на паспорт-картку кваліфікований електронний підпис. Іще не встиг купити портативний зчитувач, але збираюся це зробити, й тоді припиню використання свого попереднього підпису на файловому носії.
До речі я зустрічав уже додаток для інвестицій (не український), який для громадян України мав опцію зчитати ваш ID паспорт через NFC на телефоні і сформувати шаблон заяви, думаю в майбутньому і наші банки і не тільки до такого дійдуть.
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
До речі я зустрічав уже додаток для інвестицій (не український), який для громадян України мав опцію зчитати ваш ID паспорт через NFC на телефоні і сформувати шаблон заяви, думаю в майбутньому і наші банки і не тільки до такого дійдуть.
Я давно маю на телефоні пару застосунків, які читають через NFC дані з паспорта-картки: номери, адресу, фото, підпис... Просто саме КЕП — це окрема історія.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Крім того, якийсь час тому я отримав собі на паспорт-картку кваліфікований електронний підпис. Іще не встиг купити портативний зчитувач, але збираюся це зробити, й тоді припиню використання свого попереднього підпису на файловому носії.
смарт айді від привату вирішує цю проблему легко
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
А мені відмовили у вклейці фото. Сказали шо мій паспорт сильно зношений.
Якщо чесно то він дійсно зношений, але всеж думав що вклеють.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
А мені відмовили у вклейці фото. Сказали шо мій паспорт сильно зношений.
Якщо чесно то він дійсно зношений, але всеж думав що вклеють.
Які критерії зношеності вони використовували і напідставі чого?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
А мені відмовили у вклейці фото. Сказали шо мій паспорт сильно зношений.
Якщо чесно то він дійсно зношений, але всеж думав що вклеють.
Які критерії зношеності вони використовували і напідставі чого?
Чисто субъективные.
У меня паспорт тоже слегка замацаный, вклеили фото, никто не заострял внимание
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
мені відмовили у вклейці фото. Сказали шо мій паспорт сильно зношений.
Пусть идут в сад с такими предъявами претензиями. Не существует такого основания для отказа:

Підстави для відмови у наданні послуги​

  • недосягнення особою відповідного віку;
  • особа подала не в повному обсязі документи та інформацію, необхідні для оформлення й видачі паспорта зразка 1994 року;
  • особа звернулася пізніше, ніж через місяць після досягнення 25- або 45-річного віку, та не надала відповідне рішення суду згідно із законодавством (у такому разі паспорт зразка 1994 року підлягає обміну на паспорт у формі ID-картки).
То же самое и здесь:

Підстави для відмови у наданні послуги​

1. Особа звернулася пізніше, ніж через місяць після досягнення 25- або 45-річного віку, та не надала відповідне рішення суду згідно із законодавством (у такому разі паспорт зразка 1994 року підлягає обміну на паспорт у формі ID-картки)
2. Особа подала не в повному обсязі документи та інформацію, необхідні для оформлення і видачі паспорта
Поддерживаю идею Сергея обратиться в другой ЦНАП / Центр «Дії» / Центр «Віза» / подразделение ДМС - благо, карантин не отменен и удостоверения личности можно оформлять по месту обращения.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
А мені відмовили у вклейці фото. Сказали шо мій паспорт сильно зношений.
Якщо чесно то він дійсно зношений, але всеж думав що вклеють.
Які критерії зношеності вони використовували і напідставі чого?
Чисто субъективные...
ось і я до того.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
У мене не щоб дуже сильно зношений, але трохи потерпів від життя за 28 років.. За рік (як буду живий)) поміняю на айді, клеїти і доживати з підбитою книжкою, (ще з написом в українському паспорті підарською мовою), вже не хочу.
 

Alexnewport

Заблокирован
Реєстрація
15.04.23
Місто
Киев
Пока не решат вопрос выдачи на безвозмездной основе и необходимости замены каждые 10 лет книжечку менять не буду.Мало ли что там не той мовой написано, мова то мова, а гроши то гроши.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Alexnewport

Заблокирован
Реєстрація
15.04.23
Місто
Киев
Не все вимірюється грошима, звісно, було б непогано нашаріка, але ті гроші, що воно коштує, я вже якось зароблю. А якщо не зароблю - то нахір таке життя?😂
Лично я выбираю гроши
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
@Maxxx,тут вопрос в цене. Тебе немного, другому дохрена.

Кстати, в Германии перевыпуск аусвайса (родственники столкнулись) 69€. Но получатели соцпомощи (любой, там целый список) от оплаты освобождены.

У нас могли бы так же сделать: платно, но безработным, получателям субсидии, пенсионерам, участникам боевых действий, "чернобыльцам", инвалидам, многодетным, матерям/отцам одиночкам, людям с детьми до трёх лет и т. д. - бесплатно. То есть у тебя все ок - будь добр, оплати услугу. Не все? Ок, вот тебе помощь, услугу можешь не оплачивать. И можно было бы ещё включать данный расход в налоговую декларацию, чтобы уменьшить базу налогообложения - было бы ещё справедливей.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
@Maxxx,тут вопрос в цене. Тебе немного, другому дохрена.

Кстати, в Германии перевыпуск аусвайса (родственники столкнулись) 69€. Но получатели соцпомощи (любой, там целый список) от оплаты освобождены.

У нас могли бы так же сделать: платно, но безработным, получателям субсидии, пенсионерам, участникам боевых действий, "чернобыльцам", инвалидам, многодетным, матерям/отцам одиночкам, людям с детьми до трёх лет и т. д. - бесплатно. То есть у тебя все ок - будь добр, оплати услугу. Не все? Ок, вот тебе помощь, услугу можешь не оплачивать. И можно было бы ещё включать данный расход в налоговую декларацию, чтобы уменьшить базу налогообложения - было бы ещё справедливей.
Ти ще забув депутатів
Їм теж знижка на все надається 😂
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
@Maxxx,тут вопрос в цене. Тебе немного, другому дохрена.

Кстати, в Германии перевыпуск аусвайса (родственники столкнулись) 69€. Но получатели соцпомощи (любой, там целый список) от оплаты освобождены.

У нас могли бы так же сделать: платно, но безработным, получателям субсидии, пенсионерам, участникам боевых действий, "чернобыльцам", инвалидам, многодетным, матерям/отцам одиночкам, людям с детьми до трёх лет и т. д. - бесплатно. То есть у тебя все ок - будь добр, оплати услугу. Не все? Ок, вот тебе помощь, услугу можешь не оплачивать. И можно было бы ещё включать данный расход в налоговую декларацию, чтобы уменьшить базу налогообложения - было бы ещё справедливей.
Я не можу зрозуміти, нащо міняти пластик кожні 10 років, чому зміни не можна вносити на чіп пластика?
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Зверху