Перехід в тариф "Західний"

Статус
Закрита.
Реєстрація
13.09.09
Місто
---
Хто може допомогти/підказати, як перейти в тарий Західний з тарифу Клік або Бум?
 
Реєстрація
13.09.09
Місто
---
Re: Перехід в ТП Західний

нічого там немає, пробував 067400 але там немає зміни на Західний
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Re: Перехід в ТП Західний

WildeRNS, а через инет ? Попробуй слово WEST на номер 0674
 
Реєстрація
13.09.09
Місто
---
Re: Перехід в ТП Західний

через інет немає, смску написав, прийшла відповідь "неправильно набраний номер".
Вчора дзвонив до оператора, він сказав що можна спочатку перейти на клік з буму, а потім в західнй, але сьогодні інший сказав, що з мого буму взагалі не передбачена можливіть переходу в західний, потрібно купувати нову сімку.
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Re: Перехід в ТП Західний

WildeRNS, можливо. У мене на Простих Речах є перехід в Західний, але сімка теж з західного регіону. Що там вони з кліком намутили і до якого регіона прив"язали мені не відомо, але можливо що і не зможеш перейти у Західний :(
 
Реєстрація
13.09.09
Місто
---
Re: Перехід в ТП Західний

у мене також всі сімкі з нашого регіону, просто не охота платити за переходи з одного тарифу в інший, при умові що нічого не вийде.
у нас тут на форумі був хтось з Білайну, може він підкаже?

Добавлено через 10 минут
щойно дзвонила операторша з 068 301-0-130, підтвердила що можна перейти з Буму на інший тариф (Клік), і після цього з"явиться можливість на 067-400 перейти на Західний. Сьогодні попвню рахунок і спробую.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Re: Перехід в ТП Західний

WildeRNS, так проси щоб вручну Тебе перевели....чому платити 2рази якщо вибачаюсь но вони лохи. Чому це Ти як абонент маєш платити за перехід у клік, а потім ще раз 15грн. для переходу в західний...бардак...мля... :durdom:
 
Реєстрація
04.01.09
Місто
Львів
Re: Перехід в ТП Західний

A хіба перехід на клік не безкоштовний?
 
Реєстрація
13.09.09
Місто
---
Re: Перехід в ТП Західний

все, перевели мене. спочатку перевівся в Клік (безкоштовно, але на рахунку має бути 10 грн.) а з нього на Західний за 10 грн.

Всім дякую.
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Re: Перехід в ТП Західний

Прошу ответить, кто знает: 1)возможен ли переход на данный тариф в других регионах. 2)будет ли тарификация с другого региона Украины на этом тарифе в указанные страны отличаться от тарификации с Западной Украины? Спасибо.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Re: Перехід в ТП Західний

1) Переход возможен в любом регионе, при условии что пакет принадлежит западному региону (Волынская, Ровенская, Львовская, Черновицкая, Ивано-Франковская, Тернопольская, Закарпатская области)
2) Тарификация в Европейские страны одинаковая во всех регионах Украины
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.04.08
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi note8/Redmi note5
Re: Перехід в ТП Західний

Проверил 29, есть меню перевода в западный. Симка западного региона. На АБ этого предложения (симка днепровская) нет.
 
  • Like
Реакції: vit

Андрій

українець
Реєстрація
25.05.10
Місто
Калуш
Re: Перехід в ТП Західний

А як дізнатись якого регіону сімка? (замовляв її через сайт білайн)
 
Реєстрація
14.04.10
Місто
Киев
Телефон
Samsung S20 Ultra
Re: Перехід в ТП Західний

Андрій, через систему самообслуговування "Мій білайн"
https://poslugy.beeline.ua/
 
Останнє редагування:

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
Re: Перехід в ТП Західний

Кто может помочь перевести действующий пакет в Алло Билайн? Как это сделать? Спасибо.
 
Статус
Закрита.
Зверху