Обменяете ли вы после 11.01.2016 года старый бумажный паспорт на новое пластиковое УЛ

  • Да

    Голосів: 174 33.3%
  • Нет

    Голосів: 254 48.7%
  • Затрудняюсь ответить

    Голосів: 94 18.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    522

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Паспорт громадянин України з безконтактним електронним носієм (паспортна картка)

Посвідчення особи громадянина України (видається з 11 січня 2016 року).
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Я вище виправив свій пост. Цю ситуацію пройшов до війни, коли давав дозвіл дружині на вивезення дітей за кордон.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Так тут справа не в Дії. Я надав фізичну ID картку. Звісно можна питання завернути в бік - РНОКПП був в Дії. Ну це коли знову буду у нотаріуса. Але цікавий момент. У Запоріжжі є техноцентр "Маяк" на Українській. Так коли я там отримував КЕП (ЦСК "Україна") то від мене вимагали фото з паспортом (як Йовович у "П’ятому елементі" - мультипасс). Та на мої заперечення, що це фігня та у мене Дія - мене послали.
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Ради интереса дал id паспорт на Красном мосту в Грузии.
Загран не просили. Оформили и я поехал дальше в Азербайджан.
Там давал загранпаспорт
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Вот только въезд в Украину по ней так и не предусмотрен. 🤨
Самі приводите витяги з законодавства, але не читаєте їх:
У передбачених міжнародними договорами або законодавством України випадках перетинання громадянином державного кордону здійснюється також за іншими документами. У такому разі прикордонний контроль здійснюється у порядку, який застосовується під час надання громадянином паспортних документів.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
OlegKiev, я читал данный абзац, но в нём общая информация и нет ссылок на те акты, для которых применяется этот текст. На прошлой странице фактически этот момент обсудили.
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
OlegKiev, я читал данный абзац, но в нём общая информация и нет ссылок на те акты, для которых применяется этот текст. На прошлой странице фактически этот момент обсудили.
Які вам ще посилання? Є угода з Туреччиною, і випускали і впускали туристів по ІД без закордонного паспорта ще до 2022 року. І в росію я особисто до 2014 їздив по внутрішньому паспорту без закордонного.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Які вам ще посилання?
На ці сами угоди (міжнародні договори), щоб не шукати в мережі.

В ідеалі мати можливість в'їжджати в Україну за допомогою ID-картки на будь-якому українському прикордонному пункті.
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
На ці сами угоди (міжнародні договори), щоб не шукати в мережі.
Отакої, це вже проблема пошукати? То не тратьте сили, ось
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
На ці сами угоди (міжнародні договори), щоб не шукати в мережі.

Отакої, це вже проблема пошукати? То не тратьте сили, ось
Але за цією угодою в'їхати за ID-карткою можна лише з Туреччини. А Howl-у хотілося б
В ідеалі мати можливість в'їжджати в Україну за допомогою ID-картки на будь-якому українському прикордонному пункті.
 
  • Like
Реакції: Howl
Реєстрація
27.06.09
Місто
Одесса
Телефон
Pixel 7pro
Всем привет. Выдают ли паспорт книжку взамен утерянной id?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Доречне уточнення, якщо вже була айді, і "число Диявола" не вбило його чутливу мосько-православну душу, то чого на книжку міняти? Таке суддя може запитати.. :LOL: Логічно було б міняти загублену книжку на книжку..
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Доречне уточнення, якщо вже була айді, і "число Диявола" не вбило його чутливу мосько-православну душу, то чого на книжку міняти?
Просвєтлілся.
Post automatically merged:

Так, була новина з Полісся, що десь там "прихожанам" замінили за рішенням суду.
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Але за цією угодою в'їхати за ID-карткою можна лише з Туреччини.
Як вже писали з посиланнями на законодавство: громадянина України не можуть не впустити до України. Звичайно, буде додаткова перевірка на кордоні, але думаю, що з ІД-карткою особливих проблем не буде, бо вони вносяться в той же демреєстр, що й біометричні закордонні паспорти.
Питання будуть у тих країнах, де громадянин України опинився без закордонного паспорта. Якщо там є консульство, то можна отримати довідку на повернення в Україну.
 
Зверху