Переказ грошових коштів із України за кордон

FREE-THINKER

Заблокирован
Реєстрація
01.11.07
Місто
MARIUPOL
Телефон
Nokia 6120 + "Лайф БП", Nокіа 2SIM: МТС 0-25+ & "КС 0-35+"
❗НБУ ввів тимчасові обмеження не просто так. Прошу втриматися від публічного обговорення "обхідних шляхів".
 
Причина: шапка, обмеження НБУ
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
17.09.23
Місто
Запоріжжя
Підкажіть, чи можливо перевести з привату на Revolut? хто мав досвід, яка там комісія? Дякую!
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
katerinasz, у теорії: через Приват24 робиш поповнення своєї валютної картки, потім Revolut забираєш кошти з валютної картки.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Трохи офтопа (реверсної теми не знайшов, можливо погано шукав).

Є пенсіонерка в Іспанії з українською карткою для виплат Приватбанку, на яку їй приходить українська пенсія.
Раз на три місяці вона йде знімати в банкоматі 300€ і щоразу попадає на комісію банкомату 6€ та гривневу комісію Привата (щось там близько 250 грн).

Запитання, чи є можливість переказати їй ті гроші напряму на її іспанську карту з меншими комісіями та без зайвих питань у фінансових органів (головним чином іспанських, бо каже що там на поповнення карти готівкою на 300 євро треба виправдовуватися в банку "де взяв?")
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
nataba, я знаю, що в пенсіонерів фобії, але що заважає розраховуватись гривневою картою з 0 комісії в супермаркетах і тп? Якщо вже на те пішло, пішли, щось купили сусіду іспанцю на 100-300 евро, а він дасть їх на руки готівкою.
Чи то просто бажання пенсіонера покласти валюту під подушку ?
 
Реєстрація
14.01.18
Місто
Одесса
В Испании , если это не целевое зачисление , то счет блоканут . Надо будет предоставить бумажки о легальности поступлений . Лучше пусть с украинской карты в банкомате снимает , меньше будет головняка.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
поискать другой банкомат с меньшей комиссией
Каже що у банкоматах всіх інших банків ще більша комісія.
Надо будет предоставить бумажки о легальности
Я в курсі. Бабця каже що навіть якщо вже 300€ вносиш на власний рахунок - то вже треба пояснювати де взяв.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.01.18
Місто
Одесса
Я об этом и говорю - сама пополнит в банке на 300 евро - должна показать откуда эти деньги . Ей переведут по IBAN/SEPA эти деньги из другой страны - тоже нужно показать легальность этих денег. И за 100 евро могуть блокануть.
 
Реєстрація
14.01.18
Місто
Одесса
Я не пробовал , но если есть счета в евро или доллар в украинских банках , то можно сделать перевод. В каких банках - надо узнавать.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
А яка різниця в грошах на умовному приваті чи на картці в іспанії? І тою і тою карткою можна однаково платити.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Трохи офтопа (реверсної теми не знайшов, можливо погано шукав).

Є пенсіонерка в Іспанії з українською карткою для виплат Приватбанку, на яку їй приходить українська пенсія.
Раз на три місяці вона йде знімати в банкоматі 300€ і щоразу попадає на комісію банкомату 6€ та гривневу комісію Привата (щось там близько 250 грн).

Запитання, чи є можливість переказати їй ті гроші напряму на її іспанську карту з меншими комісіями та без зайвих питань у фінансових органів (головним чином іспанських, бо каже що там на поповнення карти готівкою на 300 євро треба виправдовуватися в банку "де взяв?")
Якщо пенсіонерка більш меньше продвинута, то відкрити в приваті евро картку, онлайн обмін, прив'язати до гпея і розраховуватися. Я так розумію в неї десь євро додатково береться на прожиття в Іспанії. Або по досвіду інших тупо гривневою карткою розраховуватися в магазинах, пейпал ще можна але то вже важче :)
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
яка різниця в грошах на умовному приваті чи на картці в іспанії?
Не зрозумів запитання, але розплачуватися гривневою карткою Привата в Іспанії можна без обмежень по щоденному курсу (зараз це 40.88).

Проблема у тому, що бабці воно не потрібно.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Gunterpup, бабця живе у свого хлопа, який все за неї оплачує.
Їй просто нема за що зі своєї приватівської розплачуватися там :)

В неї інша проблема, має власну квартиру на морі, оплачуючи комунальні за неї зі своєї іспанскої пенсійної карти.

Але банк ставить вимогу витрачати не менше 50€/міс, бо інакше якісь санкції. І це для неї досить проблемно.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Можна відкрити револют на іспанську адресу і резиденство. В додатку революта (гугл пеєм) я стягував валюту з моно без комісії. Револют дозволяє знімати до 200 євро без комісії на місяць.

Відповідно треба буде з привата купити валюту, перекинути на револют і зняти в банкоматі. Хз чи їй таке треба.

Я не знаю чи є комісія за переказ з приват валютної на револют бо не пробував.
 
Зверху