Платіжні картки АТБ (системи Visa)

Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Картка АТБ із Visa
від банків-партнерів

www.atbmarket.com
Райф (пластикова дебетова)А-Банк (цифрова/пластикова кредитна)укргазбанк (цифрова кредитна)
Ощадбанк (цифрова дебетова, пенсійна ПРОСТІР)monobank (цифрова/пластикова кредитна)Sense Bank (цифрова/пластикова кредитна)

Акція «Міцні знижки» ( товари зі знижкою до 50% по Карті АТБ)
5% знижки з карткою АТБ в аптеках «Подорожник» з 15.01.2024р. до 05.06.2024р.
 
Причина: +сенс
Останнє редагування модератором:

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Як наразі правильно отримати картку АТБ? Бажано кредитку (абанку). Новому клієнту. Рефки? Інші корисні дії? Підкажіть, будь ласка.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
alibob,
1. Завантаж ABank24 за посиланням: https://abank24.page.link/gT9H
2. Оформи картку за 5 хвилин 💳
3. Отримай 50 грн 💸
Post automatically merged:

alibob, картка АТБ, це допка до Зеленої картки А-банку та має спільний рахунок.
Зелена картка А-банку, це має тарифи подібні до Уні Привату чи Чорного картки Моно. Тобто щоб бути у грейсі, треба до кінця наступного (31 липня) місяця поповнити картку на суму заборгованності що сформувалася на кінець поточного місяця (30 червня).
Звертаю увагу, для отримання знижки треба платити саме карткою АТБ, а не Зеленою.
Особисто я користуюсь віртуальною карткою АТБ і оплачую покупки через гуглпей на телефоні.
Десь були новини щодо можливості замовити пластикову платіжну картку АТБ, але тут я трохи не вкурсі.
50грн кешбек нараховують за оформлену картку, незалежно від того, чи буде надано кредитний ліміт, чи ні.

alibob, оновив пост.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
alibob,
1. Завантаж ABank24 за посиланням: https://abank24.page.link/gT9H
2. Оформи картку за 5 хвилин 💳
3. Отримай 50 грн 💸
Post automatically merged:

alibob, картка АТБ, це допка до Зеленої картки А-банку та має спільний рахунок.
Зелена картка А-банку, це має тарифи подібні до Уні Привату чи Чорного картки Моно. Тобто щоб бути у грейсі, треба до кінця наступного (31 липня) місяця поповнити картку на суму заборгованності що сформувалася на кінець поточного місяця (30 червня).
Звертаю увагу, для отримання знижки треба платити саме карткою АТБ, а не Зеленою.
Особисто я користуюсь віртуальною карткою АТБ і оплачую покупки через гуглпей на телефоні.
Десь були новини щодо можливості замовити пластикову платіжну картку АТБ, але тут я трохи не вкурсі.
50грн кешбек нараховують за оформлену картку, незалежно від того, чи буде надано кредитний ліміт, чи ні.

alibob, оновив пост.
Там Зелена/АТБ/Зелена&АТБ.
Яку обрати?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Обрав зелену&АТБ. Віртуалки. Ніби на одному рахунку. Дали 0 кл. Як часто їх можна #рухати# за підвищення?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Як наразі правильно отримати картку АТБ? Бажано кредитку (абанку). Новому клієнту. Рефки? Інші корисні дії? Підкажіть, будь ласка.
Можна зареєструватись по реферальному посиланню і отримати Зелену картку. А в відділенні відкрити ще й АТБшну.
У них зараз пластик є. Якщо пластик не потрібен - можна оформити віртуальну АТБ через А-Банк24.
Порівняю картки АТБ від Райффайзена та А-Банка:
1. Термін дії у Райфа до 5 років, А-Банк до 12/31. Так, на 8 років вперед.
2. Райффайзен не дає повноцінний кешбек, як у monobank. А-Банк дає, 2 категорії. Категорія "Продукти" є завжди.
3. Кредитний ліміт є тільки у А-Банка. Райффайзен АТБ це дебітна картка.
4. Райф дозволяє знімати гроші через банкомат безкоштовно, А-Банк бере за це 0.9% від суми.
Якщо А-Банк не дав кредитний ліміт, спробуйте розмістити у них депозит. А також активно користуватись карткою.
Можливо через 1-2-3 місяці і дадуть кредитний ліміт.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Обрав зелену&АТБ. Віртуалки. Ніби на одному рахунку. Дали 0 кл. Як часто їх можна #рухати# за підвищення?
Наче десь писали, що кредитний ліміт можуть нарахувати через пару днів.
Я б почекав до другої половини вівторка. Щоб хоча б пара робочих днів пройшла
Post automatically merged:

 
Реєстрація
01.01.17
Місто
Харків
Телефон
Redmi Note 8T
Як наразі правильно отримати картку АТБ? Бажано кредитку (абанку). Новому клієнту. Рефки? Інші корисні дії? Підкажіть, будь ласка.
Можна зареєструватись по реферальному посиланню і отримати Зелену картку. А в відділенні відкрити ще й АТБшну.
Новой почтой карта приходит бесплатно. Зачем отделение?
 
Реєстрація
05.09.21
Місто
Львів
Як наразі правильно отримати картку АТБ? Бажано кредитку (абанку). Новому клієнту. Рефки? Інші корисні дії? Підкажіть, будь ласка.
Можна зареєструватись по реферальному посиланню і отримати Зелену картку. А в відділенні відкрити ще й АТБшну.
Новой почтой карта приходит бесплатно. Зачем отделение?
Як замовити?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А-Банк вроде объявлял про возможность заказа карты на Новую Почту. Но то было до появления карты АТБ.
Но в приложении АБанк24 можно открыть только "виртуалку", я не увидел там опции "заказ пластика на отделение Н.П."
Поэтому заказ пластика возможен только в виде личного похода в отделение.
IMHO, именно абанковская карта сейчас выглядит самой лучшей для покупок в АТБ.
Так как она может быть и виртуальной, и пластиковой.
У неё долгий срок жизни и есть кэшбэк, помимо скидки на красные ценники.
И бесплатный P2P с СЭПом (а у Райффайзена P2P платный, как и у Укргаза. Хотя у Ощада вроде до 20 000 грн в месяц бесплатно)
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Sanyok77, тебе походу А-Банк повтит за рекламу. За сутки уже второй раз пропаганда за А-Банк 😅.
Post automatically merged:

Может этот вариант только через чат работает. В приложении, при перевыпуске, предлагает только перевыпустить виртуалку без пластика.
 
Реєстрація
01.01.17
Місто
Харків
Телефон
Redmi Note 8T
Недели 2 назад оформлял карту АТБ тёще. По рефералке скачалось приложение. Прошел все этапы регистрации. Выбрал "только АТБ карту". На каком-то этапе оно спросило "заказать пластик" и варианты "отделение" и "НП". Попытался выбрать отделение. Но кроме найти его на карте ничего не получалось. Вышел назад и выбрал НП. Всё выбралось. Он написал, что "доставка бесплатная". И через 3 дня карта уже лежала в почтомате. Дальше как обычно - актавация в приложении. Вот собственно и все.
Как понял у них сейчас акция с бесплатной доставкой. До когда - не знаю.
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
Мне А-банк за рекламу точно не платит. Но я тоже считаю его АТБ-карту самой выгодной. Пока ее не было, я присматривался к Райффайзен, но так и не обзавелся ею. А эту оформил в первый же день. У меня до этого была уже Зеленая, за два года ни разу проблем с этим банком не было.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Так человек же пишет что у него зелёная уже была два года как. Так что наверняка с лимитом.
присматривался к Райффайзен, но так и не обзавелся ею. А эту оформил в первый же день.
Ну это то как раз понятно. В райф ведь надо было ещё идти - договора заключать, а тут при имеющейся зелёной открытие карты дело пары кликов и минуты времени. Но я райфовскую ещё как только она появилась оформил (март 2021 кажись) и свое оно тоже отработала неплохо. А когда появились "конверты" то очень пригодилась (других счетов в райфе никогда не было) для пополнений через их банкоматы с функцией приема нала до 90 банкнот за раз
 
Зверху