Переказ грошових коштів із-за кордону в Україну

Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Коли ще був живим VAB, там це називалось конверсією.
ще DCC називають. Невже додаткова подвійна конвертація при отриманні переказу це норма? Мається на увазі коли гривня з за кордону потрапляє на гривневу картку укр.банку.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У вас у голові усе заплуталось.
Додаткова конвертація терміналу при видатковій операції, за кордоном.
Невже додаткова подвійна конвертація при отриманні переказу це норма?
Де, при конверсії додаткова подвійна конвертація?
Мається на увазі коли гривня з за кордону потрапляє на гривневу картку укр.банку.
Не існує міжнародних банківських переказів у гривні. Тим паче що гривня це офіційна валюта лише України.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
У вас у голові усе заплуталось.
Додаткова конвертація терміналу при видатковій операції, за кордоном.
Невже додаткова подвійна конвертація при отриманні переказу це норма?
Де, при конверсії додаткова подвійна конвертація?
Мається на увазі коли гривня з за кордону потрапляє на гривневу картку укр.банку.
Не існує міжнародних банківських переказів у гривні. Тим паче що гривня це офіційна валюта лише України.
якщо більше конретики, то іноді приходять перекази через Paysend зрозуміло що в гривні, т.я. у системи цієї є свій курс. Так от, на картку гривневу вони повинні зараховуватися без додаткової комісії банку отримувача чи з конвертацією DCC?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Не дуже розумію, що таке пейсенд. Якщо вам зрозуміло, то без.
Якщо ж зарахування відбувається через mastercard money send або її відповідник візи, тобто через платіжні системи з-за кордону, то такі перекази приходять до банку у доларах або євро, а він уже їх зараховує на карту за курсом банку. Можливий виняток монобанк до певної вартості (не впевнений у цьому).
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Не дуже розумію, що таке пейсенд. Якщо вам зрозуміло, то без.
Укрсиббанк мабудь виняток з цього, бо конверує додатково і заробляє на цьому. Кешбеки ж звідки ж потрібно брати).
На деякі інші банки дійсно заходять без додаткової конвертації, і співпадає з тим що виходить з платіжноії системи.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Укрсиббанк мабудь виняток з цього, бо конверує додатково і заробляє на цьому. Кешбеки ж звідки ж потрібно брати).
А ви думали, банки це ж не благодійні організації...
деякі інші банки дійсно заходять без додаткової конвертації, і співпадає з тим що виходить з платіжноії системи.
Так ви подивіться у застосунку або на сайті курс валют за платіжними картками у усб та у конкуренції, і все стане зрозуміло. Навіть комісія не потрібна з таким курсом.
btw. або ось так, якщо це стосується вашої операції
12.3 Конвертаційні операції з безготівковою іноземною валютою (21) - 2%
(21) Комісія розраховується як відсоток від суми валюти, що конвертується (продається), і сплачується у гривні по курсу НБУ на дату надання послуги
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Укрсиб это последний банк которым бы я пользовался при операциях с иностранной валютой, курсы у него нереальные.
В банкоматах он принудительно лепит конвертацию в валюту по своему упоротому курсу, я думаю и для пейсенда у него что-то интересное придумано
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Укрсиббанк мабудь виняток з цього, бо конверує додатково і заробляє на цьому. Кешбеки ж звідки ж потрібно брати).
А ви думали, банки це ж не благодійні організації...
деякі інші банки дійсно заходять без додаткової конвертації, і співпадає з тим що виходить з платіжноії системи.
Так ви подивіться у застосунку або на сайті курс валют за платіжними картками у усб та у конкуренції, і все стане зрозуміло. Навіть комісія не потрібна з таким курсом.
btw. або ось так, якщо це стосується вашої операції
12.3 Конвертаційні операції з безготівковою іноземною валютою (21) - 2%
(21) Комісія розраховується як відсоток від суми валюти, що конвертується (продається), і сплачується у гривні по курсу НБУ на дату надання послуги
Ситуація нетипова. На карту заходить Гривня, не валюта. Але УСБ бере цю гривню та конвертує у долляри, а потім ці долляри знову у гривню, яка вже потрапляє на мій рахунок. Курс відповідний для купівлі/продажу, і близько 4% від сумми залишається в банку). Класно придумали в УСБ)?
Post automatically merged:

Укрсиб это последний банк которым бы я пользовался при операциях с иностранной валютой, курсы у него нереальные.
В банкоматах он принудительно лепит конвертацию в валюту по своему упоротому курсу, я думаю и для пейсенда у него что-то интересное придумано
курсы я видел, + еще комис за снятие валюты. Но тут ситуация с принудительной конвертацией банка, как я описал...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ситуація нетипова. На карту заходить Гривня, не валюта.
На карту у гривні (а скоріш рахунок) заходить лише гривня, на карту у доларах - заходять лише долари. Ось і уся наука.
Ваш платіж проходить через платіжну систему, платіжна система надсилає долари,а банк конвертує з доларів на гривню, тому що ви подали рахунок для зарахування у гривні.
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
платіжна система надсилає долари,а банк конвертує з доларів на гривню
Тогда бы моно честно показывал приход н-ой суммы долларов на гривневую карту от paysend. А он показывает сразу гривну.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Если кто-то не вкурсе что такое DCC и как оно работает - почитайте. Потому что все переводы из-за рубежа в "гривне" работают как раз через DCC и гривной там даже не пахнет.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Потому что все переводы из-за рубежа в "гривне" работают как раз через DCC и гривной там даже не пахнет.
Трансфервайз честно работает, сколько показывает перед отправкой, столько на Приват и приходит, и комис у него fix.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Трансфервайз честно работает, сколько показывает перед отправкой, столько на Приват и приходит, и комис у него fix.
Нет понятия честно или нечестно. Есть особенности банков при работе с DCC. Единственный вариант при котором гарантированно зайдет гривна в полном объеме(за исключение комиссии банка за зачисление, как в КДВ привата), является использование процессинга украинского банка. У всех международных сервисов либо 1 процессинг в стране ЕС, либо дополнительно к нему еще пара в Штатах/Британии/Канаде. И если после таких сервисов зашла вся сумма, это просто повезло с политикой банка в отношении DCC, так же повезло что курс валют платежной системы и банка совпадают достаточно что бы банк не вешал эту разницу на клиента.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Для меня как для клиента пофиг где у кого какой процессинг и DCC, для меня главное что сумма при отправке из TW всегда совпадает с той суммой которую я вижу в Привате, на остальное насрать.
TW свое на комиссиях за конвертацию внутри системы берет, они у него немалые, на выходе все чисто у него.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Suncatcher ты понимаешь что TW тут вообще не причем, что просто Приват принимает DCC переводы в гривне без конвертации, и это политика Привата. И зуб даю, что как только сумма расхождения между суммой по DCC и реальной суммой по курсу банка превысит некое значение, Приват тут же компенсирует эту разницу за счет клиента. При чем были прецеденты когда он делал это задним числом...
И почему ты не кричишь что на КДВ такой перевод зайдет с комиссией 0,5%, тебе ж как клиента не должно волновать какая та у банка политика по отношению к зачислению переводов или DCC?
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Suncatcher ты понимаешь что TW тут вообще не причем, что просто Приват принимает DCC переводы в гривне без конвертации, и это политика Привата.

А я и не утверждаю кто тут причем и не причем, я в Привате не работаю и не знаю какая у него политика по DCC, и никаких умных заявлений не делаю.
Я просто рассказываю человеку свой опыт, что бывает и по-другому чем у него с пейсендом. Кто виноват, Укрсиб, Пейсенд или дядя Вася - ему решать.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Suncatcher ты понимаешь что TW тут вообще не причем, что просто Приват принимает DCC переводы в гривне без конвертации, и это политика Привата.

А я и не утверждаю кто тут причем и не причем, я в Привате не работаю и не знаю какая у него политика по DCC, и никаких умных заявлений не делаю.
Я просто рассказываю человеку свой опыт, что бывает и по-другому чем у него с пейсендом. Кто виноват, Укрсиб, Пейсенд или дядя Вася - ему решать.
У меня тоже нет желания вникать в особенности банковских систем, хватает более интересных дел и без этого. Но то что реально на Приват, Газбанк, Форвард и вроде по словам поддержки А-Банки тоже заходит без всяких конвертаций - это факт. А на Укрсиб - с немаленькой конвертацией.
Хотелось бы предостеречь людей Укрсиб не использовать для получения такого типа переводов, если не хочется дарить ему деньги . И в тоже время узнать какие банки еще принимают с комисом/без комиса.
Post automatically merged:

платіжна система надсилає долари,а банк конвертує з доларів на гривню
Тогда бы моно честно показывал приход н-ой суммы долларов на гривневую карту от paysend. А он показывает сразу гривну.
Укрсиб тоже показывает приходной суммой гривну, но) на счет ложиться таже гривна за минусом двойной конвертации (в доллар-из доллара). Т.е. на счет приходит гривна, это видно в приходах, затем за эту гривну УСБ сам у себя покупает доллары, а потом сам себе их продает, и зачисляет мне гривну.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.03.10
Місто
Покровск
Телефон
LG Optimus
Подскажите пожалуйста мне человек должен перевести 50$ с его PayPal акканта,как получить на карту привата.Деньги надо(
 
Зверху