Платні опитування: винагорода за свою точку зору

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
cat, кантар глючить. Пише що не знайдено нагороду токену
У період з 22 червня по 24 червня в Kantar Panel Ukraine відбуватимуться технічні роботи.
Персональні кабінети не працюватимуть, як і відображення та виведення балів за опитування. Не хвилюйся, роботи не вплинуть на кількість вже накопичених балів у персональному кабінеті панеліста.
З повагою, Kantar!
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Discovery знають про наш форум,може і моніторять.
То очевидно було

*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
А то ж вони дурненькі і не побачать аномалію і без цього, ага. Градус он вже закручував, побачив, що аудиторія просіла в кількості - повернув як було. Ми їм теж потрібні для розведення замовників на гроші, а яка там вже реальна картина - та кого це колише глобально. Менеджери замовника теж нормально кошти пилять на цих темах.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Discovery знають про наш форум,може і моніторять.
То очевидно було

*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
А то ж вони дурненькі і не побачать аномалію і без цього, ага. Градус он вже закручував, побачив, що аудиторія просіла в кількості - повернув як було. Ми їм теж потрібні для розведення замовників на гроші, а яка там вже реальна картина - та кого це колише глобально. Менеджери замовника теж нормально кошти пилять на цих темах.
Все одно за недостовірні опитування ніхто їм грошей не заплатить. Тому так, якийсь відсоток таких свинорилів допускають, але якщо їх стає забагато то дістають ножа.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Discovery знають про наш форум,може і моніторять.
То очевидно було

*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
А то ж вони дурненькі і не побачать аномалію і без цього, ага. Градус он вже закручував, побачив, що аудиторія просіла в кількості - повернув як було. Ми їм теж потрібні для розведення замовників на гроші, а яка там вже реальна картина - та кого це колише глобально. Менеджери замовника теж нормально кошти пилять на цих темах.
Все одно за недостовірні опитування ніхто їм грошей не заплатить. Тому так, якийсь відсоток таких свинорилів допускають, але якщо їх стає забагато то дістають ножа.
Платять, Градус часто взагалі передоплату бере. Я намагався забаранити договір мого роботодавця із ним, оскільки ми тут собі рахунки поповнюємо, але главмаркетологу цей шлак ОК. Ну ОК так ОК
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
обещали до 17 июня выплатить :(
( Тема опитування: Говорять Українці_винагорода.)
Сегодня ночью заказал вывод, в обед уже на телефоне.

А вот "Саспенс" 12 июня также запросил номер для вывода доп. вознаграждения (тот же опрос), но пополнения нет.
у мене так само. думаю, кумпанія-замовник якось прочухала кому вже заплатили...
Post automatically merged:

а вчора й сьогодні discovery кидає одне й те ж саме запрошення пройти опитування щодо роботи сервісу? я вчора пройшов. як гадаєте, ще раз проходити не потрібно?
 
Останнє редагування:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
А я от сюди х/з як зайшов,
Цiкава штука, але як би ще вiддiлити те, що ми вже пройшли. Бо двiчi на номер вони не платять.
заповнючи можна згадати чи проходив ;) ( тільки вони якісь дивні опитування )
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
А я от сюди х/з як зайшов,
Цiкава штука, але як би ще вiддiлити те, що ми вже пройшли. Бо двiчi на номер вони не платять.
заповнючи можна згадати чи проходив ;)
Я вище зазначав, одне посилання семки, три інші сухарі...
 
Зверху