Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Уже давно не работает пополнение глобала с номера лайф, это только у меня так?
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
Через несколько месяцев заканчивается ГБА, хотел попетлять на минималках с G24, но похоже, вы всё похерите раньше......
@luytel,не переживвайте, обращайтесь к Элефанту, ое подгонит вам 2 или 4 симки ТП единого, будет вам 18 или 36 га инета,это только официально, еще докинут вам добрые турки, без гектаров не останетесь
что за аукцион невиданной щедрости?
 
Останнє редагування:

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Уже давно не работает пополнение глобала с номера лайф, это только у меня так?
Пополнение с лайфа когда нибудь работало?
Я и у поддержки интересовался, сказали что "Рекомендуем перевести средства с номера на карту, а с карты - пополнить кошелек."
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
у вс
С августа 2021 такая возможность отсутствует ((
а без комиссии есть возможность пополнить кошелек?
Немає я так зрозумів, а я сьогодні в прихват 24 шукаю як то його поповнити а он воно, що заглушку приліпили, з карти просить при поповненні 3,50 грн.
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
у вс
С августа 2021 такая возможность отсутствует ((
а без комиссии есть возможность пополнить кошелек?
Немає я так зрозумів, а я сьогодні в прихват 24 шукаю як то його поповнити а он воно, що заглушку приліпили, з карти просить при поповненні 3,50 грн.
+ комісія привата 5 грн
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
у вс
С августа 2021 такая возможность отсутствует ((
а без комиссии есть возможность пополнить кошелек?
Немає я так зрозумів, а я сьогодні в прихват 24 шукаю як то його поповнити а он воно, що заглушку приліпили, з карти просить при поповненні 3,50 грн.
+ комісія привата 5 грн
Ні я поповняв з карти, сумма 60+3,50=63,50
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
Причем тут хакеры? Не работает на КС 1 коп, а 1 грн работает. Сильно активно начали использовать и много писать. Прикрутили и непонятно на сколько времени.
Пополняли бы вручную тихонько и все было хорошо,но видители захотелось чтоб еще само пополнялось
Глядишь потом еще захотели чтобы сам комар пополнял лично на копейку каждое утро
 
Реєстрація
26.12.21
Місто
Тернопіль
Є припущення що 1 свинокоїн не працює на "обрані номери". Так як при поповненні 1 коіном на регулярно поповняємі номери 1 коїном пише 524 помилку. Попробував кинути 1 коін на рандомний номер кс і пише зовсім іншу помилку
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Є припущення що 1 свинокоїн не працює на "обрані номери". Так як при поповненні 1 коіном на регулярно поповняємі номери 1 коїном пише 524 помилку. Попробував кинути 1 коін на рандомний номер кс і пише зовсім іншу помилку
+1 в мене теж саме. Я навіть в терміналі привата намагався поповнити на 1 коп, тобто сумму написав 19.99 і загнав 20 грг купюру але не дало, пише що на КС мін 1 грн
 
Реєстрація
26.12.21
Місто
Тернопіль
Є припущення що 1 свинокоїн не працює на "обрані номери". Так як при поповненні 1 коіном на регулярно поповняємі номери 1 коїном пише 524 помилку. Попробував кинути 1 коін на рандомний номер кс і пише зовсім іншу помилку
+1 в мене теж саме. Я навіть в терміналі привата намагався поповнити на 1 коп, тобто сумму написав 19.99 і загнав 20 грг купюру але не дало, пише що на КС мін 1 грн
ще дивно що рівно місяць протрималось поповнення на 1 коін. Дивився новини на сайті кс. і там новина про партнерське поповнення від 1 коп була за 13.12.2021
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Ну всё, около месяца хвастались, как круто умеем....
Теперь месяц × n, будем "ой-вей!, а нас за шо?"...
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Шось дивно що ще ніхто не зателефонував котам з Глобала, і не спитав чого 1 свинокоін не працює)
хто сказав, що не дзвонили? Ви не дооцінюєте наших солдатів. Не лише дзвонили, а ще й писали і жалілились!
 
Зверху