Переказ грошових коштів із України за кордон

FREE-THINKER

Заблокирован
Реєстрація
01.11.07
Місто
MARIUPOL
Телефон
Nokia 6120 + "Лайф БП", Nокіа 2SIM: МТС 0-25+ & "КС 0-35+"
❗НБУ ввів тимчасові обмеження не просто так. Прошу втриматися від публічного обговорення "обхідних шляхів".
 
Причина: шапка, обмеження НБУ
Останнє редагування модератором:

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
ей нужен только кэш?
Так. Зараз купляє в салоні нову Toyota Aygo X вартістю 16 тис. € і має проблему як то на себе оформити.

Доводиться домовлятися з бойфрендом, що віддасть йому десятку готівкою, на що він не надто щасливий.

P.S. бабці 76 років. Вже третю машину в Іспанії змінює. Дуже вже самостійно їздити любить :)
 
  • Haha
Реакції: idea

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Bebobi, способ рабочий в других банках, но от привата можно ожидать любую гадость - от комисса до запрета на такие переводы вне п24
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
от привата можно ожидать любую гадость
Саме тому я й уникаю екпериментів - раптом заблокують бабцін рахунок з вимогою їй особисто завітати у відділення.
Якщо вона вже надцять років в Іспанії.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
P.S. бабці 76 років. Вже третю машину в Іспанії змінює. Дуже вже самостійно їздити любить :)
В мене теж така подружаня є :)ще Черчиля пам'ятає. Ходим разом на шейпінг, я 3 рази вона 6, ще й доганяється кардіобоксом та йогою. Хочу такою ж бути в її роки.
я стягував валюту з моно без комісії. Револют дозволяє знімати до 200 євро без комісії на місяць.
Можна інструкцію в студію? Я щось не можу доперти в чому фішка цих карток... Бачу, що народ відкриває собі трансфервайз ще докупи.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Так. Зараз купляє в салоні нову Toyota Aygo X вартістю 16 тис. € і має проблему як то на себе оформити.


P.S. бабці 76 років. Вже третю машину в Іспанії змінює. Дуже вже самостійно їздити любить :)
Тоді хз що вона за ті 6 євро жметься :)
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Я щось не можу доперти в чому фішка цих карток... Бачу, що народ відкриває собі трансфервайз ще докупи.
В країні є обмеження на закордонні платежі, тому револют - вайс це можливість отримати доступ до платежів закордон (не лише для покупкою карткою).
Можна інструкцію в студію?
Відкриваєте револют, берете картку на якій є валюта і переводите через додаток революта, через опцію гугл пей гроші з картки укр банку на револют. Далі у вас немає обмежень НБУ - робите що вам треба.

Якщо бути фізично закордоном і мати там же дохід, то треба дивитись з того що доступно на місці, може є цікавіші опції. Бо ці дві це для віддаленого відкриття.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Я щось не можу доперти в чому фішка цих карток... Бачу, що народ відкриває собі трансфервайз ще докупи.
В країні є обмеження на закордонні платежі, тому револют - вайс це можливість отримати доступ до платежів закордон (не лише для покупкою карткою).
Можна інструкцію в студію?
Відкриваєте револют, берете картку на якій є валюта і переводите через додаток революта, через опцію гугл пей гроші з картки укр банку на револют. Далі у вас немає обмежень НБУ - робите що вам треба.

Якщо бути фізично закордоном і мати там же дохід, то треба дивитись з того що доступно на місці, може є цікавіші опції. Бо ці дві це для віддаленого відкриття.
Тільки Револют може запитати походження грошей
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
чи є можливість переказати їй ті гроші напряму на її іспанську карту з меншими комісіями та без зайвих питань у фінансових органів
Відкрити у П24 вірт. карту в єврах, поміняти грн на єври і переказати на ісп. карту (чи будь-яку іншу), комісія 2%.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Зверху